Ку-кусик• 26 июля 2023
Чи підтримуєте ви фемінізм?
Якщо натискаєте "не підтримую", будь ласка, аргументуйте свою думку в коментарях
Результат:
вже голосів:
56 (65.12%)
Підтримую
30 (34.88%)
Не підтримую
Муркамурковна• 26 июля 2023
Ответ дляМеня много
Это никакого отношения к секчизму не имеет
А сексизм тут до чого?
В курсі діла• 26 июля 2023
Ответ дляМеня много
Так вас никто не заставляет за нее соревноваться. Вас штрафы за отсутвиеткороткоц юбки выписывают?
Соціум заставляє.
Нав´язує норми і стандарти, не виконуючи які, дівчина вважається ’не такою’.
Муркамурковна• 26 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
Так, звичайно, дитина потребує догляду і в 6 місяців, і в 3 роки.
Але після 6-7 місяців вона не потребує догляду виключно матері. Програма мінімум по ГВ виконана, далі і батько може справитись.
Ніхто, звісно, не заборонить жінці сидіти в декреті, але, якщо вона не прагне бути ідеальною матусею, то тадамм! рівноправ´я в силі - і мама без мук совісті йде на роботу. На ту роботу, де в неї зарплатня не нижча за чоловічу, бо рівноправ´я ж)
Ііі?)) я не розумію все одно?) хтось не дозволяє цього робити?
Якщо мамі так комфортно, якшо папа за, є людина, яка буде бачити на 99% більше ніж рідні дитині люди то чому ні?
Хтось не дозволяє? Когось принуждають сидіти в декреті?
Меня много• 26 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
Соціум заставляє.
Какой ’не такой’? Это только в вашей голове
В курсі діла• 26 июля 2023
Ответ дляВеселуха Муха
А что мешает в нашей свободной стране найти мужчину с близкими убеждениями, а не заставлять других что-то делать как вам хочется?
А чому хтось повинен щось там вишукувати, а не держава та соціум повинні забезпечити рівні умови чоловікам та жінкам? А там вже за бажанням - хочеш, користуйся ними, не хочеш - плюнув і пішов.
Меня много• 26 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
А при чем тут социум к поиска партнёра?
Зачем вы выбираете партнёра с разными взглядом на отношения?
В курсі діла• 26 июля 2023
Ответ дляМеня много
Вы знаете, у людей есть множество комплексов. Даже очень странных. И да, весь мир из-за этого меняется не должен.
Якщо комплекси нав´язані суспільством, то повинен.
Скільки тут тем було ’Родичі задовбали, питають, коли заміж’, ’Подруги питають, коли народжу’ і подібних. Жінкам нав´язують соціальні ролі, і це не тільки про зовнішність, а про все підряд. Так от щоб такого не було, щоб жінка не почувала себе винною, бо не хоче заміж, або не може народити, або недостатньо сексі, і боряться феміністки.
Веселуха Муха• 26 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
Вы хотите чтоб вам государство сразу хорошего мужа выдавало? Я такого еще не слышала
Веселуха Муха• 26 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
А чому жінка повинна робити такий вибір, а чоловік ні при чому? Рівноправ´я де?
В смысле? Мужчины ж не в лотерею жену вытягивают, они тоже выбирают то, что им нужно и удобно.
В курсі діла• 26 июля 2023
Ответ дляМеня много
У женщины тоже есть право отказаться. Даже немного обльше, ведь аборт только от нее зависит
Тобто жінка повинна калічити себе, але чоловік обов´язки мати не повинен.
Боже, дівчата, що ж ви так себе не любите...
В курсі діла• 26 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
А якщо мама хоче, а папа проти?
Що робити мамі?
В курсі діла• 26 июля 2023
Ответ дляМеня много
Ну звісно))
В курсі діла• 26 июля 2023
Ответ дляМеня много
А при чем тут социум к поиска партнёра?
Річ не про мене.
Дуже часто, особливо по молодості, такі моменти не обговорюються, або чоловік каже те, що жінка хоче почути.
В курсі діла• 26 июля 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Ви перекручуєте.
Ну не розумієте, то й не треба.
Веселуха Муха• 26 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
Ви перекручуєте.
Ну не розумієте, то й не треба.
Я не перекручиваю, я не пойму что вы хотите. Свободная страна, вас замуж помимо вашей воли не выдают, ищите мужчину согласно вашим убеждениям. Я вот хочу мужа, который будет меня содержать и я буду принцессой, собственно так я и живу. И всем хорошо - вы найдете равноправного, я найду патриархального, третья вообще себе жену найдет и красота. Понимаете? У нас свобода, у нас, у женщин.
Муркамурковна• 26 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
А якщо мама хоче, а папа проти?
Що робити мамі?
Я не знаю, якщо я чогось хочу то я йду і роблю, мене мій чоловік підтримує, але, як та, хто пішов з декрету раніше ніж.. Хочу сказати, що то було гавнорішення, бо найкращі роки, години, хвилини розвитку своєї дитини я потратила на те, що неважливо) і потім наздогнати те все вимагає набагато більше..
