Перший цикл. Тест на 12 день після овуляції, показував бліду полоску. Боліли груди, слабкість.
Але місячні пішли вчасно, як треба. Наступний тест був негативним. Всі симптоми зникли. Ніяких болей. Але я була впевнена що вагітна.
І таке буває. Тепер ніяких тестів до затримки. Це як виявилось не показник 🤨
ole4kakissa• 25 июля 2023
1Б - 3 цикл, ЗБ
2Б - 1 цикл, через 2 месяца после ЗБ
3Б - 6 лет не предохраняясь, и через цикл после ’отпустила ситуацию’
2Б - 1 цикл, через 2 месяца после ЗБ
Viktiriia-ec46• 26 июля 2023
у вас була біохімічна вагітність, таке буває( плануємо 5 місяць, поки що нічого, але на останньому УЗД знайшли 3 малюсенькі поліпи, буду робити гістероскопію(