Йосип_молодий• 26 июля 2023

Чи буде жити собака?

Привіт, у собаки розкрилася пухлина молочної залози, операція призначена на п´ятницю, зараз колимо антибіотики, що назначив лікар. Собачка ходить мало, більше лежить, не їсть вже 5й день, тільки вода. Можливо після антибіотиків трішки хоч поїсть сьогодні. Може є медики чи в кого була подібна ситуація, чи виживе собачка після такого і ще операція? Не сплю, не маю апетиту, плачу ( Так боюся втратити її. Лікар каже , що викарабкається. Але якось з сумом. Чи можна повернутися після операції до нормального життя активного життя?
Всех анонимов аноним• 26 июля 2023
Если нет метастаз и если потом сделать химиотерапию, возможно, и выживет. И если кастрирована.
булоТАЙминуло• 26 июля 2023
а капельницы не назначали? 5 дней не ест это плохо
автор Йосип_молодий • 26 июля 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Будуть стерилізувати, разом з видаленням пухлини.
автор Йосип_молодий • 26 июля 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Ні, не призначали капельниць
Всех анонимов аноним• 26 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
А метастазы есть? Распад опухоли - это обычно уже последняя стадия рака. И метастазы обычно уже есть
автор Йосип_молодий • 26 июля 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Гістологію треба робити, в нас в цілому районі немає узі, рентгену, нічого. Ніяк перевірити наявність метастаз. Живу в малесенькому провінційному містечку.
успокойте_Меня• 26 июля 2023
Автор, у нас так собака ще 4 роки прожила і померла від старості вже. Боялися, що не переживе операцію через вік, а вона ще бігала потім огого.
Вірте в свого хвостика! Будьте поруч і бажаю, щоб ваша собака викараскалась!
Козачка• 26 июля 2023
ну тоже зависит от того сколько лет собаке, какого она размера.
Ангел-предохранитель• 26 июля 2023
У нас немного другая бяка - лимфома. Заканчиваем химиотерапия, надеемся на выздоровление. Удивило, что ваши веты берутся оперировать не проверив стадию рака. У нас тоже город небольшой, отправляют биопсию в киев.
автор Йосип_молодий • 26 июля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Ми тримаємося з усіх сил, вірю в одужання і молюся за свого зайчика.
Алина-1240• 26 июля 2023
Маловероятно.собаки и кошки сами по себе стойкие,когда уже слегли,то им конкретно фиговато
автор Йосип_молодий • 26 июля 2023
Ответ дляКозачка
крупна, 9 років
Ангел-предохранитель• 26 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Ну нет. Наша собака лежала под капельницами ежедневно, пока причину обнаружили. Настолько фигово ей было, что уже и хвостиком не виляла.
автор Йосип_молодий • 26 июля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Так шкода(
Ангел-предохранитель• 26 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Так шкода(
Все будет хорошо, нужно надеяться!
автор Йосип_молодий • 26 июля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ох, бідолашна, сподіваюся вилікували собачку.
автор Йосип_молодий • 26 июля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Все будет хорошо, нужно надеяться!
В мене зараз тільки так, надіюся на краще
автор Йосип_молодий • 26 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Все може бути, душа болить, але крім молитви поки що нічим не можу допомогти.
Фенте Фря• 26 июля 2023
Вы уточните у доктора, может со шприца в пасточку еду разведенную понемногу заливать? Чтоб силы были. Если сухим кормом кормите, можно на кофемолку перемалывать и водичкой хорошо теплой разбавлять и давать. За сколько-то часов до операции только не давать. Пусть все удачно будет!
автор Йосип_молодий • 26 июля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
У вашої собачки була пухлина? Дякую за підтримку! Здоров´я вашій собачці!
автор Йосип_молодий • 26 июля 2023
Ответ дляФенте Фря
Дякую, їла людську іжу, корм собачий собачка не любила. А зараз тільки воду п´є
успокойте_Меня• 26 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Так, пухлина. Видаляли з молочними пакетами та стерилізація. Не найпростіша операція була і собака вже не молода, але все пройшло гарно.
автор Йосип_молодий • 26 июля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Дійсно, ситуація не проста, але щиро радію, що вашій собачкі надали допомогу і вона 4 роки прожили ще з вами.
успокойте_Меня• 26 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Ми з вже іншою песичкою за вас кулачки та лапки потримаємо! Сподіваюся, все буде гаразд!
автор Йосип_молодий • 26 июля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
В мене пішли сльози, які неймовірні люди в нас! Дякую! Ваші собачкі теперішній міцного здоров´я та довгих років життя Дуже Вам вдячна за підтримку.
Dany Kor• 26 июля 2023
я вот подумала, наверное маленькой больно( ей случайно не колят обезбол?
Dany Kor• 26 июля 2023
Я молюсь что б ваша собанечка выздоровела!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
автор Йосип_молодий • 26 июля 2023
Ответ дляDany Kor
Так, колимо знеболювальні, 2 дні, і пухлина кровоточила то робили укол, що припиняє її. Все, що назначив лікар. Лікар хороший, врятував багатьох тваринок тяжких, і місті його поважають.
автор Йосип_молодий • 26 июля 2023
Ответ дляDany Kor
Дуже Вам дякую!❤️Така підтримка для нас дуже цінна🙏
Dany Kor• 26 июля 2023
Операция очень нужна, другого варианта нет! Мыслите сейчас пожалуйста позитивно! настраивайтесь на успех операции!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! нам черепашку спасли, которую наша питбулечка погрызла(((( но она выжила и вычухалась!