Дівчина заглядєніє• сегодня в 02:19

До єврейського свята встановили ханукії на центральних площах

у різних містах України - Київ, Львів, Чернівці, Дніпро, Полтава, Житомир, Одеса та ін. Ваше ставлення до такої всеохоплюючої ініціативи?
Результат:
вже голосів: 355
163 (45.92%) Негативне. В нас є свої свята
95 (26.76%) Байдуже. Мене не стосується
81 (22.82%) Позитивне. Поважаю усі релігії
16 (4.51%) Свій варіант (в коментарі)
Детские_Будут?• сегодня в 07:09
Ответ дляНе заздріть тьоті
Негативно отношусь , не к самим евреям, мне они не мешают, а именно к продвижению властью еврейской культуры в массы
Зелупень обещал нам в Украине второй Израиль.
Сперва на церкви гонят, потом праздники наши традиционные отменяют, потом меноры в центре столицы устанавливают.
Напряг какой-то
Хи хи, ну ну• сегодня в 07:10
Ответ дляПік Антна
Вплинуло, якщо бубнять)
Нас розділяють і владарюють саме такими нібито незначними штучками. І ми вже поділені на Схід - Захід, УП - МП, герої - ухилянти, язык - мова, можна і далі продовжувати....
Зараз додадуть вогоньку з ханукою, рамаданом, і днем народження шіви. Ми й без війни повбиваємось)
Чого ви вбиваєтесь?
Католики з православними нормально співіснують, а невіруючі чомусь бісяться. В чому проблема?
Хи хи, ну ну• сегодня в 07:12
Ответ дляНекомильфо
на здоровье - это не делает их количественно больше.

Если ставить религиозные символы, то сначала надо поставить православные и католические - пещеру с яслями, младенцем Иисусом. Девой Марией, волхвов поставить, но их же нет, Поэтому что они стоят в церквях, а не на площади.
Вот в синагоге пусть стоит их подсвечник, а то какое то не равноправие, а возвеличивание получается.

Я даже не знаю, что этот подсвечник означает.
И что надо ставить для ислама и других. Чтобы им не обидно было.
Оплачивайте волфов с яслями и ставьте. Вам запретили это делать?
Красота неземная• сегодня в 07:13
Ответ дляКараПузовна
Отношусь крайне отрицательно. Поставили не только на центр площадях, а и в спальных районах. Прямо в моем районе эту хиврю. Ненавижу их и все что с ними связано. Уроды.
ненавидите? а как лечиться, то бежите к еврейскому доктору..
гитлер их тоже ненавидел, даже сжигал..
пора понять, что евреев среди нас полно, даже в каждом из нас есть корни.
Кіма кепка• сегодня в 07:16
Ответ дляДетские_Будут?
Напряг какой-то
Яке свято відмінили? Хто Вам забороняє святкувати? Як відбувається заборона святкування?
Малая Налегке• сегодня в 07:20
Очень плохо отношусь
Для меня это понимание что Украины как таковой уже нет. Что все идет по написанному сценарию
тяжкаялюдина• сегодня в 07:22
Ответ дляСтефанія
Може це тому, що після революції гідності на майдані вважають недоцільним подібні святкування? Чи вам таке в голову не приходить?
Недоцільним святкування зараз будь - де в Украхні і менора також. Але чомусь влада вирішила інакше.
Хи хи, ну ну• сегодня в 07:23
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ну в школах и садах уже нет ни дедов морозов ни снегурочек, только миколай
Да нет у нас никаких ценностей и не будет, мы стадо, что нам втюхивают, то и хаваем
Вот хануки будет теперь ценностями
Потому, что Николай позитивный персонаж, а дед Мороз негативный, а Снегурочка вообще мертвый персонаж.
Символ Нового года - дидух. В моей семье он всегда был на столе, у дедушек и бабушек возле икон.
А вы в четвертом или пятом поколении хаваете советскую пропаганду и просите ещё
Як_наготую...• сегодня в 07:26
Ответ дляНе заздріть тьоті
Вот хануки будет теперь ценностями
В нас тепер і пушкіна, і леніна нема, от біда, як шкода кацапів місцевих
Хи хи, ну ну• сегодня в 07:28
Ответ длятяжкаялюдина
Я думаю на виборах є шанс перемогти саме антисеміту, бо інакше на голову вилізуть. Чивже вилізли....
Головну ялинку не встановлюють на майдані, зато підсвічник треба.
Во Львове семья подарила ёлку для установке в центре города. В Черкассах так же.
Вы из какого города? Можете узнать в мери как последовать примеру
Люблю порядок• сегодня в 07:30
Ответ дляКараПузовна
Удалено администрацией...
в Израиле воровать не получится
Лепешечка• сегодня в 07:35
З одного боку, ми світська держава і виділення будь-якої віри є неприпустимим.
З іншого боку, цей символ встановила їхня громада за власний кошт і тільки на час свята. Мали можливість та й поставили.
Відношуся до євреїв однаково, як і до інших конфесій
Непогодка• сегодня в 07:37
Ответ дляКто крайний?
Удалено администрацией...
Горня капучіно• сегодня в 07:39
Ответ дляКараПузовна
Ого. Сподіваюся, до росіян у вас така ж ненависть.
Хи хи, ну ну• сегодня в 07:40
Ответ дляСтефанія
Хто встановлює ханукію в центрі Києва?
Евреи оплачивают
тяжкаялюдина• сегодня в 07:41
Владу треба змінювать таки радикально
тяжкаялюдина• сегодня в 07:42
Ответ дляХи хи, ну ну
Евреи оплачивают
Яким чином вони отримують дозвіл по встановленню в такому місці? Чому іншим нац меншинам відмовляють у такому дозволі?
Моська-слон• сегодня в 07:43
Ответ дляНекомильфо

