Мальдивирую• 25 июля 2023
А ви знали что будет если опустить яйця в колу?
І кока колу
Результат:
вже голосів:
60 (51.72%)
Нет не знаю
25 (21.55%)
Хочу узнать
17 (14.66%)
Херня
8 (6.9%)
Красивое
6 (5.17%)
Да єкспеременьировал ( да )
Безпринципова• 25 июля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Стесняюсь спросить.... Чьи яйца
Наверно яйца автора?)
Зоя Жорівна• 25 июля 2023
Ответ дляБезпринципова
Наверно яйца автора?)
Яйца автора я точно никуда не мокала))))
Латексне альтер ЕГО• 25 июля 2023
Ответ дляLucusta
И что было?)
Стала м´яка шкаралупка, він яйце декілька днів у колі мочів
Мальдивирую
• 25 июля 2023
Самоучка• 25 июля 2023
Ответ дляLucusta
И всё? Внутри что-то изменилось?
Это вранье, в ютубе все есть. Ничего не будет.
Мамина квіточка• 25 июля 2023
Я так яйцо в рисе оставила на ночь в темном месте, а через сутки достала и типа попрыгунчиком стал, но мы сделали из пластилина попрыгун в виде яйца. Сняли видео, подруга поверила, повторила, естественно оно разбилось у нее
Латексне альтер ЕГО• 25 июля 2023
Ответ дляLucusta
И всё? Внутри что-то изменилось?
Звичайне було, та й шкаралупка не дуже розм´якла, але помінялась, м´якенька стала. Хоча я можу плутати, може він в уксусі замочував, там декілька рідин було в його експеременті. Якою фігньої з тік тока він тільки не страждав... і в колу ментос кидав, і з картоплею щось робив я вже не пам´ятаю всих експериментів
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
😆 Мальчики они такие
Вам телефонограмма• 25 июля 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Це в вас по божеськи ще, коли донька в школі вчилась, в них половина хлопців гомункула вирощували...
Латексне альтер ЕГО• 25 июля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Шо це?!
Мій ванну засрав, шось із марганцем і перекиснем водню робив. Так важко відмивалось. Я поки цей період експериментів пережила, ппц. Стол пропалив чимомь... Вже наче попустило
Вам телефонограмма• 25 июля 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Шо це?!
Ой, краще вам не знати...
В 2016 році, здається, ця тема з´явилась. Один з популярних у школоти блогерів тоді виклав відео, як виростив гомункула, і усі почали повторювати. Потім були купа відео зі спростуваннями, але багато хто вірив і експериментував.
Правда, тільки хлопці вирощували, у дівчат найголовнішої складової експерименту не було)
заварний look• 25 июля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Ой, краще вам не знати...
Спермы, что ли?