Соня-сонятко• 1 час назад
мені всьо равно.я біля рошена живу як вареник в маслі.муха не пролетить.
бо я хитра
Мадам Подлинник• 1 час назад
Ну, не знаю. Там від Рошена до Французького кварталу не так вже й далеко. І там не так вже й спокійно, це м´яко кажучі.
Тролю як можу• 1 час назад
Маню вивели працювати. Який ж роботодавець дурень, що платить за цю чухню.
Аноним с кешбеком• 1 час назад
Ответ дляАлгонавт
Доброго ранку
Та де ж він добрий... восьма ранку, а людина вже бухає... чи може з вечора ще не протверезіла
Алгонавт• 1 час назад
Ответ дляАноним с кешбеком
То людині й добрий)))
Аноним с кешбеком• 1 час назад
Ответ дляАлгонавт
То людині й добрий)))
Думаєте, це від хорошого життя?
Уходя дверю не хлопать• 1 час назад
Бггг. На Лук´янівці мабуть не працює. Задовбались скло міняти-фанера стоїть.
БезПаспортаНеПродаю• 1 час назад
Це ви в Липецьку живете? Не переживайте. расіянські підори скоро сами себе будуть бомбили.
Донька подруги• 1 час назад
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
В солнечном Брянске вчера собственную в/ч разнесли зачем-то 🔥🔥🔥
Душа компанії• 46 минут назад
Ответ дляНеначасі
Маня ще з ночі не протверезіла
а она трезвой вообще бывает?