Так а хто вам заважає? Ставте свої символи, чи ви чекаєте що це зроблять євреї за свої гроші?
Непогодка• сегодня в 07:43
Ответ длятяжкаялюдина
Яким чином? А ви забули хто президент?
Горня капучіно• сегодня в 07:43
Ответ дляХи хи, ну ну
Такі люди непробивні. Вони не хочуть читати історію чому відбувалось те чи інше. Українці до приходу совєтів взагалі не знали хто такий дід Мороз і Снігурка. Моє радянське дитинство теж проходило з цими героями, але вже ставши дорослою, ще задовго до війни почала цікавитись нашими істинними традиціями. І вже своїм дітям не навʼязувала совєтщину.
тяжкаялюдина• сегодня в 07:45
Ответ дляНепогодка
Яким чином? А ви забули хто президент?
Я не забула, але тут пишуть про це, наче то так просто і кожен може поставить там хрест. Тільки для хреста чомусь дозволу не дають. Божеякі хитрі і притворяються тупими.
Моська-слон• сегодня в 07:46
Ответ дляНе заздріть тьоті
Вот хануки будет теперь ценностями
Наприклад діда мороза як втюхав совок так досі і хаваєте))
Хи хи, ну ну• сегодня в 07:48
Ответ дляНекомильфо
Может мне не попадалось, но я рождественские пещеры видела только в церкви и монастыре. На Мейдане давно не была, Там есть волхвы или Богородица с младенцем? Загуглила - нет там такого.
Зачем вам инсталляция еврейской семьи?😄
Як_наготую...• сегодня в 07:48
Ответ длятяжкаялюдина
Владу треба змінювать таки радикально
Міноритарні мови в Україні - це мови національних меншин, які потребують захисту та розвитку згідно з Європейською хартією регіональних або міноритарних мов;, і їх перелік нещодавно оновили, додавши чеську та виключивши російську та білоруську з-під особливого захисту. До захищених мов належать: болгарська, гагаузька, кримськотатарська, новогрецька, німецька, польська, румунська, словацька, угорська, чеська, іврит, ідиш, караїмська, кримчацька, ромська, румейська та урумська мови, що відповідає меті Хартії – збереженню мов, які перебувають під загрозою зникнення, на відміну від мов, що мають сильні позиції.

Ключові мови та їх статус
Російська мова: Хоча вона широко вживана, її виключили з переліку міноритарних мов, які потребують захисту за Хартією, оскільки вона не відповідає критерію ’під загрозою зникнення’.
Українська мова: Є єдиною державною мовою, обов´язковою у всіх публічних сферах.
Мурзилка• сегодня в 07:48
Ответ дляКто крайний?
У тролів якесь затуманення почалось? Весь тікток в бубнящих людішках ; а шо, а чого, а нащо.
Кожен рік одне й те ж.
Воно вам треба? Ви зуби через це почистити не можете, чи туалет закритий?Як це свято вплинуло на ваше життя?
Негативно, из-за вселенской несправедливости. Я может тоже хочу, что бы везде пентаграммы стояли, я что хуже каких-то евреев, мои религиозные взгляды не надо уважать?
Як_наготую...• сегодня в 07:53
Ответ дляМурзилка
Перепрошую, яку саме пентаграму плануєте встановлювати, пряму чи перевернуту?
Спасу мир• сегодня в 07:53
Ответ дляНепогодка
Удалено администрацией...
Як ви можете не любити якихось невідомих людей? Тобто живуть десь люди. Ви не знайомі, але ви їх не любите. Тут купа питань до психотерапевта…
Мурзилка• сегодня в 07:54
Ответ дляЯк_наготую...
Ещё не придумала.))
Хи хи, ну ну• сегодня в 07:55
Ответ дляКолишня муза
Это же кошмар, кошмар! Я еще и в школе еврейской училась, представляете?
П.С. Ее уже лет как 20ть устанавливают, а вы только заметили)?
Раньше ж не платили ботам за разгон этой темы
Кіма кепка• сегодня в 07:56
Ответ длятяжкаялюдина
Владу треба змінювать таки радикально
Ви хоч статтю читали?