Нехай щастить• 24 июля 2023

По слідам теми про роботу. Працювати чи ні

Ну ось реально, наприклад , якщо б у вас було три квартири ( хай будуть 1к), дві автівки, будиночок у селі та 500к долларів під матрацом - ви би працювали? І вік би вже за 45+, чоловік, діти підлітки . Мені здається, що більшість таки лукавить, що прям так хочуть працювати. Бо вигрібати проблеми клієнтів і просто пити каву, гуляти - то такі різні рівні задоволення. Чи я не права? Тема так, просто поговорити.
автор Нехай щастить • 24 июля 2023
Ответ дляВся в кредитах
Та невже Ви думаєте що основна насолода в житті просто в небо пердіти?
Ну робота це ж не просто робота. Це ж реалізація розвиток.
Як приклад спортзал це ж теж про роботу та розвиток.
З 500 кусками вже можна маленький бізнес зробити.
Чи газову колонку в селі поставити, чи бьюті салончик, чи стоком торгувати. Або авто в оренду здавати
А скільки треба розвиватись? Для чого? Якщо зароблено вже певна сума грошей, то мабуть людина досить розвинулася? Чи ні? Чому просто читати книжки,малювати чи вирощувати квіти то пердіти в небо?

Унция яда• 24 июля 2023
Есть люди которые и при доходе мужа 12 тыс грн на семью никогда не пойдут работать, а будут штопать трусы, и есть те у кого миллионы на счетах, а они каждый день в работе, даже по выходным.
Забагаловка• 24 июля 2023
Ответ дляНехай щастить
ви багато знаєте домогосподарок, які ’розвиваються’? Який розвиток? Відвести дитину на танці, там попити каву з такими ж мамами і через годину поїхати на карате? Або розвиток по серіалам, шоу супермама та 4 весілля? Або як краще мити 5 разів в день підлогу і не втомитися?
Та й офісні працівники дуже сильно розвиваються, альокая в телефон з 09 до 18 і на кухні обговорюють з ким спить Танька з бухгалтерії.
Хто щось робить і чимось зайнятий, тому пофіг працює він в офісі чи не працює ніде. Той все одно знайде час на свої книжки, макраме, кружок крою та шиття або контраварійного водіння. А ті, хот нічим не зайнятий завжди не матиме час на вивчення мови, на книжки або на малювання. Буде мріяти: от якби я не працював... Або коли вийду на пенсію.... Нічого не змінеться. Будуть ті самі серіали, реснички-нігтики та намотування кілометражу стрічки в інсті
Свезло так свезло• 24 июля 2023
До війни в мене якраз все було як у вас написано, прям 1 в 1, залишилась лише недвига 1 квартира, 2 будинки і 2 машини...війна знищила багато чого , а реабілітація чоловіка забрала всі гроші
Тому я знову йду на роботу на зп 20+% , яна такій роботі ніколи не працювала, але вік 40+ і нема нікого, хто б на тепле місце пристроїв
Ухахайкина• 24 июля 2023
Если бы была работа от которой получаеш удовольствие,то может быть и работала,но скорее всего нет.В мире столько всего интересного,что с такими деньгами грех просиживать на работе
Боневтікла• 24 июля 2023
Даже если бы у меня бчл бы миллиард долларов, я бы работала. Слишком люблю свою работу🤗
Я в дамках• 24 июля 2023
500к це що?
Півмільйона доларів під матрацом?

Луноходик_Ик• 25 июля 2023
Ответ дляУхахайкина
с какими .. при наличие детей ..даже 3 тыс пассивного дохода, я работаю на 50, работа нравится
Ухахайкина• 26 июля 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Речь не о пассивном доходе в 3 несчастные тысячи,а о жлобстве автора,которая почему-то решила,что за 10 тыс.у нее будут работать без выходных и по 15 часов в сутки,но тему ж вы не читали))