Ласкове телятко• 26 июля 2023
Філер в носогубку
Дівчата хто робив таку процедуру ? Варто її робити? Трохи схудла носогубка більш замітна стала. Вік 42
В курсі діла• 26 июля 2023
Тоже интересно. Я тоже похудела и получила носогубки. Вот пришла колоть гилауронку туда, а косметолог говорит будет плохо, надо радиесом поднимать скулы. Уговорила меня на радиес, посмотрим...
Опля Картопля• 26 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
Ви вже кололи радієс чи лише збираєтеся?
Квітка Миру• 26 июля 2023
Так вже давно не роблять, бо виглядає жахливо. Йдіть до косметолога, вона вам запропонує варианти саме для вашого обличчя.
Ласкове телятко
• 26 июля 2023
Ответ дляКвітка Миру
Косметолог і говорить про філер
В курсі діла• 26 июля 2023
Ответ дляОпля Картопля
Наколола уже.. 5 дней назад
Опля Картопля• 26 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
Наколола уже.. 5 дней назад
О, вітаю. Якщо гарний косметолог, то це гарна штука. А ви яке місто?
Квітка Миру• 26 июля 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Косметолог і говорить про філер
тоді міняйте косметолога, серйозно вам кажу, філери у носогубку це мінуле століття
В курсі діла• 26 июля 2023
Ответ дляОпля Картопля
Киев.
Надеюсь хоть нормально будет...
Пока что у меня держится темпа 37. Фиг знает от чего, от радиеса, или от ксеомина
Надеюсь хоть нормально будет...
Опля Картопля• 26 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
Киев.
Надеюсь хоть нормально будет...
Може так просто співпало, я думаю, що все буде добре.
Банан-барабан• 26 июля 2023
Колола філер, результат добрий.
Ваш косметолог порадить, як саме Вам краще попрацювати з цією зоною. Декому колять середню треть обличча і це прибирає носогубку, комусь філер потрібен, все індивідуально.