Млинець Мій• 26 июля 2023

Дівчатка тарологіні, якщо не важко подивіться будь ласка

Дівчатка кому не складно. Подивіться будь ласка, чи буде примірення з боку чоловіка, чи зробить він перший крок? Будемо ми ще разом із ним. Дякую
ВільнаНазавжди• 26 июля 2023
Удалено администрацией...

автор Млинець Мій • 26 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Удалено администрацией...
Мабуть ви ніколи не кохали, якщо для вас чоловік це штани
Деловитая• 26 июля 2023
Нет, мужчина первый шаг делать не будет, он вышел из отношений и их закончил. Я у вас даже общения до сентября не вижу, но и после никакого возобновления отношений
ВільнаНазавжди• 26 июля 2023
Ответ дляМлинець Мій
Настолько, чтобы мне голову отключило и я по тарологиням пошла ? А причем здесь любовь?
Губи з філером• 26 июля 2023
’от 300 грн’
автор Млинець Мій • 26 июля 2023
Ответ дляДеловитая
Дякую(( А що мені робити? Не робить нічого? Я нічого не можу змінити?
Деловитая• 26 июля 2023
Ответ дляМлинець Мій
Попытку примирения с вашей стороны он никак не воспримет, не заставит его это вернуться.
автор Млинець Мій • 26 июля 2023
Ответ дляДеловитая
А чому так сталося? Він не кохав, чи я відтовкнула його? Було непорозуміння, після цього він зник?
Встидаюся запитать• 26 июля 2023
а бывает такое что несколько тарологинь но у всех результаты разные?

автор Млинець Мій • 26 июля 2023
Ответ дляДеловитая
Дякую
Встидаюся запитать• 26 июля 2023
Ответ дляМлинець Мій
Дякую
и вы так поверили и согласились ?🙈
автор Млинець Мій • 26 июля 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
и вы так поверили и согласились ?🙈
Не знаю, але мені дуже погано ((((
Встидаюся запитать• 26 июля 2023
Ответ дляМлинець Мій
Не знаю, але мені дуже погано ((((
знаю, поболить та перестане..
а ви може спробуйте зробити перший шажок ?
автор Млинець Мій • 26 июля 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
знаю, поболить та перестане..
Я робила, він сухо спілкувався, а коли я написала вибач мені, він не відкриває мої смс досі
автор Млинець Мій • 26 июля 2023
Дівчата, будь ласка. Може хто ще може подивитися. Це правда кінець? Я місця собі не находжу((
автор Млинець Мій • 27 июля 2023
Ответ дляДеловитая
Можете мені відповісти, будь ласка. Дуже прошу Вас. Чому так сталося? Я дуже корю себе, я винна? Або в нього не було почуттів до мене, і при першому ж не розуміння він би пішов все одно