Вічний двигун• Изменено 26 июля 2023
Мне одной кажется что уровень жизни становится ниже?
Не только в Украине, а и в других странах. На зарплату выше среднего все меньше и меньше можешь себе позволить.
Патріотка з дивану• 26 июля 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
575 евро сейчас минимальная пенсия в Литве,была меньше в прошлом году-но все равно это было около 500,да ,нужно делать перерасчет..просто сравниваю с пенсией моих родителей в Украине и да,тоже руководящие должности на предприятии-75 и 90 евро и совсем печально(
она уже очень старенькая, просто реально неприятно, всю жизнь работе посвятила, умнейший человек, в Вильнюсе несколько мест в центре города и в старом городе по её проэктам построено, всегда сутками на работе пропадала. и минималка. 600-630 или что то типа такого. не больше 630. я вот думаю в Литве тоже могут ошибаться и нужно перерасчет делать? или только в Украине так часто занижают и нужно бороться за повышение
Alena-алёна• 26 июля 2023
Ответ дляСадоводница
Англия, Ирландия, Германия
Так надо гражданином страны стать сначала. Пенсионеру из Украины это реально сделать? Или они пенсию платят беженцам пенсионерам?
Ответ дляСадоводница
Расскажите это бюджетнику. Кассиру в атб н тоже можете.
Или все в Украине бизнесом ворочали?
А тут это может позволить себе любой работающий
Или все в Украине бизнесом ворочали?
А в якій країні бюджетник на мінімалках і касир купують свою нерухомість? І ким працює їх чоловік в такому випадку (якщо купують). Чисто цікаво.
Ответ дляСадоводница
Что вы хотите доказать ? Что в Украине на минималку можно жить ? Ну так нет ! Нельзя. Спешу вас расстроить.
А минималку у нас дохрена и больше получают.
Или на пенсию в 100 евро можно жить ? Нет. Нельзя.
А пенсию такую тоже дофига пенсионеров получают.
Или расскажите , как в нашей стране, на минималку можно жить, платить за аренду и все остальное ?
Или тот же охранник отдохнуть нормально не хочет на море ? Или кассир ? А если дети ? А медицина..
Тут по мед карте все по 1-2 евро стоит, что у нас по 800 грн за упаковку.
Я не берусь за всіх говорити, але до війни дівчинка касир в атб та охоронець цілком жваво обговорювали відпустки в Єгипті, - меню, готелі, погоду, екскурсії.
Ответ дляЗупка_цем
Ці пенсіонери пережили часи, коли не платили гроші роками, а діти хотіли їсти і їх треба одягати. Потім перерахували стаж і вийшло, що отримують копійки. Ще й ви докоряєте, що не побудували вам комфортне життя.
Але ж це правда. Та ж Польща зараз непогано почувається, їх ’пенсіонери’ свого часу всю цю шушару кишнули і побудували хоч щось, схоже на євростандарт. А наші дідусі/бабусі та батьки благополучно передали в спадок руїни ’вєлікой страни’. Ледь зовсім недавно випхали тих поціновувачів руського міра, та й то не всіх. То звідки в країні, яка жила минулим, має з´явитись європейське майбутнє? Щоб цю п...братію вчасно ще вони розігнали, ми б зараз це все не розгрібали і теж жили на мінімалку нормально і 1000 євро пенсія була.
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Литва,сын моей подруги с невестой взяли дом в кредит под 3% на 30 лет в свои 24 года стоимостью 180 тыс евро,ЗП 1800 евро,у девушки 1300 евро,оба обычные менеджеры
Его бабушка получает пенсию 600 евро-это минимальная+подрабатывает пол дня уборщицей на 700 евро,цены чуть выше,чем в Киеве на продукты
Кредит на жилье можно взять и под 1%
Ви розумієте, що таке кредит на 30!!!!! років????
Ответ дляВидящие_помогите
Ну конечно, всё, что не соответствует вашим представлениям - сочинения)))
Получается, если тренера на работе не держат, то перебивается она случайными заработками, а живут и отдыхают на зарплату переводчика)) и снова получается, что не так уж бедно живётся в Германии)
Так вони не зовсім щоб рядові спеціалісти на сінімалці. Фітнес тренер і перекладач і ц нас прекрасно живуть і не тужать. Це не касир з атб, з якого тут починали.
Ждун с Нибиру• 26 июля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Рассуждают те, кто выехал с мужиками и работают вдвоем.
Одной маме с детьми в Европе очень тяжко. Я хотела выехать, когда вплотную занялась вопросом, что будет, когда снимут пособия, решили остаться дома.
