Невидимка Майя• 24 июля 2023
Фото що подається при вступі в автошколу потім буде у водійському посвідченні?
Чи на посвідчення будуть робити фото вже в МРЕО?
Ворожу на каві• 24 июля 2023
Ні, роблять потім на місці. Гірше фото небуває, витягнуте, несхоже.
Невидимка Майя
• 24 июля 2023
Ответ дляВорожу на каві
Дякую за відповідь
Бриджит_Фрикандо• 24 июля 2023
Ответ дляВорожу на каві
До речі, ви абсолютно праві. Я місяць тому міняла водійське посвідчення старого зразка на пластикове і в мене там якесь дивне витягнуте обличчя
Думала, що це тільки мені так «пощастило»
Ворожу на каві• 24 июля 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Та це їх фішечка. Може, в кого обличчя кругленьке, то ’пощастило’. В мене худорляве, овальне - фото ніби якийсь банан права отримав 🤣
Колупалочка• 24 июля 2023
Дополню к ответам, что фото на месте делают без челки. Мне девушка из очереди заколку одолжила, чтоб я челку заколола.
Все буде• 24 июля 2023
Ответ дляКолупалочка
Леди_в_ночи• 24 июля 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
О, в мене так само
Бриджит_Фрикандо• 24 июля 2023
Ответ дляКолупалочка