Копуша• 27 июля 2023
Ескулаб. Невдалий досвід
Знайомі дуже рекомендували ескулаб, як відповідальну лабораторію. Пішла туди здавати аналізи, стикнулася з абсолютно некомпетентними медсестрами, лишили мені синці, як у наркомана, кров хлестала, а потім ще й почитала відгуки про них в інтернеті про якість їх результатів. Тепер ось думаю, друга рука ще здорова, може піти перездати. Куди?
Шлях до зірок• 27 июля 2023
І хотілося б сказати, що лаба непогана, проте розумію, що після такого не дуже захочеться йти туди знову
Начальник Анонимов• 27 июля 2023
Я пошла в медис, самый поганый опыт взятия крови. Потом ещё были с ними проблемы, вернулт деньги. Пошла в ескулаб со страхами после медиса, но все прошло отлично. Так что...
Копуша
• 27 июля 2023
Ответ дляШалена невинність
Смысл писанины, как 2 дня назад, тему о чеми снесли?
Так(
Мати тріля• 27 июля 2023
А я знаю, що ескулаб лікарям бабки башляє, особливо у Львові, тому до них багато хто ’направляє’. Не ведіться, без взяток лікарям вони ніхто..
Бентливуман• 27 июля 2023
Ответ дляШлях до зірок
Мне руки искололи до кровавых соплей в хваленой Диле и что? В любой лаборатории может попасться медсестра, не умеющая колоть в,, плохие,, вены. А может быть и такая, что вообще не умеет с венами работать. Вопрос лишь в том, что об этом нужно сразу говорить в лаборатории по месту, что б такого,, спеца,, убирали и всё.
Бентливуман• 27 июля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Про неправдиві аналізи - правда. Я особисто стикнулася із цим
Что значит не правильные? Поясните?
Бентливуман• 27 июля 2023
Ответ дляМати тріля
К любой лабе подвязаны врачи. Как в своё время гнали только в дилу, потом в синево.
Просто Фіфа• 27 июля 2023
Ответ дляБентливуман
Что значит не правильные? Поясните?
А те і значить. Робила у них аналізи на гормони - лікар сказав що при моїй ситуації не може такого бути. Довелося переробляти
Мати тріля• 27 июля 2023
Ответ дляКопуша
Київ
То в Києві багато різних лабораторій, вибір величезний
100%• 27 июля 2023
У мене таке було, тільки з Ділою. Вирішила зайти перед роботою - залили мені всю сорочку моєю ж кров´ю(
черная мамба• 27 июля 2023
Значить у них непрофесійні медсестри, які ще не навчилися брати кров. Нехай їх керівництво на собі тестує спочатку
Вся така шо куди там• 27 июля 2023
Ответ дляБентливуман
про то, чтобы сейчас гнали в синево - вообще в последнее время не слышу, а вот про дилу полным полно..
Гарні диньки• 27 июля 2023
Не советовала б Эскулаб никому вообще. Шлють недостоверные результаты взятые из потолка, затягивают сроки выдачи этих же результатов (видимо думают, что бы туда такого налепить, сказочники)
Відморожена• 28 июля 2023
Я взагалі розчарована в українських лабораторіях людей набирають звідки попало.. Довгий здавала аналізи в Сінево, а минулого року лікарка побачила не типові зміни, відправила прездати. Я знов пішла в Сінево і результати кардинально відрізнялись :((( Тепер не вірю їм зовсім... з того часу була в Ділі, Ніколаб і Дніпролаб. Перша не завжди правильні результати дає, в Ніколаб хамовиті медсестри... після Дніпролаб були руки поколоті всі....
Сегодня не целуюсь• 28 июля 2023
У мене жодного разу не було з Ескулаб проблеми, а от після Діли весь час руки обколоті....
Бадабум• 28 июля 2023
Ответ дляБентливуман
Зараз теж ганяюють :( мій попередній сімейний Віктор Васильович тільки в сінево і відправляляв, хоча як виявилось можна було ті аналізи здавати по програмі медичних гарантій в лабораторії в лікарні... я коли приносила резульати з Діли відмовлявся читати, казав що вони не правильні результати видають і треба перездати в Сінево.. Поміняла сімейного - проблеми з лабораторіями як рукою зняло, те що можна здаю в державній лабораторії безкоштовно, а те що не можна то в приватній ходжу або в Ділу, Дніпролаб або Ескулаб на жодну нарікань не маю..
Голубка миру• 28 июля 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
З ділою аналогічно, тільки ще й результати з потолка були.. Хто там їх видумує🙄
Гага Газу• 28 июля 2023
Ответ дляБадабум
Яке життя цікаве. Я теж міняла сімейного, бо мій не хотів дивитися результати НЕ з Діли. Тому зараз маю вільний вибір, куди йти і де здавати