ГендиреХтор• Изменено 26 июля 2023
Добропарк. Чи цвіте ще лаванда?
Дівчата, підкажіть, хто був недавно,чи вартує ще їхати? І , можливо, хтось знає,як доїхати громадським транспортом. Дякую всім і гарного дня)
Файно Замало• 26 июля 2023
Девочки, а в какую цену маршрутки от метро Житомирская в сторону?
Автор, спасибо за тему
Голубец• 26 июля 2023
Так, цвіте. Якраз у розпалі красиве поле ’Тоскана’ - це те, що далі. Доїхати можна маршруткою із Житомирської. (Та, що йде до Макарова, наприклад. Ціна: 65 грн). У Добропарк зараз є також знижки на вхідні квитки на покупон. Діють до 31.07. Була на цих вихідних. Ще цвітуть гортензії та лілії. Беріть багато грошей з собою або перекус, бо ціни там вище середнього.