Love_Love_Love_• 26 июля 2023
Тема для тих хто продовжує дивитись мацкальські фільми, слухати їх гімнузику
Якщо ви напишете що ви диветесь, лише кухню і мило відзняте давно, теж знайте що це дико і смішно. Пропаганда, зло, заробіток на пропаганду і тд.
Шкода, що потрібно пояснювати очевидне
Ответ дляTeonaa
Ну так ми б краще зняли подібний фільм
А так виходить що, виходить красавчіки. Творять що хочуть, і оно які фільми знімають , які вони ще й доблєсні
Для того, щоб знімати про трагедії, суспільство повинно їх спочатку хоч якось пережити. Їм переживати нічого, їм окей. А для українців це біль, жах і трагедія, а не сюжет для пропаганди
Ответ дляZelenkа
«Свати» якою мовою знімали? Нагадаю, війна з 2014 року.
Чи про таке тут не можна, да, автор?
Про яке таке? До чого це ваще « да, автор»?
Ответ дляZelenkа
Ясно, у вас, як завжди, немає відповідей на незручні питання. Без образ, але вам вже не раз тут писали: ви не витягуєте теми, які вкидаєте на форум. Можете блокувати, якщо зачепила😉
Як завжди?
У вас щось сталось?
До чого тут блокувати?
Ви мене з кимось путаєте?
У вас щось сталось?
До чого тут блокувати?
Ви мене з кимось путаєте?
Ответ дляLove_Love_Love_
Ніхто нічого не збирається знімати вже
Як це не збираються. Юра сказав, що все одно зніме цей фільм, буде шукати гроші з інших джерел. Краще б про окупацію зняли, чи про Азов, ніж про жирного матюкливого хряка. Доречі, вчора читала, що наші зняли фільм ´Олекса Довбуш´ ще до війни, але не можуть випустити його в прокат, бо не вистачає грошей.
К.а.л.и.н.а• 26 июля 2023
Ответ дляMammoth
Вони ще про Майдан знімають 🤦 #божеякекончене
ага, а потім в рф усі специ по історії нашої країни..
К.а.л.и.н.а• 26 июля 2023
Ответ дляZelenkа
Чи про таке тут не можна, да, автор?
пропозицію породжує попит, а попит був на ’російське’ через наш тотальний комплекс меншовартості
Ответ дляZelenkа
Все ви зрозуміли, що я мала на увазі. Просто я вважаю, якщо гнати, то вже на всіх. І ставити Кухню на один щабель із Сватами. Чи це різне, на вашу думку?
Ні я нічого не зрозуміла, лише те що у вас якась агресія і намагання впарити мені якусь свою вигадану ноту і перевести тему в розріз 95 кварталу і чомусь ви гадаєте що я обов‘язково повинна вступити з вами в цю дискусію, і ви мені повинні розповідати що я думаю і чому я думаю і вважати що якщо моя думка не співпадає з вашою про мене то це тому що невдобні питання.
Я не буду більше вам відповідати.
WhiteWidow• 26 июля 2023
Вони дуже сильно фінансують пропаганду по всім напрямкам.
Сподіваюся, що наші хоч трохи очухаються і візьмуть приклад. Бо якісь ми занадто мямлі в цьому сенсі
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не буду більше вам відповідати.
Питань до вас більше не маю😉 Гарного і тихого, головне, вам вечора.
Ответ дляNataHromadska0808
Кому ви хочете донести? Тим хто абсолютно не хоче думати?
Я знаю що не хочуть думати, я вірю що вода камінь точить
Sunny Hanny• 26 июля 2023
Ответ дляZelenkа
Чи про таке тут не можна, да, автор?
Ну так а сильно умні потім ще й президента обрали того, хто під час війни Україну проституткою називав.
Красавишна-Улыбавишна• 26 июля 2023
Я смотрю и читаю что хочу и никто мне не указ.
Такой шлак естественно не буду.. для каких идиотов это все снято? Для тех кто любит единый телемарофон. А такие есть в любой стране. И у нас выделяют миллионы на фильмы. Вы думаете лучшего качества? Или их смотреть надо потому что на украинском?
Нормальные умные люди все понимают
lena_gasova• 26 июля 2023
Останні 9 років майже нічого не дивилася. Тільки Marvel. Немає часу. Але щороку переглядала «Ліквідацію». Обожнюю цей фільм. Останні два роки, через Машкова та його позицію, просто огида.
Yuliya-af7f• 26 июля 2023
Не забувайте, що серед солдатів, які захищають ваші дупи, значна частина російськомовних, та інших національних меншин. І якби не вони, то не факт, що ви б тут зараз писали.
Так шо давайте без мовного гетто.
voloshkina• 26 июля 2023
Немає межі руському лицемірству. А ще дуже огидно, що режисер грузин. Підтверджує те, що грузини за гроші маму рідну продадуть.
Взагалі все, що відбувається, викликає ступор і відразу. Не тільки в рузьких, а і в нашій політиці.
Женщина за сорок• 26 июля 2023
Ответ дляlena_gasova
Там ещё и пореченков снялся, тоже гнида . Им Одесса сейчас не икается?