_ladyinred_• 24 июля 2023

У вас прийнято вітатись із сусідами?

Живемо у закритому ЖК більше 7 років, люди різних вікових груп, іноземці,люди, що орендують квартиру але загалом всі при зустрічі вітаються. Близько півроку у нас заселилися сусіди і спостерігаю дивну картину, виходимо одночасно з квартири я вітаюсь, а сусідка мене обходить і не відповідає. Із їхньої квартири вітається лише чоловік, а жінка з дитиною і дорослою дочкою наче дикарі.
Писати з якого вони міста не буду, щоб не казали, що наговорюю але трохи дивно спостерігати таку елементарну не ввічливу поведінку..
Результат:
вже голосів: 154
129 (83.77%) Завжди
20 (12.99%) Гляну результат
5 (3.25%) Ніколи
fdisney• 24 июля 2023
Ответ дляЧаюри
А у Вас сидять? Я уже триста років не бачила бабусь на лавці, може, у нас їх просто мало в будинку, зазвичай мами з візками сидять чи підлітки.
Когда мы жили в хрущевке, то они 24/7 сидели там Еще и приговаривали что-то если проходишь и не здороваешься
Потом переехали в новостройку, и тут тоже сидят, но не так много) А то было что лавка под завяз забита

Чаюри• 24 июля 2023
Ответ дляfdisney
))
автор _ladyinred_ • 24 июля 2023
Ответ дляRemensa
А ви вихована? Мити кістки людям бо з вами, бачте, не привітались. Я б теж обходила вас стооною
Кістки не мию, цікавлюсь думкою як в інших людей
чир• 24 июля 2023
Ответ дляImann
А обязательно узнавать, что бы на приветствие ответить?
Многие просто кивают головой в знак приветствия или рукой помашут приветственно, если далеко.
Ежеви4ка• 24 июля 2023
Дома в Харкові завжди віталися усі сусіди, в ліфті зазвичай small talk й наприкінці побажання гарного дня /вечора
AN_mel• 24 июля 2023
Здороваюсь только с теми соседями, которых лично знаю. Например, у меня соседняя квартира сдаётся - каждые 2-3 месяца там новые арендаторы, я их даже не запоминаю. Зачем мне с ними здороваться? Чтобы что?