Ананомчикус• 26 июля 2023

Як Ви тушете фрикадельки до гарніру?

Добрий вечір.
Приготувала по типу тефтель с рисом, нам не сподобалося.
Хочу як м´ясо до каш, до картоплі. Порадьте, будь ласка.
Дякую.
Невгамовна• 26 июля 2023
в соусе сметана+томат.

Бентливуман• 26 июля 2023
я готовлю не типа тефтель, а тефтели 😅
фарш, рис, лук, морковь, яйцо+ соль, перец, сушеный чеснок, приправа а курице и 2 ложки майонеза.
Потом после жарки тушу их или томатная паста или если нет пасты то просто кетчуп. Мешаю в чашке кетчуп чили, обычный, добавляю воду, сахара столовую ложку и перец.
очень люблю такие тефтели.
но у меня выходит почти 4 литровая кастрюля их и едим без гарнира
Кофе в лобби• 26 июля 2023
Приправи, часник, формую тефтелі. Без рису і моркви, один фарш тільки.Далі на розігріту пательню. Коли з одної сторони вони трошки присмажились, перевертаю на іншу сторону і додаю сметану і томатну пасту. Накриваю кришкою і тушкую
Закуйовджена життям• 26 июля 2023
Фарш, зелень, сіль, спеції (іноді тру моркву дрібно), складаю у форму, трохи водички і запікаю майже до готовності, тоді додаю сметанки з ложкою борошна (можна вершки) і тушу після закипання ще хвилин 5. Виходять в сметанковому соусі. Класно до будь-якого гарніру
автор Ананомчикус • 26 июля 2023
Ответ дляНевгамовна
в соусе сметана+томат.
а самі тефтелі з чого?
автор Ананомчикус • 26 июля 2023
Ответ дляКофе в лобби
і цибулю не даєте?
автор Ананомчикус • 26 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
дякую, а яку саме зелень добавляєте? а звичайну цибулю добавляєте?

Кофе в лобби• 26 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
і цибулю не даєте?
Зі спецій- паприка солодка, трошки куркуми, спеція для крилець і барбекю
Закуйовджена життям• 26 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Кріп та петрушку. Яйце, цибулю і хліб не додаю. Але насправді це діло смаку, тут можна що завгодно додати (кабачок тертий, наприклад). Роблю маленькі, щоб зручно їсти і гарніші. Соусом поливаємо.
Кофе в лобби• 26 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
і цибулю не даєте?
Не додаю. Люблю з індичого фаршу, чоловік з асорті
Татьяна-bfd8• 26 июля 2023
Тушить-тушкувати