Люблю ХОЛОСТЯКА• 24 июля 2023
У доньки істерика через те, що покинув хлопець. Допоможіть порадою.
Доньку 17 років покинув хлопець, зустрічалась 2 місяці, кричить, плаче, анресивна, не можливо заспокоїти, розмовляти не дається. Кричить, що він повинен бути з нею. Що жити без нього не буде, боюсь, щоб не натворила нічого. Що робити, підкажіть, будь ласка. Трясе усю.
Давно без алко• 25 июля 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Каже, що він простий, без пафосу.
Причина какая?
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 25 июля 2023
Важко зрозуміти, сказав, що вона змінює його життя, а він хоче жити так, як він хоче.
Единорог_помог• 25 июля 2023
Якщо ви у Києві,то можу порадити психотерапевта.А так,тільки час вилікує.Скажіть,хай хоч на лист бумаги викладає свої думки,потім знищить папір.
Скользкая• 25 июля 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
До цього було кохання по переписці, теж болісне. Дуже емоційна, безхарактерна трохи.
отправьте ее к психологу.
Если вы не троль, то это реакция детская и очень истеричная, экзальтация большая.
Показаваривайте чаек из валерианки.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 25 июля 2023
Ответ дляСкользкая
отправьте ее к психологу.
Показаваривайте чаек из валерианки.
Та не троль я, буду шукати психолога. Сама бачу, що реакція ненормальна, руки опускаються уже. Характер дуже й дуже непростий, важко з нею завжди було, а зараз просто якийсь жах.
Скользкая• 25 июля 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Да, правильно, ищите именно того, кто работает с подростками такого возраста.
Человек может влюбиться, но вот то, что ее не могут бросить - может есть какие то убеждения , что надо страдать сильно или еще какие-то. т.е. есть какие то установки - их можно коректировать.
А может залюбленное дете - и все мое, и как он мог ее бросить?
Она, кстати, сердится на него или на себя? на кого -то злится?
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 25 июля 2023
Ответ дляСкользкая
То на нього, то на себе. Спочатку злиться на нього, кричить, що готова його убити, потім каже, що він хороший і це вона наробила помилок.
Скользкая• 25 июля 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
неустойчиво.)
Разговаривайте.
Она вам 10 раз расскажет почему его убить, или про свои ошибки, и ей станет легче. А вы просто слуайте, не учите ее жить, поддерживайте междометиями разговор.
Разговаривайте.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 25 июля 2023
Ответ дляСкользкая
неустойчиво.)
Разговаривайте.
Ось хоч говорити почала, з чоловіком розмовляє зараз, бо до цього просто верещала.
Мелочунь• 25 июля 2023
Ответ дляМасяня Я
Вам всі радять підвищувати їй самооцінку. А я Вам раджу меньше в попу їй дути. Ви вже плоди свого виховання пожинаєте .
Удалено администрацией...