Люблю ХОЛОСТЯКА• 24 июля 2023

У доньки істерика через те, що покинув хлопець. Допоможіть порадою.

Доньку 17 років покинув хлопець, зустрічалась 2 місяці, кричить, плаче, анресивна, не можливо заспокоїти, розмовляти не дається. Кричить, що він повинен бути з нею. Що жити без нього не буде, боюсь, щоб не натворила нічого. Що робити, підкажіть, будь ласка. Трясе усю.
Госпожа Белладонна• 24 июля 2023
Може валерянки їй побільше накапати та не чіпати цю тему поки? Десь піти розвіятися, на шопінг, на манікюр, на фільм, Барбі он всі хвалять.
Це ж дійсно перше кохання як кінець світу, здається що більш такого не зустріне.
А так якщо мамкина нервотрьопщиця просто, то кращий захист то нападіння. В мене одразу запал проходив як мама починала кричати що зараз піде яйця йому відірве, а мамці морду набʼє що чмо таке виростила, а я якщо витиму далі і йому дзвонитиму, то мої речі ще повикидає і піду в підвал жити. Жорстко було, але допомагало.
Аноним с кешбеком• 24 июля 2023
Дайте їй почитати Порадницю.
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 24 июля 2023
Ответ дляФсеСама
А парень хоть стоящий?
Звичайний, часто не дотримується слова, може випити, любить компанії
Анна-6444• 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
До цього було кохання по переписці, теж болісне. Дуже емоційна, безхарактерна трохи.
Чому безхарактерна?Тому що закохується?Вона просто емоційна.І я така саме,як вона.
Безлім на все• 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Дуже піддається впливу інших, залежить від інших
Про успокоительное вам правильно написали. И еду вкусную тоже. Мозг отвлекается и успокаивается.
Но даже если успокоится сейчас , то с ней нужно работать. Юношеский максимализм никто не отменял, но сложные ситуации только начинаются. Дочь должна понимать, что её реакция очень далека от нормальной
Безникая• 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Тут верно написали, что самооценка не последнюю роль занимает здесь. Плюс вы должны ей донести, что ни один парень не стоит ее слез, что она должна себя любить и уважать, если хочет к себе такого же отношения от парней
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 24 июля 2023
Ответ дляАнна-6444
Ні, справа не в тому, що закохується, а дуже піддається впливу інших.
Кусман Сиру• 24 июля 2023
Вызвать скорую, чтобы вкололи сильный нейролептик или к врачу пойти, чтобы выписал. Я сама принимаю во время нервных срывов, они делают нервы абсолютно ровными и засыпаешь.
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 24 июля 2023
Дякую усім, пізніше усе прочитаю, іду робити мятний чай.
Анна-6444• 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Життя це виправить.Але поки виправить,вона собі ще шишок наб´є.
Може шопінг допоможе відволіктися?
Масяня Я• 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я розумію, що має пройти час, але ж як заспокоїти зараз, учора поговорили, заспокоїлась трохи, сьогодні пішла з ним поговорити, прийшла знову зі сльозами, просто кричить, ще й випила. Ще й заблокував її, знову істерика. Боюсь, що сусіди скоро поліцію визвуть, так кричить.
Вам всі радять підвищувати їй самооцінку. А я Вам раджу меньше в попу їй дути. Ви вже плоди свого виховання пожинаєте .
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 24 июля 2023
Із заспокійливого тільки валер´янка
Красный Смех• 24 июля 2023
1. Дать выплакаться.
2. Не трогать.
3. Заплатить троллям немного денег, пусть пофлиртуют с вашей дочкой в Инстаграме ) в ее возрасте это самое то.
13чудоСВЕТА• 24 июля 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Якщо згадую себе, свою таку ж ситуацію - мама мене не чіпала, хоча все знала. І це, я думаю, було правильно. Говорила, що вона бачила, що він мене не любить. Я плакала день у день ціле літо, потім ще, потім ще. Трудно все це... Але дочка має це пережити. Книжку Дейла Карнегі порадити прочитати ’ як перестати хвилюватися і почати жити’. А ще - говорити з нею, якщо вона слухатиме, вислухати, якщо вона буде говорити. Хто ж підтримає, як не мама.
