ПадаюВреверансах• 04 марта 2025

Хто пам´ятає цю круту ТУШ?

Якраз треба оновити туш перед 8 березня по традиції. Я крашу не часто очі, трму на рік вистачає.
Але вже багато років не можу підібрати ніяку, щоб була яу оця на фото. Це туш моєї юності.
Вона неймовірна була. Колись подруга підробляла консультантом в магазині косметики і порадила.
Ніколи в мене більше не було потім такої. Куди вона ділась?
В мене вії довгі, але прямі. Ця туш прям під брови закручувала красивим завитком.
В мене постійно питали одногрупниці, просто на вулиці прохожі що за туш. Я скільком порадила.
І ціна доступна.
Ех, ностальгія.
Дівчат, якою корисиуєтесь з мас маркету?
marata• 04 марта 2025
У мене була така в студентські роки - так, чудова туш
vinika• 04 марта 2025
Мейбелин
автор ПадаюВреверансах • 04 марта 2025
Ответ дляvinika
Мейбелин
Теж останні 2 рази брала, але щось вона мені ніяка.
Повернусь до лореаль.
Там була в зеленому тюбику непогана. Але зняли з виробництва тоже
Larilitka• 04 марта 2025
Лореаль Панорама попробуйте
Kot_v_meshke• 04 марта 2025
Мейбеллин розовая, ван лав
Джулияробертс• 04 марта 2025
Ответ дляLarilitka
Лореаль Панорама попробуйте
Хотіла купити, це та що в золотому тюбику? Але один відгук на мейкап побачила, що осипається і важко змивається...Чи ні?
Larilitka• 04 марта 2025
Ответ дляДжулияробертс
Да, которая в золотом (фото прикрепила). Вообще не осыпается и отлично смывается. Лучшая тушь, которая у меня была! До нее пользовалась Армани айс ку килл, так Панорама даже ее превосходит
nadya28• 04 марта 2025
Ответ дляДжулияробертс
Мені вона не сподобалась, погано змивається, на рахунок осипається, то ніби ні. Користуюсь рожевою мейбелін, поки що вона найкраща для мене.
nadya28• 04 марта 2025
Ответ дляLarilitka
Яким змиванням користуєтесь?
Larilitka• 04 марта 2025
Ответ дляnadya28
Яким змиванням користуєтесь?
Гидрофильным бальзамом
Джулияробертс• 04 марта 2025
Ответ дляLarilitka
Дякую
Джулияробертс• 04 марта 2025
Ответ дляnadya28
Рожеві там дві, у мене були, то норм загалом
coloritka• 04 марта 2025
Ответ дляLarilitka
І$я таку купила. Мені супер. Кларанс відпочиває поки))
Bosikom• 04 марта 2025
а ланком не пробовали?
hrystia• 04 марта 2025
Ответ дляДжулияробертс
Я взяла коричневу. Не осипається і змивається добре
navang• 04 марта 2025
Кικο cамая дешевая за 3 евро оказалась самая лучшая. Более дорогие варианты - фигня какая-то. Жидкая, ничего не слипается, реснички естественнно удлинились, даже не видно, что тушь
NastYulya• 04 марта 2025
Ланком Idole самая лучшая , как по мне , и она подкручивает.
автор ПадаюВреверансах • 04 марта 2025
Ответ дляNastYulya
Але дорога(
NastYulya• 04 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Але дорога(
Буквально на прошлой неделе , видела её в нотино , в разделе поврежденных упаковок , за 680грн. ( это будет слегка примятая упаковка , иногда даже непонятно , где та примятость). Очень чесались руки купить , но у меня , после новогодних скидок и адвентов их реально много .
Могу вам предложить , на выбор 🙈
- YSL , еще в запечатанном наборе
- М2 , ничего этого бренда не пробовала , интересно затестить.
- Annayake ( даже с Адвента еще не доставалась🙈 )
NastYulya• 04 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Але дорога(
Если Вам не сильно “горит” , смотрите Idole по утрам в нотино в разделе “ специальные знижки». Она часто бывает , но и забирают быстро.
В Европе чуть придавили картон , уже некондиция , в утиль ( т.е. к нам ).
Мне лично без разницы , какую упаковку в мусор выбрасывать .
автор ПадаюВреверансах • 04 марта 2025
Ответ дляNastYulya
Могу вам предложить , на выбор 🙈
- YSL , еще в запечатанном наборе
Скільки б ви хотіли за 1 набір?
NastYulya• 07 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Скільки б ви хотіли за 1 набір?
Извините , что не ответила , только увидела.
Я не думала о продаже набора , нужно смотреть , за сколько купила , кажется около 900 +-
Но ! Увидела в нотино и вспомнила о Вас )
Не знаю , как быстро купят , но если на 8марта дадут промокод на скидку 15-20% , цены получаться вообще отличные. Но обычно эта тушь уходит быстро.
автор ПадаюВреверансах • 07 марта 2025
Ответ дляNastYulya
Дякую