НЛОша• 27 июля 2023
Автобус Київ-Львів
В інтернеті багато варіантів, усі з оплатою наперед. Ні разу не їздила, тому страшнувато, щоб рейс не відминили, щоб місця були нормальні, бо я з дитиною і треба два місця разом. Порадьте перевізника чи сайт, хто їздив автобусами по Україні?
Леди_в_ночи• 27 июля 2023
Автолюкс подивіться. У них комфортні умови, я їздила. Єдине, що до Львова будете їхати годин 10, але це так всюди автобусами. Так, оплата завжди наперед. Не буває такого, що вже при посадці. То якщо Ви десь підсаджуєтеся, то так, а якщо виїжджаєте з Києва, то ні. Ваш білет є гарантом поїздки. Заходитьте на сайт Автолюкс та купуйте білети. У нас хіба була лише завтримка, а відмін не було ніколи.
Курочка-чубаточка• 27 июля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Так автолюкс не автобус, а маршрутка. Или уже ввели у них автобусы?
Леди_в_ночи• 27 июля 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Тобто, маршрутка? Це величезні автобуси. Ще є й 2-поверхові. Там і туалети, кава, кондиціонери.
НЛОша
• 27 июля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Дуже дякую!
ГейСюда• 27 июля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ну туалеты и кондиционеры не только у них есть..
А кофе? Есть кипяток в автобусе?
Леди_в_ночи• 27 июля 2023
Ответ дляГейСюда
А кофе? Есть кипяток в автобусе?
Так, є машини спеціальні, аби зробити каву. У мене ще є досвід їзди Гюнселем, то мені не сподобалося. Кожному своє, звичайно. Але там така задуха, місця мало і наче ж білет за нормальні кошти взяла.
ГейСюда• 27 июля 2023
Автор, это не страшно) сейчас уже цивилизация и автобус не Икарус)
Заходите на сайт, сами выбираете места, которые есть свободные, оплачиваете онлайн. Там все четко и удобно.
Условия в тех автобусах в которых я ездила - кондиционер, туалет, есть возможность зарядить телефон.
ГейСюда• 27 июля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я ездила Фликсбас.
НЛОша
• 27 июля 2023
Ответ дляГейСюда
Спасибо. Я больше боюсь, что оплачу, приеду в Киев, а автобуса нет или места с ребенком отдельно будут. Короче, я очень давно ездила и трусишка
А Икарусы я люблю, если что, ностальгия с детства
Леди_в_ночи• 27 июля 2023
Ответ дляНЛОша
На сайті Ви будете бачити, яка посадка та просто візьмете місця поряд. Там мапа автобуса з місцями. І не буває такого, що автобуса немає. Якщо він запізнюється, то Ви отримуєте повідомлення. Це серйозна система, насправді) У водіїв є список пасажирів, вони перевіряють документи, у водіїв є також контактні номери пасажирів, тому якщо хтось запізнюється — вони дзвонять, але звичайно чекати довго ніхто не буде, бо графік є графік.
ГейСюда• 27 июля 2023
Ответ дляНЛОша
Вы сами выбираете на сайте места, где хотите сидеть. Там легко. Например свободные места светятся зелёным. Нажали два места рядом и вуаля)
Автобусы есть))) Повторюсь, это не Икарус или Автосвит - захотел приехал, захотел не приехал.
Все четко. В случае форсмажора менеджер предупредит. Цивилизация)
НЛОша
• 27 июля 2023
Ответ дляMs. Dolly
а потягом вам не підходить? набагато зручніше
На потяг немає місць на моє число на потрібний час