Зоя Жорівна• 24 июля 2023
Чому вона так робить?
Я понити. Ситуація з сестрою. У нас в обох є зайва вага і багато спроб її позбутися. Як успішних, так і ні. Зараз знову. Мені потрібно позбутися +/- 25 кг, їй 40-50. Я в цьому плані трішки активніша. Бігаю, роблю якусь зарядку, багато ходжу, намагаюся правильно харчуватися. Вона з активності нічого, тільки харчування. Вбила собі в голову, що тільки один метод є дієвим і ось візьму і зроблю . І от спілкуємося. Я кажу, що нарешті є результат, шкіра краще, мінус декілька см та навіть видно ті зміни вже. Вона : ну, ще гірше ніж було коли тебе бачила
У мене аж бажання вимкнути телефон виникло. Чому вона не може просто порадіти ? Ок, не хвалити. Але ж навіщо обезцвнювати і говорити брехню? Чому я її підтримую, а вона так? (
Папобус• 24 июля 2023
Вам с систер по 10 лет? Нет? Ну тогда держите свои успехи при себе, а не озвучивайте их токсам
Зоя Жорівна
• 24 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Пожалійте сестру.
Зла, ще й жирніша за вас.
Та до чого тут це?(вага це складно, але ж не вирок. І навпаки разом з підтримкою , ну я так думаю, воно простіше робити
Упругая попка• 24 июля 2023
Не спілкуйтеся з нею про вагу. І для вас, і для неї це болюча тема, і що б ви не сказали, що б вона не відповіла, все буде не так, не щиро, без ентузіазму і без підтримки. Говоріть про щось інше. З вагою - до тренера, до дієтолога, до психолога, вони підтримають, дадуть поради, мотивують.
Зоя Жорівна
• 24 июля 2023
Ответ дляУпругая попка
Можливо ( мабуть дійсно краще то не говорити їй нічого. Але ж часто вона сама ініціює. Що робити, не розумію чому збільшується.
Качка в тапцях• 24 июля 2023
Тому, що всі люди різні. Вона не повинна реагувати так, як вам хочеться. Люди взагалі мають право на свої реакції. А ви, в свою чергу, маєте право не розказувати про свої успіхи. Оточуйте себе однодумцями та приємними людьми і буде вам щастя.
Зоя Жорівна
• 24 июля 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Ну так тут я якраз думала, що ми з нею однодумці. Подруги у мене худі без таких проблем з харчовими розладами. Ми то росли в одному середовищі і з дитинства мали одну й ту саму проблему і причини. Мабуть я сама собі намалювала що однодумці
Дюймовочка• 24 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Пожалійте сестру.
Зла, ще й жирніша за вас.
Удалено администрацией...
Топтунша• 24 июля 2023
Видит она результат. Но ей на столько лень бегать и худеть, что аж обидеть готова того, кто её к этому подталкивает.
Я не психолог. Но это очевидно, она защищается, не хочет работать над собой.
Улыбнитесь, и не сдавайтесь.
Качка в тапцях• 24 июля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Ви себе обманюєте. Ви ж не вперше помітили, що вона не радіє за вас. Ви у вашій уяві наділили сестру якостями, яких вона не має насправді.
По темі: є групи дівчат, що худнуть і підтримують одна одну. Є марафони схуднення за досить помірними цінами. В спортзалі пошукайте однодумців. Варіанти є.
Вишнёвая Леди• 24 июля 2023
Ну ми з братом як не можемо спілкуватися з самого дитинства, так і не спілкуємося😏
Зоя Жорівна
• 24 июля 2023
Ответ дляТоптунша
Улыбнитесь, и не сдавайтесь.
Але ж я не ображаю її, як наприклад он автор коментаря вище. І я хвилююся за неї. Бо тут же питання ще й здоров´я. Можливо вона не може сказати мені , що відчепися я сама з цим справлюся.
Качка в тапцях• 24 июля 2023
Ответ дляДюймовочка
Удалено администрацией...
Це все краще, ніж повна відсутність виховання і тактовності, як у вас.
Шкідлива молекула• 24 июля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Там вам поддержки не будет.
Просто теперь знаете, что говорить не нужно с ней на эту тему.
Автор, вы молодец, я тоже худею)
Зоя Жорівна
• 24 июля 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Ми в дорослому віці почали спілкуватися. Малі не дружили. Але то інша історія і ми обговорили її. Все ок. Ну , знову ж таки, я так думаю. В багато чому підтримуємо одна одну, спілкуємося на різні теми. Але тільки тут отак.
Зоя Жорівна
• 24 июля 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Там вам поддержки не будет.
Автор, вы молодец, я тоже худею)
Це так складно цього разу дається. Я по життю стрес заїдаю. То часто це 2 кроки вперед, 4 назад.
Все буде Україна• 24 июля 2023
Моя сестра килограмм на 30 весит больше меня .Ну если у меня s ,то у нее l или даже xl.И она мне может легко сказать ,что я жирная )Спросила недавно ,как сидят джинсы-ответ ты в них толстая ,не бери.Я же в ее адрес такого себе не позволяю.
Дюймовочка• 24 июля 2023
Ответ дляКачка в тапцях
А ви пробували як то коли все пріє під грудьми і між ногами?
В якому місці там краще ?
Шкідлива молекула• 24 июля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Может нужно поменять подход?
Что делаете?
У меня тоже плохо уходит, но я кормлю еще ребенка, и не могу отказывать себе в сладком, постоянно его хочется.
А так стараюсь пп и тренажерный зал 3-4 раза в неделю. В остальные дни, много гуляем с детьми.
Что делаете?
Качка в тапцях• 24 июля 2023
Ответ дляДюймовочка
В якому місці там краще ?
То ви про себе писали? І що сексу не вистачає, теж про себе? А, ну то вибачаюсь)))
Зоя Жорівна
• 24 июля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Ну ото щось в цьому дусі і у нас. Тільки різниця в вазі трішки більше і я л-хл в нашій парі))
Все буде Україна• 24 июля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Я это воспринимаю …спокойно,это же сестра.Тем более я старше.Я понимаю,что она комплексует.И она бы махнулась фигурами с радостью .Лучше не обижаться,а направить все силы на спорт)
Зоя Жорівна
• 24 июля 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Может нужно поменять подход?
Что делаете?
Я бігаю+ розтяжка вдома. Масаж щіткою.
Солодке намагаюся не купувати. Але на днях таки зефір взяла. Думала що буде на 6-8 днів. З´їла за два рази. Дуже нервовий день був(
ПП рецепти познаходили . Каву зменшила, бо коли в другій половині дня п´ю - набряк сильний. Кава в мене без добавок.
Воду п´ю. Кроків правда зараз тільки 5-8 тисяч виходить. Коли діти в школі, то 15-25 тисяч. І хліб майже не їм. Але я по трішки намагаюся прибирати шкідливе. Бо коли все зразу, то результат пару днів і я зриваюся
Зоя Жорівна
• 24 июля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
)) я також старша. Можливо то фішка молодших?)
Шкідлива молекула• 24 июля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Я бігаю+ розтяжка вдома. Масаж щіткою.
Да все отлично у вас, да займёт дольше времени, но постепенно будете к новому питанию привыкать.
Меньше срывов будет. И результат порадует.