Щаслива Я• 24 июля 2023
Еко/Інсемінація Київ хто робив?
Доброго ранку дівчата.
Вирішили з чоловіком не мучатися і все таки попробувати зробити інсемнацію.
Починаючи з 2020 року пробуємо завагітніти, були в чоловіка проблеми - вилікували, але вагітності всеодно немає( мене провіряли - все добре, труби прохідні. Ну вже ж скільки можна пробувати, лікар мій порадив інсемінацію. Чого вагітність не наступає
Тепер я в пошуках хорошої клініки, порадьте будь ласка і розкажіть вашу історію)
Тільки не про гроші• 24 июля 2023
Если у Вас мужской фактор, не тратьте деньги на инсеминации, идите сразу на ЭКО.
Фея_3уровень• 24 июля 2023
Робила інсемінацію двічі, нічого не допомогло (як і багатьом іншим), в першому ж протоколі ЕКО - вагітність
Можу порекомендувати лікаря Уланову Вероніку (якщо ви з Києва). Да, бачу, що Київ
Щаслива Я
• 24 июля 2023
Ответ дляФея_3уровень
а чого ж інсемінація не помогла?
Фея_3уровень• 24 июля 2023
Ответ дляЩаслива Я
а чого ж інсемінація не помогла?
А хто його знає… взагалі читала, що її треба робити разів 6-10, так щоб як в природньому циклі.
До речі, я потім ще 2-х дітей без будь-яких репродуктивних технологій народила.
Триндю-бриндю• 24 июля 2023
Ответ дляЩаслива Я
а чого ж інсемінація не помогла?
Родственница дважды делала инсеминацию и тоже мимо. ЭКО со второй попытки.
Делали в Надии у Маслий. Остались довольны. Еще и друзей своих отправили туда - тех вообще без всяких инсеминаций с 1 раза на ЭКО успех.
Кошка Мурка• 24 июля 2023
Ответ дляЩаслива Я
а чого ж інсемінація не помогла?
У вас поганий лікар.
Інсеминація допомагає тільки при несумістності.
При чоловічому факторі тільки ЕКО+ЕКСІ.
Не вирачайте час і кошти.
При чоловічому факторі тільки ЕКО+ЕКСІ.
Не вирачайте час і кошти.
Щаслива Я
• 24 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
У вас поганий лікар.
При чоловічому факторі тільки ЕКО+ЕКСІ.
Не вирачайте час і кошти.
При чоловічому факторі тільки ЕКО+ЕКСІ.
Не вирачайте час і кошти.
так спермограмма чоловіка вже нормальна. все на висоті.
Кошка Мурка• 24 июля 2023
Ответ дляЩаслива Я
І навіщо вам інсеминація?
сЛАдКОежКА• 24 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
У вас поганий лікар.
При чоловічому факторі тільки ЕКО+ЕКСІ.
Не вирачайте час і кошти.
При чоловічому факторі тільки ЕКО+ЕКСІ.
Не вирачайте час і кошти.
То есть, если у мужчины нет сперматозоидов или они с дефектами, то ЕКО? Вы вообще в теме?
Щаслива Я
• 24 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
І навіщо вам інсеминація?
вагітність не наступає, причину найти не можуть
Тільки не про гроші• 24 июля 2023
Ответ дляЩаслива Я
Тогда делайте ЭКО. Сколько Вам лет?
Кошка Мурка• 24 июля 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Да, в темі. ЕКО + ексі чи тіпсі.
Не бийте себе по голові, гірше буде
сЛАдКОежКА• 24 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Да, в темі. ЕКО + ексі чи тіпсі.
Не бийте себе по голові, гірше буде
ексі чи тіпсі..
Вы похоже ударились))