Ку-кусик• 26 июля 2023

Чи підтримуєте ви фемінізм?

Якщо натискаєте "не підтримую", будь ласка, аргументуйте свою думку в коментарях
Результат:
вже голосів: 86
56 (65.12%) Підтримую
30 (34.88%) Не підтримую
Муркамурковна• 26 июля 2023
Ответ дляМеня много
Эта вилка в нормлатных компаниях на каждую позицию, а не для людей определённого пола
ага) а потім на позицію беруть тільки жінок..чоловіків не розглядають взагал
або чоловіків і жінок не розглядають взагалі)
а ще є договір про нерозголошення зп
ви і ваша колега можете робити одне і теж саме і зп у неї буде в 2 рази більше ніж у вас
дитсячий садок, чесне слово..
В курсі діла• 26 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
ні , це не фемінізм
знаєте, мене не так отой світ чоловіків тригерить
а як жіночки одна одну чпокають кожен день.. як би не жінки..чоловіки б не знали шо треба брити ноги. як би не жінки..чоловіки б не знали шо ідеальна жінка має важити 40 кг , як би не жінки, чоловіки б не знали, шо в 40 жінка має виглядати як у 15
якби не жінки..чоловіки б не знали шо таке целюліт
як би не жінки..чоловіки б вообще не вміли розмовляти)))
Тут погоджуся: жіноча мізогінія - ’бессмысленная и беспощадная’.
7_кг_рыбы• 26 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
я для вас зараз відкрию ще страшну таємницю
жінок педофілок більше ніж чоловіків
Ооо. Это моя подростковая фантазия была. Чтобы моя учительница научила меня не только английскому)
В курсі діла• 26 июля 2023
Ответ дляМеня много
Да, но не надо удивляться, что внимания ей будет меньше. И иногда не будет возможности воспользоваться бьюти привилегиям
Ну так жінки і не повинні змагатися за увагу чоловіків. Це все патріархальні заморочки.
Муркамурковна• 26 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
жінки знищать самі себе..дай їм волю на це
В курсі діла• 26 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
жінка завжди буде секс обьектом
бо природа створила жінку і чоловіка для продовження роду
це еволюція
Жінка, по природі, повинна виносити дитину і пів року її вигодувати. Цього достатньо, щоб дитина вижила. А далі все за бажанням - хоче, сидить в декреті хоч до повноліття, а як не хоче - то йде на роботу, а чоловік в декрет, бо рівноправ´я.
І секс він не тільки для продовження роду давно.
В курсі діла• 26 июля 2023
Ответ дляНе за Будка
А 90% женщин считают, что мужчина должен обеспечивать семью и зарабатывать больше. 80% считает, что женщина должна в декрете сидеть с ребенком. Тоже не нормально и феминизмом не пахнет 🤷🏻‍♀️
Но права-то у всех равные и неважно, кто там что хочет и как считает
Це тому, що дівчат виростили в патріархальному суспільстві і вони просто не знають, як може бути інакше.
Не за Будка• 26 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
😂🤣
В курсі діла• 26 июля 2023
Ответ дляМеня много
Для этого ей надо идти к психологии бороться со своими комплексами
Так ці комплекси їн нав´язало патріархальне суспільство, де існують якісь стандарти, і де жінка - сексуальний об´єкт, розумієте?
Не було б цього в суспільстві - не було б комплексів, і психолог не потрібен.
Меня много• 26 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
От феміністки і хочуть, щоб чоловіка могли примусити на рівних правах цим займатися.
І дитиною, і господарством, а не тільки жінка повинна вибрати менш оплачувану роботу, бо там можна відпроситись раніше, щоб дитину з садку забрати.
Вы можете выбрать мужчину, который согласен это делать, нанять няню, отказаться от ребенка
Муркамурковна• 26 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
ммммм я питаюсь уловити ваш хід думок)
секс і сексуальний потяг придуманий якраз для розмноження бо як би раніше виживання дитини в умовах несприятлдивих для цього могло знатичи гібель всього виду) і еволюцією декрет на 6 місяців не запланований)
але ок
добре
як би еволюція була тупа..то вона б мабуть зробила так.. ви з вашим чоловіком разочок чпокнулись і все.. вам достатньо, жодного потягу, жодного сексу і так далі
дитина б у 6 місяців як у інших тварин вже б мала здатність сама себе обслуговувати, кормити, поїти, бігати, говорити і т.д..
