Залізна пані• 25 июля 2023
Перевод грошей студенту в Польщу
Дівчата, у кого діти навчаються в Польщі, як краще гроші переводити? У дитини карта монобанк, і нею буде сплачувати покупки.А ось як вирішити з оплатою, наприклад, гуртожитку? В Польші буду відкривати рахунок на себе, і у дитини буде карта.Переводити на неї гроші?Чи везти валюту, і там вже класти відразу на карту? Шукаю оптимальні шляхи)
Ушла и Пришла• 25 июля 2023
Дізнайтеся у своєму банку, в Укрсіб зараз можлива покупка валюти за цільовим призначенням ’Навчання’, це, в тому числі, і оплата гуртожитка. Не впевнена, що з комісіями це буде найвигідніше, але можете і такий варіант розглянути
Яйцеголовая• 25 июля 2023
З України можна перший раз оплатити за навчання, а всілякі платежі. типу за гуртожиток, студентський і т.д. - то дитина повинна мати свою карту польського банку. Знайдіть в ФБ групу ’мой ребенок студент в Польше’, там батьки діляться інформацією. Радять відкрити в Польщі рахунок в банку PEKAO, але той рахунок поповнювати з України напряму мабуть не вийде. Швидше за все потрібно покласти злоті йому на рахунок, коли відкриватимете.