Parradis• 26 июля 2023

Может ли ребенок 13,9 лет сам ехать в интерсити?

Есть у кого-то такой опыт? Чтоб ребенок в таком возрасте сам ехал поездом? Проводник пустил?
Удачная• 26 июля 2023
Раніше перевіряли білети уже під час руху, там зупинки по 2 хв, висаджувати ж не будуть посеред маршруту дитину.

ЭтаваНиМожетБыть• 26 июля 2023
Омг... мій зять недавно розказував що він електричкою на дачу сам їздив у 6 років
Пэрисхилтонша• 26 июля 2023
Діти до 14 років допускаються до перевезення в пасажирських поїздах тільки в супроводі дорослих.

Висадити не висадять, але думаю дитину не відпустять з потягу, а передадуть в службу опіки до виясненя деталей, а потім ще й оштрафують батьків за неналежне виконання обов´язків. Шукайте супроводжуючого
ПампушОК• 26 июля 2023
Їхали з дитиною, йому майже 14 теж. Сиділи не поряд, тому контролер до нього перше питання, де супроводжуючі?
автор Parradis • 26 июля 2023
Ответ дляПэрисхилтонша

Дякую
автор Parradis • 26 июля 2023
Ответ дляПампушОК
Дякую. Значить такий варіант відпадає(
Netske• 26 июля 2023
Буквально на днях з´ясовувала це питання. Має бути 14 повних років на дати початку поїздки, тож в вашому випадку тільки із супроводжуючим

автор Parradis • 26 июля 2023
Ответ дляNetske
Дякую)