Соседушка• 25 июля 2023

В кого є мурашина ферма? Підскажіть

Поїхала на місяць, і чоловік забув давати воду, ну осталось їх десь до 10 і матка, наорала, тепер воду дає регулярно, але, каже чоловік що вони заблокували вхід на арену, і їжу перенесли на гіпс там де воду лити, і тепер та їже проростає. Що робити? Такого ще не було. Нехай все так і буде?
Ms. Искренность• 25 июля 2023
Обиделись они у вас...?) покажите, что там у них за арена?
долой_лама• 25 июля 2023
Чоловік мабуть у відчаї і сам мурахою став.
Така бойова Я• 25 июля 2023
Вот поэтому и не разрешила ребёнку эту ферму, издевательство над живыми
Mush_Mash• 25 июля 2023
А неможна їх всих якось випустити?
долой_лама• 25 июля 2023
Удалено администрацией...
автор Соседушка • 25 июля 2023
Ответ дляMush_Mash
А неможна їх всих якось випустити?
Навіщо?
автор Соседушка • 25 июля 2023
Ответ дляТака бойова Я
Ніхто не знущався, чоловік через роботу просто забув, і не на місяць, а на неділю забув. Думаєте, мені не жалко? Так вийшло, що тепер.
автор Соседушка • 25 июля 2023
Ответ дляТака бойова Я
Їх там було не так і багато
Така бойова Я• 25 июля 2023
Ответ дляСоседушка
Їх там було не так і багато
Я не в упрёк вам писала, просто напомнила тема, как ребёнок выпрашивал, наверно год этих мурашек. А мне их жалко было, но выстояла
Роздратована шкіра• 25 июля 2023
у нас була ферма, бувало й таке, як ви кажете: просто налагодили режим згодом, як стало більше мурах (головне, щоб мамка не постраждала), то вихід на арену розблокували, але гіпс їжею трішки зіпсували. але то таке, чисто визуально брудно стало, на функціональність не вплинуло.