Я помню тоже свою истерику, слезы, мне 19, первая любовь. Я плакала и кричала, родители все поняли без слов и не трогали не спрашивали ни о чем. Даже, когда я зашла в комнату папы и попросила лезвие, он молча дал (Я распотрошила мягкую игрушку, что мне подарил парень).
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 24 июля 2023
Ответ дляМасяня Я
Уже як є. Треба зараз якось допомогти, спати не можу вже декілька днів, відколи почали розлучатися, кожен день сльози. І я хвилююся
Одяг та сумки• 24 июля 2023
заспокійливе з недільку пропити
Красный Смех• 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ей нужен новый вектор )) Новая компания новые мальчики. Для начала виртуально, в люди она выходить сейчас не захочет.
Я мама двух взрослых барышень, мы это все проходили. Лучше всего оставить её в покое.
ЯспАкойнаЯ• 24 июля 2023
Ответ дляМасяня Я
До чого тут виховання і ’ в попу дути’?. Не розумію. Ніякого зв´язку не бачу.
Фляшунька• 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Зараз нічим не займається взагалі, нічого не цікаво, з подружками після того, як з ним почала зустрічатися, перестала спілкуватися.
Погано,треба заповнити цей пробіл.Говоріть з нею.На цьому хлопцеві світ клином не зійшовся.Будуть інші,кращі.Розійшлися,не біда.Викреслюємо,слідуючий!Нехай десь виходить з подружками.Навчання,хобі,підробіток.Може десь в салон сходіть разом.Стрижка,манікюр трошки піднімуть настрій.
Масяня Я• 24 июля 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А что? Парень бросил.Да в 17 лет это трагедией кажется. Но не на сколько ж, чтобы весь дом слышал. Всё у неё с самооценкой норм. Не привыкла слышать слово -нет, вот и реакциях такая бурная.
120-120-120 (не худею)• 24 июля 2023
Ответ для40каградусная
Главное, чтобы спокойствие она не на том свете обрела
А Ви вмієте заспокоїти.
Пенек Возмездия• 24 июля 2023
Дати заспокійливе - гліцисед, біфрен, чай трав´яний
40каградусная• 24 июля 2023
Ответ дляМасяня Я
Та ладно. Человек орёт, потому что страдает. Это нормально орать. Ненормально, что человек так мучается
Манкоголік• 24 июля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Я по ходу буду такою ж мамою підлітка))). Бо мене ті всі нюні бісять до нестями.
Репетиторша• 24 июля 2023
ей нужно найти точку опоры, она еще не может себе психологически помочь, я думаю лучше психолог,но проблема найти хорошего.такие случаи могут повторяться и она должна научиться себя вытягать, успокаивать. Если она с вами разговаривает, слушайте ее ,успокаивайте, советы наверное сложно здесь давать и от вас они могут быть не правильными
Міряно-переміряно• 24 июля 2023
Как мы это все переживали без вот этих истерик??? Что за мода истерики катать родителям? Мы как то с подружками это все рыдали-бухали. Если б моя мама все мои страдания знала она б меня б в психушку наверное отправили и сама туда б попала))
Масяня Я• 24 июля 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
100%
Залатавая• 24 июля 2023
Я тоже эмоциональная была. Но это от завышенной самооценки, я страдала не так за человеком, как растраивалась от того как он посмел мне так сказать или поступить. Моя мама держала нейтралитет. Успокаивала меня конечно, но на личности не переходила. Давала мне возможность отсидеться у себя в комнате, наплакаться. Потому что когда начинают доставать с едой или развлечениями, меня раздражало. А вам виднее какая у вас дочь, и как лучше действовать. И ещё важно, популярная у вас девчонка или нет. Есть такие что встретили того одного и все. И тому рады и жизнь без него не жизнь. Знаю 2 таких примера и оба с 16 лет вместе уже 20 лет. Тогда тут другой вариант и подход. А если пользуется успехом у парней то тогда фокус внимания пробовать переключать.
Давно без алко• 24 июля 2023
Какая причина расставания ? Поговорите с ней по душам . Что ей нравилось в этом мальчике ?
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 25 июля 2023
Ответ дляДавно без алко
Каже, що він простий, без пафосу.