Кракадэ• 15 ноября 2025
Как жить дальше в Киеве, если русня хочет ещё больше усилить обстрелы
Мне страшно. Что вы думаете по этому поводу те кто живёт в Киеве?
Кракадэ
• 15 ноября 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
выезжайте, если так страшно
Вы выехали или вам не страшно что может прилететь?
Бжоли-бандерівці• 15 ноября 2025
ну не живите, это ж все вопрос вашей решимости, у меня родня продолжает жить в Херсоне и как им жить не спрашивает
Кракадэ
• 15 ноября 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
Как мне жаль людей с Херсона, о нем всегда почему-то умалчивают (((
Elena_Kiev_Solomenskiy• 15 ноября 2025
Ответ дляКракадэ
Не выехали, страшно, но у меня длинная линия жизни. Мать же не бросишь- она ехать не хочет. Знаю людей, которые не выезжают из-за десятка котов.
Клевотница• 15 ноября 2025
Ответ дляГуру троллинга
Їхати, в укриття ходити. Які ще варіанти?
Удалено администрацией...
Я таке знаю• 15 ноября 2025
А я все не могу отцепиться от своего многолетнего плана купить дочери квартиру в Киеве, мы по факту уже на финишной прямой..а мечта выглядит уже такой унылой ( она 4й год учится в киевском вузе)
Я таке знаю• 15 ноября 2025
Ответ дляКлевотница
Удалено администрацией...
Гуру троллинга• 15 ноября 2025
Ответ дляКлевотница
Удалено администрацией...
Вам не було, куди приліпити свою творчість, то вона до мене потрапила?) Бо якось кось нерелевантно
Elena_Kiev_Solomenskiy• 15 ноября 2025
22 год, Киев, горячая стадия, все гремит, хоть и далеко:
знакомая с соседнего двора метет стадион во время возд. тревоги и говорит ’чего ж вы не выезжаете, если боитесь? а я доверяю нашему ППО’)))
Elena_Kiev_Solomenskiy• 15 ноября 2025
Ответ дляКлевотница
Удалено администрацией...
а вы на порошенко медитируете что ли?
Клевотница• 15 ноября 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
о,стадіон пригадався, де отому баризі назначили зустріч,дн доказували, що він війну не хоче закінчувати...
А який драйв же був! ну згадайтйе, всі обговорювали,як його класно ’зробили’..
класні ж часи були, всі надіялися,що війна закінчиться від нашого бажання не стріляти.
Море_море_я_скучаю• 15 ноября 2025
Ответ дляКлевотница
Удалено администрацией...
Elena_Kiev_Solomenskiy• 15 ноября 2025
Ответ дляКлевотница
по такой логике просто нужно было сдаться, но это неприемлимо
Послушная• 15 ноября 2025
Ответ дляКракадэ
Нам уже давно прилетело, тогда и уехали
Мальовнича даль• 15 ноября 2025
Ответ дляЯ таке знаю
На кого учится?
Гуру троллинга• 15 ноября 2025
Ответ дляCаванна
Синдром жертви модні психіатри б відповіли вам. Варіантів багато починаючи з виїзду і закінчуючи перегризти шию як одному так другому
Про шиї не зрозуміла, а решта-чи це не те, що я і написала? Або їхати, або пристосовуватись
Мальовнича даль• 15 ноября 2025
Ответ дляПухнасті штани
Їдьте на москву, там все захищено ппо
Та в Киеве тоже проблем с ПВО не наблюдается. Не заметили разве?
Пухнасті штани• 15 ноября 2025
Ответ дляКлевотница
Удалено администрацией...
У петрових ботів завжди оці тупуваті промови і картиночки недолугі. Це навіть не ваша думка, а так треба робити, так куратори навчили. Зараз ще Реверанс підтягнеться зі своїми заготовками
Квітка папороті• 15 ноября 2025
Ответ дляКлевотница
Удалено администрацией...
Вас зеленский бомбит?
Клевотница• 15 ноября 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
а вы на порошенко медитируете что ли?
а чому медитувати?пам’ять ще не відшибло.
Згадуються ті часи,що за війну майже були всі забули,крім патріотів. ( хоч і колотилось на сході) ,але люди жили своє нормальне життя,
Купували квартири,їздили в відпустки,країна розвивалась гарними темпами,бо-заходили інвестори,будувались потроху заводи,зарплати почали рости. .Були перспективи . А головне- не було кожного дня похорону захисників і отих величезних кладовищ з прапорами...
Не виїзджали люди, не тікала молодь..
Не було оцих обстрілів..
Було нормальне майбутнє і були плани.
І були вибори.
Було 24,здається,кандидата.
1 галочка.
А тепер- маємо те,що маємо, З цим жити довго .Правда, не всі переживуть.
Не виїзджали люди, не тікала молодь..
Не було оцих обстрілів..
Було нормальне майбутнє і були плани.
І були вибори.
Було 24,здається,кандидата.
1 галочка.
Квітка папороті• 15 ноября 2025
Ответ дляКлевотница
Не виїзджали люди, не тікала молодь..
Не було оцих обстрілів..
Було нормальне майбутнє і були плани.
І були вибори.
Було 24,здається,кандидата.
1 галочка.
Не виїзджали люди, не тікала молодь..
Не було оцих обстрілів..
Було нормальне майбутнє і були плани.
І були вибори.
Було 24,здається,кандидата.
1 галочка.
Так он и начал всю эту фигню. Забыли как министр лалала пел, или как кораблики в чёрном море совершали провокации?
Мы жили спокойно при яныке и Ющенко, с пороха начался движ париж.
Смажена полуничка• 15 ноября 2025
Ответ дляКлевотница
Удалено администрацией...
Ви думаєте до інфузорій колись таки дійде?
Вони ж впевнені, що балістику сталевими яйцями найвеличнішого можна збити
Коли мовчу- приємна жінка• 15 ноября 2025
Ответ дляКлевотница
Не виїзджали люди, не тікала молодь..
Не було оцих обстрілів..
Було нормальне майбутнє і були плани.
І були вибори.
Було 24,здається,кандидата.
1 галочка.
Не виїзджали люди, не тікала молодь..
Не було оцих обстрілів..
Було нормальне майбутнє і були плани.
І були вибори.
Було 24,здається,кандидата.
1 галочка.
А які наслідки ви собі уявляєте, якби галочка перемогла навпроти іншого кандидата. Навпроти кого саме й як би по вашому все розвивалось?
Порох здав би вже нас. А інші?
Чекаю на ваш варіант
Порох здав би вже нас. А інші?
Чекаю на ваш варіант