жінка незаміжня• 25 июля 2023
Можна я влізу вночі? Порадьте
Look, я не любитель шопінгу
Треба новий одяг, на літній корпоратив в простому закладі, літній ресторанчик, але дуже бажано новий look, бо у всьому, що є в шафі, мене вже мене бачили
Забігла вдень на годину в магазин, і вже втомилась від нього, завтра заскочу вже тільки щоб купити, трохи загубилась . Вибачайте, за швидкі фото
Дякую за пораду
Результат:
вже голосів:
269 (45.36%)
197 (33.22%)
72 (12.14%)
42 (7.08%)
13 (2.19%)
ЛюбимаЯНЬ• 25 июля 2023
1,3 та 4. Дуже сподобалась блузка з першого фото. Купіть її теж, вона дуже гарна. Дорога?
Проня_Прокоповна• 25 июля 2023
Все такое ужасное и отстойный... нормальные вещи только на фото 3. И то между собой не считаются
Olga-lyubimaya• 25 июля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
До 100 євро, якщо в євро
Я не памʼятаю прям всіх цін
Але не дорого, це мас маркет
Я не памʼятаю прям всіх цін
Але не дорого, це мас маркет
Вам все личить ☺️💥
ЗдесяЯ• 25 июля 2023
особисто мені подобається 3, 4
але по фото Ви така гарнюнька, як казамала моя покійна мама - гарній дівці гарна й в ганчірці, що в перекладі означає, що Ви собою прикрасите любий лук, а не він Вас
Майская киска• 25 июля 2023
пятое платье или первые джинсы и вторая блуза
третий лук еще норм но не пойсюму что там с плечкаи
Не зви чайна• 25 июля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Джинси мої старі 🙈
До них би купила блузку з фото 2 потрібного розміру + додала якийсь помітний, так би мовити, аксесуар.
У фото 3 вам класно, але якось надто строго, не для посиденьок)))
Нічний дожор• 25 июля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Бажано щось одне 🙄
Автор, платье на вас шикарно! Со второго фото по последнее в любом луке у вас все отлично!
Добро с Кулаками• 25 июля 2023
Ответ дляВакцениро Вона
мне не нравится как на паху сидят джинсы и особенно зелёные штаны, будто впиваются туда в глубину. выбрала сарафан. универсально, легко, на лето самое оно
Светлый сарафан. Или вот те светлые брюки, но с другим верхом.
Мальчижка• 25 июля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Скоріше 4
Просто вечеря і далі всі у відпустку йдуть
Типу свято
4 - два близких цвета, они не сочетаются
мне 3 нравится
Кава з адреналіном• 25 июля 2023
На вас все гарно виглядає і все гарно підібрано
проголосувала за 3
Ряженка• 25 июля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Вам гарно у сарафані. Найбільше сподобалися брюки з фото 3, тільки верх хочеться інший, спробуйте заправити усередину сорочку, або якусь футболку ніжно пастельну природнього кольору (блакитну, фісташкову, жовту).
Ще ж і взуття має значення.
Нельзя в них заправлять, они просвечиваются.