В мене в сім´ї ми партнери.. Але чоловік чоловік, а я жінка і кохана жінка, ніхто нікого не ущемляє, якшо є якісь питання то ми їх вирішуємо ротом, а так як чоловік мене капец як любить, а я капец яка маніпуляторка то він обично соглашається на всі мої найдибільніші ідеї.. І ніколи не каже.. Я ж тобі казав) а каже ну йди, пробуй)...
Муркамурковна• 26 июля 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Я з вами в цьому згодна
Реально, Україна в нас більш вільна ніж інші снг
Пишу, не читаю• 26 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
а причому тут секс вчительки з учнем?
При тому, що педофілія в більшості випадків йде з насильством, примусом, а інколи і позбавленням життя.
Тоді як секс старших жінок, дівчат з неповнолітніми - зазвичай за згодою. Не виключаю, що є і жінки з педофілією, але про них немає інформації.
Муркамурковна• 26 июля 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Педофілія це не завжди секс
Тому чоловіків ловлять, а жінок ні
Дінки можуть отримувати сексуальне задоволення просто трогаючи геніталії дитини
Тому жінок ловити важче
Але їх більше
Навіть тих, хто народив собі ідеального чоловікосина....
Тому чоловіків ловлять, а жінок ні
Тому жінок ловити важче
Але їх більше
Xвостокрутелка• 26 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Педофілія це не завжди секс
Тому чоловіків ловлять, а жінок ні
Тому жінок ловити важче
Але їх більше
Тому чоловіків ловлять, а жінок ні
Тому жінок ловити важче
Але їх більше
Давно пора придумати окреме слово для тих хто народив собі чоловікосина і психологічно вийшов за нього заміж.
Муркамурковна• 26 июля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
( согласна
Санта Барбара• 26 июля 2023
Ответ дляВеселуха Муха
А сейчас не равные права?
Нет,я когда-то устраивалась на работу и мне мужчины директора говорили , что надо не работу, а мужа искать, что все хорошо, но жаль что ты не мужчина, что вот тебе ещё детей рожать, что не может девочка 25 лет давать указания мужчинам 45 .
Сонячний день• 26 июля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Ніколи не зіштовхувалася на досвіді з проявами ’дискримінації’ за статевою ознакою, тому не розумію, що там можна підтримувати. Жінки в Україні мають повне право здобувати освіту, працювати, голосувати на виборах, водити авто. В кожній сфері є працівники жіночої статі. Є жінки-нардепи, жінки-військові тощо. Ніколи не чула, щоб зарплату потенційним пошуковцям вакансії призначали з огляду на їх стать, а не професійні можливості і вміння.
В Ірані чи деяких країнах Африки, де досі роблять жіноче обрізання і видають дітей заміж у 12, фемінізм безумовно має сенс. А в нас з чим боряться феміністки і за що? За право казати ’релакторкеса’ замість ’редактор’? Є більш достойні поваги заняття, чесно кажучи, особливо під час війни.
Буквально на днях во львовском мед универе ректор заявил что хирургом женщина не может быть. Далеко мы не ушли, короче
Анонимушка• 26 июля 2023
Цікаво, усі хто проти, ніколи не влаштовувалися на роботу з труднощами а-ля ’так вам скоро в декрет’, ’так у вас же мала дитина’, ’вибачте, але у нас молодий колектив’?
Чи може ніколи не замислювалися про те, чому чоловік умився - і нормально, а жінці просто щоб бути охайною (це навіть не про марафет мова, а просто щоб не виглядати нечупарою) треба голити ноги, пиляти і фарбувати нігті, обмежувати себе в їжі..
Чому 30-річна жінка з 40-річним чоловіком нікого не дивують, а ось навпаки - так, і сильно.
Чому повно ситуацій, де жінка доглядає на старості батьків чоловіка, але зять, який доглядає тещу - велика рідкість.
Чому домашня праця вважається жіночою?
І ще купа чому, які не прописані в законодавстві і ніхто нікого не змушує, але це настільки нормалізовано, що здається нам абсолютно нормальним, хоча нічого нормального тут немає.
Чому домашня праця вважається жіночою?
В курсі діла• 26 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Ну ви ж в курсі, що не в усіх все так класно, як у вас з чоловіком? От для них рівноправ´я та законодавчо затверджений обов´язок чоловіка піти в декрет стане дуже в нагоді.
Муркамурковна• 26 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
Знаю...
В мене навіть у найвищому колі не все так гарно, як хотілось(
Стетоскопуло• 26 июля 2023
Ответ дляСонячний день
Цей випадок означає, що один окремо взятий ректор -- дурень. В Україні є купа жінок-хірургів. Хто прагне здобути цю професію, здобуває її -- незалежно від статі.
Печальки.нет• 26 июля 2023
Ответ дляКу-кусик
Тобто ви не відчуваєте дискримінацію зі сторони суспільства ?
Какую?
Плекаю думи• 26 июля 2023
Ответ дляВеселуха Муха
’У нас свобода, у нас, у женщин’ - благодаря чему, как вы думаете?’