Даже не с мужиком, а например многодетные очень хорошее получают пособие. Здесь нищенствовали, там живут нормально.
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
В европейских странах есть уверенность в завтрашнем дне, при любом раскладе минимальные человеческие потребности гарантированы всегда
Ага. Ми з сестрою теж народились в ’найкращій у світі країні’ з розписаним наперед прекрасним майбутнім))) Ну от ми є, а країни вже давно немає, як заощаджень на ’книжках’, молока за шкідливість, путівок від профсоюзів, товарів ’по блату’і багато чого іншого. В стабільність і незмінність вірувати. - треба мати, так скажем, специфічний склад розуму
Ответ дляЛепетун
Где возьмёт? Из той же помощи. Только наверное надо не сериалы снимать и музеи строить, а людям помогать
А чим погані серіали і музеї? На будівництві музеїв і зйомках серіалів працюватимуть люди, от і матимуть зарплати. А як їм треба допомагати? Приносити під двері щомісяця просто грошики?
Зупка_цем• 26 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Ой, ну не треба із всіх наших пенсіонерів робити каках, а з поляків супер успішних, на кого треба рівнятися. Тут сімбіоз складових - вони знаходяться ближче до західної Європи, подалі від кордонів рабсії, їх прийняли в НАТО та ЄС, в економіку вливали мільярди євро, у них було багато програм по соціальному будівництву. Якщо ми б були в таких умовах, то і ми показували гарний рівень життя. А ще додати, що рашисти завжди ставили своїх на ключові посади в наших урядах, багато проплачених політиків і партій, то про який розвиток мова? В нашому місті рашисти купили величезний завод, який нараховував 50 тис робітників в 80х, зараз стоять будівлі, все вартісне обладнання вивезли на рабсію, просто різали цеха і вивозили, а скільки таких заводів по всій країні.
Ответ дляЗупка_цем
Ну ніхто ж не заважав скинути то шобло раніше і йти в НАТО і ЄС. Це ж змогли люди в ряді країн (які тепер пожинають плоди своїх зусиль у вигляді хорошого соціалу і пенсій). Наші теж пожинають плоди своїх зусиль. Що ж не так. Що заробили - отримайте і розпишіться.
Меряю линейкой• 26 июля 2023
Ответ дляОксана_12
А что в ипотеке не так? Отличный инструмент
Меряю линейкой• 27 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Прекрасний))) на 30 років
Учитывая что зп растет, даже привязываясь к прожиточному минимуму, который индексируется недвижимость в цене растет, а ипотечный платеж уменьшается, через 10 лет оказывается что ты платишь сущие копейки. Дом в ипотеке можно продать, сдать. Это выгоднее чем сидеть в аренде.
Зупка_цем• 27 июля 2023
Ответ дляОксана_12
А Захід хотів брати Україну в НАТО? І мати проблеми з кацапієй? Ні, вони радо кинули нас цьому звіру, щоб самим ще безпечно та сито жити. А коли ми рішили скинути шобло рабсія і напала, бо не могла втратити такий ласий шматок впливу, якщо б ми це зробили в часи Кравчука, коли вони були слабкі, то може й вийшло, але тоді і Україна була слабка і ніхто в нас не вірив.
Ответ дляЗупка_цем
А ми хотіли туди в то НАТО? Ви результати опитувань пам´ятаєте? Перегляньте. Ну і бабусь -дідусів і батьків та їх ровесників попитайте, як вони ставляться до ’клятих капіталістів’яБо он як нас прирекло, то вже бач навіть не питали беруть чт не беруть
Замрійлива• 27 июля 2023
Ответ дляОксана_12
И что?я тоже на работу ходила с сумкой по цене зарплаты за месяц
Шлях до зірок• 27 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
Квартиру отдельную за минималку без пособий снимают? Где?
Я так в Чехии снимала. Сейчас зарплата выше.
Ответ дляЗупка_цем
Так а власне чому не зробили в часи Кравчука? Ті ж батьки і діди, які зараз страждають від поганого соціалу, притаманного задвіркам російської імперії? Про що думали і чого хотіли? Кравчук, якщо я правильно пам´ятаю, вийшов у другий тур з комуністом. Я їх туди обрала???? Ні, мені довелось два майдани Майдан ти, а тепер війну воювати, бо колись їм треба було комунізму.
Зупка_цем• 27 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Того що тоді вважались росіяни братами, ніхто в них не бачив загрози. Після Тузли Кучма зрозумів, що так просто їх не здихатися. Може зараз ідуть події, за які років через 30 нам будуть дорікати нащадки.