Летала_НаМетле• 24 июля 2023

Сначала покупают матрас, а потом кровать, или наоборот?

5cmhybyna• 24 июля 2023
мене жаба давить ліжко купувати, може з палетів скручу. Але їх теж треба обробляти. Вічна дилема.
Мозговая пилочка• 24 июля 2023
Ліжко спочатку
ЭкстрасенсиХаЯ• 24 июля 2023
Наприклад, я спочатку матрац купила. А потім під нього на замовлення ліжко зробили.
5cmhybyna• 24 июля 2023
а ліжка то така дорога невиправдано фігня. Матрас 5000, ліжко 15000. ЗА ШО, 4 дошки ДСП?
Любви вам!• 24 июля 2023
ми одночасно купляли, але першим вибрали ліжко
Латвийские_Номера• 24 июля 2023
Каджый по разному. Знаю многие берут матрац, а через время, как насобирают денег уже кровать
А я кумедна• 24 июля 2023
Сначала купили диван, неудобно - решили купить матрас на него. Потом диван продали, купили кровать)). Потом продали старый матрас, купили новый)). Кровать производства Украина, матрасы все дороже были.
Слобожаночка• 24 июля 2023
Купували одночасно з ліжком. Обрали найдешевший матрас. А через якийсь час замінили вже на хороший ортопедичний.
3@йk@• 24 июля 2023
Кровать обычно покупают сразу с матрасом
Пьяная вишня• 24 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
Че т матрас дёшево у вас
Гага Газу• 24 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
Краще матрас купити за 10-15. За 5000 якась фігня зараз продається. А ліжко з ДСП коштує дешевше. Мій майстер бере вартість матеріалів помножити на 1,5 (за роботу). Але я не тільки ліжко замовляю.
вре_Динка• 24 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
Ви шо? Перевзулис? Ви ж тут найбагатша трольочка були
Свята• 24 июля 2023
Выбрала кровать и заказала матрас по размеру
Давно без алко• 24 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
У нас матрас 25, ліжко 15 бо якість матрасу впливає на сон
Бандитка Сью• 24 июля 2023
Взагалі без різниці. Головне купити однакового розміру. От знаєте ви що вам потрібно 180 спальне місце то без різниці що ви спочатку купите.
5cmhybyna• 24 июля 2023
Ответ дляДавно без алко
я дивилась безпружинний твердий на мене 1 коштує 5000. Не знаю шо там за 25 буде
5cmhybyna• 24 июля 2023
Ответ длявре_Динка
я і є багата. Ремонт роблю, за цей місяць вже 5000$ віддала
Давно без алко• 24 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
Турецький, ортопедичний, правда висота 30 см, звичайно нижні
вре_Динка• 24 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
А шо ж такий дешевий ремонт та спальне місце робите?
5cmhybyna• 24 июля 2023
Ответ длявре_Динка
нащо дорогий? Я його розглядати не буду, лиш би чистота і не смерділо попередніми жильцями!
Сама вумна тутички• 24 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ось в нас саме так було з дитячими ліжками. Замовили ліжка ІКЕА та паралельно купили матраси іншої фірми. Поки ліжка йшли діти майже місяць на матрацах спали. Зараз збираємось робити ремонт у нашій з чоловіком спальні та як не вистачить грошей одразу на все, то деякий час поспимо на матраці, а ліжко пізніше придбаємо
вре_Динка• 24 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
Щоб комфортно висипатися і нічого не боліло, бахата ви наша
5cmhybyna• 24 июля 2023
Ответ длявре_Динка
мене не болить, фітнес і укріплення м´язів спини щоденно.
Хачапууури• 24 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
Гам насчитали матрас + кровать 62 тыс, тоже жаба давит, зеленая, огромная 🐸
5cmhybyna• 24 июля 2023
Ответ дляХачапууури
я дивилась, матрас 4000, ліжко теж десь 4000, але то 1 місне, 200х90 см!
Каляка маляка• 24 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
що це за матрас за 5000 грн?
5cmhybyna• 24 июля 2023
Ответ дляКаляка маляка
що це за матрас за 5000 грн?
SIMPLE CARE FOAM - ортопедичний матрац з України за 3500 грн.
Щастя-здоровля• 24 июля 2023
Ліжко бу, а до нього новий матрас потім
автор Летала_НаМетле • 24 июля 2023
Ответ дляДавно без алко
твердий чи середній?
5cmhybyna• 24 июля 2023
я краще раз в 4 років викину матрац за 100$ і куплю новий ніж куплю за 50к і буду дмухати на нього