Сердючка• 25 июля 2023

Где вы первый раз занялись сексом с будущим мужем?

Сяду на шию, дорого!• 25 июля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
А де ще займатися коли ви юні? І немає власного житла? На вулиці? Друзі були в курсі, що тут такого?
В отеле.

Ліплю вареники• 25 июля 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
В отеле.
Де стільки грошей набрати тоді було, це ж не раз в місяць сексом займатися? І не вперше в житті секс мати
Сяду на шию, дорого!• 25 июля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Бедные друзья. Чужие Ж и П на их кровати 🤮
БоХатая• 25 июля 2023
В своей квартире.
Ліплю вареники• 25 июля 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!

Ужас..
Коли батьків немає вдома чим займаються молоді люди, власні діти ще й друзів приводять.
Арина85• 25 июля 2023
У нього вдома
Ліплю вареники• 25 июля 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Вы брезгливы?

КараПузовна• 25 июля 2023
В подъезде, но это в порыве страсти просто))
Ліплю вареники• 25 июля 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Уявіть що ваші діти, можуть коли доростуть до віку коли можуть цим займатися, будуть приводити своїх дівчат чи хлопців, спати на своїй, але звісно краще на батьківському ліжку
Українська Мрія• 25 июля 2023
В лесу (недалеко от военчасти, где мой бывший муж служил по контракту)
Красный Смех• 25 июля 2023
Блин, а я и не помню...
Этожзвяздаяегообожаю• 25 июля 2023
В клубе, в кабинете директора после празднования нг, до секса отношений не было)
Лялька в колисці• 25 июля 2023
В дорогом отеле на дорогом курорте после дорогого шоппинга ))) тогда я убедилась, что это точно мой будущий муж
Українська Мрія• 25 июля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Мало того не просто в друзів а в квартирі батьків друзів бо ми тоді були ще студентами
Еще лучше...
Танцепесенная• 25 июля 2023
У нього вдома
Ліплю вареники• 25 июля 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Еще лучше...
Ну так завжди було серед яких коли вам 16-20 років, які готелі
Леди_в_ночи• 25 июля 2023
Поїхали у Львів на вихідні.
Так смішно згадувати. Зайшли в номер занести сумки і хотіли йти гуляти, я кажу, що хочу спочатку в душ, потім пішов він. І він так довго мився, що я вже знудилась чекати. Казав потім, що хвилювався, тому так довго був. А нам було вже за 30
Ну короче, в той день ми гуляти так і не вийшли ))
Сяду на шию, дорого!• 25 июля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Вы брезгливы?
А что, это не понятно?
Ліплю вареники• 25 июля 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А что, это не понятно?
Ну не всі ж такі. Я ні.
Українська Мрія• 25 июля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
В 16-18 лет сексом я еще не занималась. А в 19-20 лет занималась не в отелях, но и не у друзей. У меня и нет друзей. А мужчины меня к своим друзьям не водили
Ліплю вареники• 25 июля 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
А я займалася. З 16років. А от з майбутнім чоловіком так у друзів в їх батьків квартирі, або в квартирі батьків мого чоловіка в його кімнаті. Що тут такого?!
7_кг_рыбы• 25 июля 2023
А поумней контент вы не пробовали генерировать? Хотя чему я удивляюсь..
Будьте так ласкаві• 25 июля 2023
В люксе отеля в центре Одессы
Lena_Iva• 26 июля 2023
У него дома