але ж ні.. це не щуринятко, не кошенятко і не теля..
а таки дитина, яка потребує хоча б якого догляду
7_кг_рыбы• 26 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
В этом патриархальном обществе главные патриархи - все те же женщины. Они первые осудят за ’непристойный’ внешний вид, первые скажут девочке что у нее юбка как у проститутки. Ну и конечно в первую очередь прослужат информационным каналом в своем микросоциуме, если кто-то из девочек случайно оступился.
Меня много• 26 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
а ще є договір про нерозголошення зп
дитсячий садок, чесне слово..
Так это независимо от пола. Кого тут дескримкнируют?
В курсі діла• 26 июля 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Как вы видите это принуждение?
Существует отпуск по уходу за ребенком для мужчин, уравняли в правах. Как заставлять будете?
Законодавчо, звісно.
Меня много• 26 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
Так вас никто не заставляет за нее соревноваться. Вас штрафы за отсутвиеткороткоц юбки выписывают?
Веселуха Муха• 26 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
Законодавчо, звісно.
А что мешает в нашей свободной стране найти мужчину с близкими убеждениями, а не заставлять других что-то делать как вам хочется?
Меня много• 26 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
Законодавчо, звісно.
Это не про равные прова вот вообще
7_кг_рыбы• 26 июля 2023
И потом. Современные мужчины в точности такие ,каким в прошлом ’давали’ женщины. Другие не размножались))
Меня много• 26 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
Вы знаете, у людей есть множество комплексов. Даже очень странных. И да, весь мир из-за этого меняется не должен.
В курсі діла• 26 июля 2023
Ответ дляМеня много
А чому жінка повинна робити такий вибір, а чоловік ні при чому? Рівноправ´я де?
Меня много• 26 июля 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Наверное то, что такой мужчина ’пополвмщик’, скорее всего.
Меня много• 26 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
У женщины тоже есть право отказаться. Даже немного обльше, ведь аборт только от нее зависит
Веселуха Муха• 26 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
В смысле?))) Вы вообще не смотрите кого в мужья берете?
Это из разряда «почему я должна просыпаться и думать…». Это, простите, инфантилизм, а не феминизм
Муркамурковна• 26 июля 2023
Ответ дляМеня много
що не завісімо от пола?)))
ми говоримо про керівні посади, коли є вилка зп для жінки 60-150 тис, а на цю посаду вилка для чоловіка буде 80-180 тисяч
за однакових умов і однакуового розумового складу
я розумію, що ви далекі від найму
Меня много• 26 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
що не завісімо от пола?)))
я розумію, що ви далекі від найму
Будет где? Обычно просто вилка на позицию. Независимо от пола
Муркамурковна• 26 июля 2023
Ответ дляМеня много
пояснюю)
якшо ви просто ейчар з завданнями)
і у вас є ще керівництво зверху)
керівництво вирішує найняти бухгалтера , зараз не можна писати чоловік жінка і т.д. але головний бухгалтер хоче собі хлопчика..молодого, шо б був красівий і сидів в кабінеті, радував її глаз
от вона йде до біг боса і вони вирішують без вас естественно вилку зп
ви знаходите кілька жіночок на зп і кілька хлопчиків на зп... якшо вона хоче хлопчика вона візьме його... і вилка зп буде соответствовать йому... бо вона взначально не хотіла брати жіночку
це так.. шо б скромно вам пояснити
Меня много• 26 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
пояснюю)
якшо ви просто ейчар з завданнями)
і у вас є ще керівництво зверху)
це так.. шо б скромно вам пояснити
Хм, это может и в обратную сторону работать.
Муркамурковна• 26 июля 2023
Ответ дляМеня много
звісно
Меня много• 26 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
звісно
Это никакого отношения к секчизму не имеет
В курсі діла• 26 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
ммммм я питаюсь уловити ваш хід думок)
але ок
добре
Так, звичайно, дитина потребує догляду і в 6 місяців, і в 3 роки.
Але після 6-7 місяців вона не потребує догляду виключно матері. Програма мінімум по ГВ виконана, далі і батько може справитись.
Ніхто, звісно, не заборонить жінці сидіти в декреті, але, якщо вона не прагне бути ідеальною матусею, то тадамм! рівноправ´я в силі - і мама без мук совісті йде на роботу. На ту роботу, де в неї зарплатня не нижча за чоловічу, бо рівноправ´я ж)