Пасти Ла• 27 июля 2023

Куди поїхати самій відпочити на кілька днів? Щоб не почуватись самотньо

І щоб не дивились на мене як на божевільну бо там всі сім´ями а я сама.
САМ_ТАКОЙ• 27 июля 2023
Карпати.
Плету корзинки• 27 июля 2023
В Яремче Morva
ksyuha831• 27 июля 2023
Куди бажає ваша душа, головне ваш настрой та настрій, а про людей найменше турбуйтеся.
Пузата Хата• 27 июля 2023
Я люблю по Львову гуляти ще собори, старовинні церкви... а у вас які вподобання. Яка хоч область? Обожнюю водоспади, наприклад Бурбун в Хмел обл
автор Пасти Ла • 27 июля 2023
Ответ дляПлету корзинки
В Яремче Morva
За 4 ночі 20 тисяч...капець. але там гарно звісно...але за що так дорого
автор Пасти Ла • 27 июля 2023
Ответ дляПузата Хата
Готель з басейном, спа)
Хотіла б на сонечку погрітися але на початку вересня вже певно буде холодно в карпатах
вАлнуюся сильнА• 27 июля 2023
Куди завгодно. Мені пофіг, що думають інші люди, їм теж пофіг. Я б із задоволенням поїхала сама кудись та не маю можливості
Плету корзинки• 27 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
Ви бюджет не вказували.
Пузата Хата• 27 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
Готель з басейном, спа)
Рекомендую готель Фоміч в Буковелі, куча спа, в вересні буде меньше людей з дітьми і не буде так галасно. Це з тих, в який би я поїхала ще
автор Пасти Ла • 27 июля 2023
Ответ дляПузата Хата
Як ви туди добирались?
Пузата Хата• 27 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
Як ви туди добирались?
Автобус, купа перевізників, наберіть ваші місто і маршрут, вам видасть контакти. Знаю, хто їздить через бла бла кар, я не пробувала
Великий сатирик• 27 июля 2023
А мені те саме, тільки щоб почувати себе самотньо.
автор Пасти Ла • 27 июля 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Вище порекомендували гарні готелі, я подивилася вже на букінгу
автор Пасти Ла • 27 июля 2023
Ответ дляПузата Хата
Я просто думаю що в буковелі всі на авто, і якщо автобусом їхати то по території прийдеться ходити по горах і долинах шукати свій готель поки й рак свисне😂
Бджолина королева• 27 июля 2023
Авторе, Яремче, Буковель, Трускавець.
No problems• 27 июля 2023
Візьміть тур у Бедеяжка, або Бомбатур. Там є тури на декілька днів. Позвоніть, Вам порадять.
Домовенок Кузя• 27 июля 2023
Ви не вказали ваші вподобання. Мені подобається Яремче-і в самому місті є що подивитися (водоспади Пробій і Дівочі сльози, стежка Довбуша, гора Маковиця, скеля Слон, міні-музей Карпати в мініатюрі), а також на автобусі/електричці можна поїхати в Ворохту, Буковель, Коломию та і в Івано-Франківськ.
Мядуза аля моргонер• 27 июля 2023
Я в Закарпаття їжджу.
Самотньо? Ви мене здивували, бо я їду саме щоб побути трохи на самоті і хто з ким приїхав мене мало хвилює.
Голодаю• 27 июля 2023
Ответ дляПузата Хата
Ой, мы там отдыхали. Людей, как селедки, в СПА. И в день перед отъездом младший сын то ли ротавирус там подхватил, то ли отравился в ресторане. В общем, ночь была незабываемая и увозили мы его, как тряпочку
А, еще ужин в ресторане ждали больше двух часов (лучше бы не дождались)
Накладні мюслі• 27 июля 2023
Чернівецьке екскурсійне бюро подивіться. У них є тури в Румунію на 1-3 дні. Теж хочу, але поки що немає фінансової можливості
В кого тако було• 27 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
Готель з басейном, спа)
Закарпаття, район Сваляви, міні готель Вілла Квітка. У вересні там ще тепло.
Виправлялочка• 27 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
Готель з басейном, спа)
Едьте в групповой тур, там много по одному едут и программу за вас составят.. Типа такого https://tcb.com.ua/trips/thermzkr/8455
Alesya D• 27 июля 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
О, дякую.
Вперше їдемо з дитиною до Яремче, піду по вашому переліку.
Соседушка• 27 июля 2023
А чого як на божевільну? Тю. Головне, аби Вам самій було комфортно. Не у всіх є сім’я, наприклад. То що тепер? Сидіти вдома постійно?) Головне, аби відносно спокійно там було. Бо зараз такий час, що страшно кудись і потикатися.
Дама_с_караваем• 27 июля 2023
А почему Одессу никто не советует? Автор сказал, солнышко и тп, а тут везде одни Карпаты с дождем🤷‍♀️ странно
автор Пасти Ла • 27 июля 2023
Ответ дляСоседушка
Мені робиться некомфортно коли на мене дивляться бо я сама сиджу і їм наприклад здоровенний бургер) собі в задоволення блін. А вони тим часом пхають якусь картоплю фрі своїм дітям істерично орущим і плачущим.
автор Пасти Ла • 27 июля 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Так її обстрілюють кожен день , ніііі
Дама_с_караваем• 27 июля 2023
Ответ дляГолодаю
Наш опыт с зу аналогичный был, у них какая-то перманентная недоубранность и грязь в отелях, мы 5 сменили
Соседушка• 27 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
Ну нехай собі дивляться) на те в людей і очі, аби дивитися) Ви ж так само можете на когось дивитися. Не надавайте цьому такого значення. Їжте собі. Картопля фрі і дітям — жесть. Хоча бачу це ледь не щодня.
Дама_с_караваем• 27 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
Так її обстрілюють кожен день , ніііі
Ну это да( ну может там есть что поотдаленнее и с морским воздухом..