Любовь Калистратовна• 25 июля 2023
Церква "Нове покоління"?
Хто в курсі, що являє собою дана церква, община чи секта?
що це таке?
які там пропагуються принципи та чого дотримуються ці люди!?
що це таке?
Белочкой зови• 26 июля 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
ок. не всі, але більшість. але це відповідь була саме на тих, хто гуляє з неєдиновірцями.
Я от повністю поділяю думку Svitlo стосовно таких стосунків.
Вже писала про свій досвід - 2 роки зустрічалася з протестантом, перед цим ми були ще 5 років знайомі. Я греко католичка і мене він так і не ’завербував’.
Обійми і поцілунки були, сексу не було, коли він збуджувався, то починав молитися.
Зараз він одружений, батько 3ох дітей і справді хороший сім´янин. Цінність дітей і сім´ї у нього була завжди. І я на власному досвіді знаю, яким турботливим та уважним він є у стосунках, знаю як він обожнював навіть чужих дітей. Для нього зрада і розлучення були не прийнятними.
І точно знаю, що він мене не хотів використати, але навряд чи з одновіркою він міг би цілуватися. Більше того, він мене справді боявся - раптом я його таки зваблю.
Він був таким собі практикуючим фанатиком - шлюб на усе життя, без алкоголю. Були спільні молитви перед їжею, навіть якщо це чай і печенько. Це кардинальна різниця у світогляді. Він був харизматом, в них є ’хрещення Святим Духом’.
Його ж одновірці різні - є і розлучення, хтось вживає вино, різні характери і не завжди християнські вчинки. Так як і в усіх конфесіях.
Фенте Фря• 27 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
І що? Ну бубен і бубен.
А то, что такие не войдут в Царствие. Какой смысл тогда протирать штаны в церкви, если главное - любовь
Фенте Фря• 27 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
В мене є Біблії трьох видань і я їх регулярно читаю. Цитати мені не потрібно скидати.
Читать - не значит знать. И тем более не значит исполнять.
Фенте Фря• 27 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Я десь заявляла, що щастя сімейне залежить від церкви?
Я не можу зрозуміти, що ви хочете мені пред´явити?
Я, например, ничего. Но вы же участвуете в беседе. И постоянно в ваших словах примеры, что должны быть так или в вашей церкви вот так. Но все это только внешнее. Как вы сами заметили, никто не знает, как там у кого внутри. И чем закончится.
Вчера в тик токе попалось видео, что у пастора пятидесятнической церкви погибло 3 сына из 8. Последний погибший сын волонтерил в войсках, как сказано в ролике ’поднимал боевой дух’
Вот скажите мне, что делает верующий в войсках, какой дух он там поднимает?
У него осталась жена и дочь маленькая. Вместо того, чтобы кормить семью, которую завел, воспитывать дочь, помогать пострадавшим от войны, например, если уже хочется волонтерить, чем занимается человек верующий?
Фенте Фря• 27 июля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Я сама с детства в протестантской церкви, и скажу что люди там есть разные но в большинстве своем молодежь абсолютно адекватная , не фанатики и без забобонов, можем и пивка выпить и не соблюдаем рьяно до одури все правила и запреты , только основные как и православные «не убей не укради…» а так по совести , да не материмся и не меняем партнеров как перчатки , но тем не менее я ни разу не встречалась с парнями из своей церкви , один был атеист а второй вообще буддист и никого ничего не смущало . Главное чувства , любовь, уважение … и ясность ума
А фрики есть везде , нужно смотреть по человеку
Это вообще не церковь.
Фенте Фря• 27 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Ви приймали вже хрещення? А церква якої деномінації?
Вот, еще один чудесный пример, немного секса, немного пивка, будды, алахи. Ой, у мене слов не маэ
Фенте Фря• 27 июля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Я знаю в якій церкві прийняла хрещення , мені було 15 років тоді . Богослужіння відвідувала , але з початком війни виїхала за кордон , у мене тут храм біля дому католицький , ходжу туди . Мені всеодно яка там конфесія чи як воно там називається … бо Бог то один ;)
Бог запрещает поклоняться другим богам, потому что это не боги, а бесовские идолы. В этом и смысл веры. Это как выйти замуж и спать со всеми, кто предложит. И рассуждать, что и тут мужчина и там мужчина и какая разница.
Фенте Фря• 27 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
А який смисл вам - якщо у вас любові немає?
За себя переживайте
Ответ дляФенте Фря
Я вам розкажу, що він робив там. А ви подумайте, над своїми думками.
Я добре знаю цю ситуацію. Бо син однієї сестри з нашого хору, одружений на дівчині, що має родинні зв´язки з цією сім´єю.
Ця сім´я з Слов´янська. В 2014 році бойовики прийшли на служіння і забрали двох синів - хлопців 21 і 22 роки - знущалися з них, потім спалили в машині.
А тепер повернемось до цього хлопця, про якого ви бачили відео.
Він вивіз жінку з дитиною в Івано-Франківськ. Сам повіз гуманітарку в Бахмут. В момент коли вони там були прильот. І йому попадає осколок між швом в бронежилеті. До лікарні не довезли.
А тепер питання до вас - ви з великої любові колупаєтесь в ранах цієї сім´ї?
Фенте Фря• 27 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Объясняю еще раз. В ролике было сказано, что он там служил, и поднимал боевой дух. Отсюда и вопрос. Что делают верующие на войне?
Судите только о своей любви. Вы отвечать будете за себя, не за кого то там
Як ухурделю• 27 июля 2023
Ответ дляФенте Фря
А с чего там взялся другой Бог ? Служения идут по Библии , идолов никаких нет .. в европейских храмах нет икон и прочего такого
Фенте Фря• 27 июля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Это не вам ответ, сори
Фенте Фря• 27 июля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
А буддист зачем?
Як ухурделю• 27 июля 2023
Ответ дляФенте Фря
А буддист зачем?
Затем что мне было хорошо с этим человеком . Во всём остальном мы полностью пересекались во взглядах, насчет религии не спорили и не навязывали друг другу своих мнений
Фенте Фря• 27 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
І де там сказано - що він служив у регулярних військах?
Вопрос тот же. Что делает верующий в войсках?
Участвуя любой помощью, помогая тем, кто убивает, ты в этом участвуешь. Разве верующий должен вообще к этому прикасаться?
Фенте Фря• 27 июля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
То, что этот человек поклонялся бессовскому богу, вас не смущало? Ясно.
Фенте Фря• 27 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Бог не забороняє спілкуватись з ідолопоклонниками, просто попереджає, що є велика загроза бути зведеним.
Одно дело общаться, их много вокруг. Можно и жить и в Египте и в Турции. Другое дело встречаться. При этом ходить в церковь.
Ответ дляФенте Фря
А де віруючому проповідувати, розказувати про Бога і приводити до покаяння, як не там де смерть ходить за спиною?
А ще пам´ятається мені вище, ви приводили мені приклад - що Іоан Хреститель не сказав військовим перестати бути військовими. А лиш не брати більше платні.
Чи у вас Біблія як дишло, як повернув так і вийшло.
Ще раз запитую, ви від великої любові колупаєте рану цієї сім´ї?
Ответ дляФенте Фря
Так у вашому скріні - написано на волонтерських засадах був капеланом.
Капела́н (від лат. capellanus) або військовий священник — у християнських церквах та деяких інших релігійних організаціях різних держав світу це представник духовенства, якому на постійних засадах доручають пастирську опіку над якоюсь спільнотою або особливою групою вірних.
Фенте Фря• 27 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Удалено администрацией...