_ladyinred_• 24 июля 2023

У вас прийнято вітатись із сусідами?

Живемо у закритому ЖК більше 7 років, люди різних вікових груп, іноземці,люди, що орендують квартиру але загалом всі при зустрічі вітаються. Близько півроку у нас заселилися сусіди і спостерігаю дивну картину, виходимо одночасно з квартири я вітаюсь, а сусідка мене обходить і не відповідає. Із їхньої квартири вітається лише чоловік, а жінка з дитиною і дорослою дочкою наче дикарі.
Писати з якого вони міста не буду, щоб не казали, що наговорюю але трохи дивно спостерігати таку елементарну не ввічливу поведінку..
Результат:
вже голосів: 154
129 (83.77%) Завжди
20 (12.99%) Гляну результат
5 (3.25%) Ніколи
anna_2014• 24 июля 2023
так. Але є і такі як у вас. Їх менше.

Стрекоза любви• 24 июля 2023
Я вітаюся завжди. Бачу, деякі дивуються
Elena755• 24 июля 2023
Где вариант ’В зависимости от соседа’?
МариЧе• 24 июля 2023
Зустрічаються такі невиховані, але є ще такі що не можуть просто привітатися а обов’язково потребують спілкування. що б Ви обрали? 😆
ЕкатеринаС12• 24 июля 2023
у нас доволі старый район, і всі один одного знають.
але десь роки 3-4 вже живуть нові сусіди зверху.
не вітаються і вигляд у них як у переляканих, ще й собака кидається на всіх (люди, інші собаки, коти) без розбору.
весь наш під´їзд м´яко кажучи в аху... від них
Платья Всем• 24 июля 2023
у нас здороваются, даже если в чужой дом в гости заходят или я иду. Все приветливые.
автор _ladyinred_ • 24 июля 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
Може це співпадіння але у них теж є собака))

Janeke_in_UA• 24 июля 2023
Да, здороваемся. Жили в другом городе на западе... Снимали квартиру в небольшом доме с закрытым двором, всего до 10 кв. Все соседи здоровались, ну и мы тоже. Одна семья была диковата и не только не здоровались, а ещё и смотрели, как на прокаженных))) начали думать, что с нами проблема.... У хозяев кв спросили, говорят, что такие они люди, со всеми, не обращать внимания))
чир• 24 июля 2023
У многих плохое зрение, они просто не запоминают и соответственно не узнают
lisulya• 24 июля 2023
Ой это я сейчас на даче сижу, пока до магазина дошла со мной человек 20 поздоровались. Зачем, если не я их не знаю и они меня.
В детстве, когда к бабушке в село ездила, помимо того, что со всеми поздороваться нужно было, то ещё по сто раз в день ответить на вопрос ’Чия це ти, доню? Це середньої, старшої чи молодшої?’
автор _ladyinred_ • 24 июля 2023
Ответ дляМариЧе
Якщо нікуди не поспішаю, то можу й кількома фразами перекинутись)
Леді_в_пледі• 24 июля 2023
вітаємось з усіма, крім тих, хто ніколи не вітається у відповідь
Марина-10• 24 июля 2023
Есть и такие, как вы описали,но в основном, все приветливые и воспитанные
4мама• 24 июля 2023
Вітаюсь, не тільки з сусідами. З людьми, яких щодня зустрічаю, наприклад під час пробіжки, прогулянки з собакою - вітаємось взаємно.
Imann• 24 июля 2023
Да, но есть такие, которые в ответ тупо смотрят и пытаются понять знают ли меня. И если нет, то не отвечают Как будто им то здравствуйте платное. С такими дураками больше не здороваюсь.
annac• 24 июля 2023
Я здороваюсь со всеми в подъезде, даже если впервые вижу (как мне кажется)
Інно4каа• 24 июля 2023
я здогадуюся з якої ваші сусіди області)
Imann• 24 июля 2023
Ответ длячир
А обязательно узнавать, что бы на приветствие ответить?
ivanna.0412• 24 июля 2023
Вітаємося. У нас прийнято вітатися в під´їздах навіть якщо не знаєш людини, або ти не в своєму будинку ідеш в під´їзді. У місті на вулиці зрозуміло, що вітаєшся тільки з тими кого знаєш, або це людина що живе на твоїй вулиці( приватний сектор). В селі вітаються всі один до одного

Чаюри• 24 июля 2023
Майже всі вітаються, хтось ні, але я їх не запам´ятовую, і наступного разу знову ж таки вітаюсь)
К.а.л.и.н.а• 24 июля 2023
Вітаюся завжди, навіть з тими хто не відповідає все-рівно потім знову і знову вітаюся :)
Ateya• 24 июля 2023
Все залежить від людей... Раніше в нас всі сусіди були старожили - хто вже в будинку по 30+ років, а деякі ще з його самої забудови. То віталися майже всі. Зараз вже інша картинка, тому буває і так, і так.
Mikulishna• 24 июля 2023
я со своими здороваюсь, но я тут живу с рождения, всех знаю. у мамы часто бываю, но что родители, что я знаем несколько человек по этажу и по интересам (цветы на клумбах, дворовые котики), вот с ними и здороваемся. но если со мной кто-то здоровается, кого не знаю, то отвечаю, конечно
ПекельнаКрасуня• 24 июля 2023
я из тех кто может и не поздороваться.
иду в своих мыслях
Milinda_1• 24 июля 2023
Мы переехали с города в поселок, тут вообще принято здороваться со всеми, кого встречаешь, это так классно. Дети-взрослые - здороваются все и со всеми)
o.shalneva• 24 июля 2023
Так,завжди вітаюсь,а після початку війни ще з людьми з сусідніх будинків. У нас теж поселились такі ’ дикуваті’ сусіди...все одно вітаюсь..
Remensa• 24 июля 2023
А ви вихована? Мити кістки людям бо з вами, бачте, не привітались. Я б теж обходила вас стооною
fdisney• 24 июля 2023
Я всегда со всеми здороваюсь, единственное ненавижу здороваться с бабками которые сидят на лавочке у подъезда
Не знаю почему, никогда не хочется с ними здороваться
Поэтому я походу в их глазах проститутка
Vishnya -63a7• 24 июля 2023
Та якось 50/50. Багато сусідів не вітаються,або часто сама вітаюсь і тоді до мене вітаються. Мені якось все одно. Бувало таке,що вітаєшся ,а людина мовчки проходить,можливо не почула ,проходжу далі і не думаю про це)
Чаюри• 24 июля 2023
Ответ дляfdisney
А у Вас сидять? Я уже триста років не бачила бабусь на лавці, може, у нас їх просто мало в будинку, зазвичай мами з візками сидять чи підлітки.