БезникаяЯ• 24 июля 2023
Пилипець, порадьте що подивитись? Де зупинитись?
Планую вперше поїздку в цей регіон, поділіться, що подивитись? Хочу побачити Синевір. Чи можливо звернути увагу на інший населенний пункт? Дякую
БезникаяЯ
• 24 июля 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Синевір це зовсім не Пилипець
А що? Наче не так далеко їхати, думала можно взяти екскурсію
Танцепесенная• 24 июля 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Міжгір´я ближче ,і реальніше звідти екскурсію.
Куратор дебошей• 24 июля 2023
Ответ дляБезникаяЯ
можна, але їхати десь дві години, як не більше. вже не пам’ятаю, але далеченько. по дорозі ще заїздили у ведмежий заповідник
АнтиТроль• 24 июля 2023
Водоспад Шипіт в пішій доступності. На Синевір не дуже вже і далеко. З´їздити потрібно обов´язково.
Перша скрипка• 24 июля 2023
На Пилипці піднятись на Боржавський хребет. Звідти дуже красиві види на гори
Куратор дебошей• 24 июля 2023
саме в Пилипці зупинялись в Гранд отелі, але це було давно, в 14 році.
чудові краєвиди, сервіс, всі діла...дорого. як зараз, не знаю.
там поряд у Подобовці була Справжня казка, з неймовірно казковою кухнею. ми туди їздили обідати та вечеряти.
БезникаяЯ
• 24 июля 2023
А де краще в Міжгір‘ї чи в Пилипці? Синевір це ж маршрут одного дня. А от що ще цікавого, де більш інфраструктора розвинена
РокерША• 24 июля 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Да, і багацько котиків. Була на днях. Краса там🥰
РокерША• 24 июля 2023
Ответ дляБезникаяЯ
В Пилипці водоспад шипіть , різні сувенірчики , колиби заходили обідати в гранд готель пилипець, еко ферма брали бринзу і мед , це в ізках, по дорозі є вказівник. В Міжгіря жили в цьому готелі , прикріпл фото, дуже гарно, милі, привітні люди, з Міжгіря ми постійно їздили в сторону Синевіра, 2 рази в Камʼянка обідали і вечеряли, там неймовірні краєвиди. В Подобовець в нас номер був з каміном, то дощового вечора ще топили, робили шашличок. Вийшло що 2 дні ми були в Міжгіря 3 дні в Подобовець, зараз в Солотвино заїхали.
Куратор дебошей• 24 июля 2023
Ответ дляРокерША
Це напевно вже онуки тих котиків що ми бачили
Алиса Михайловна• 24 июля 2023
Пилипець-чудовий вибір. Підйом в гори, водоспад тут. На Синевір, канатку в Міжгір´ї візьмете екскурсію. Це недалеко. Тим паче по дорозі шикарні краєвиди. Напишіть повідомлення-дам контакты, хто екскурсії влаштовує з Пилипця і у Воловці зустріне
Безлім на все• 25 июля 2023
Ответ дляПерша скрипка
Там зняли крісла, тільки квадроциклом тепер.
БезникаяЯ
• 26 июля 2023
Дівчата, дякую за поради
А не підскажите, де в Пилипці смачно поїсти?