Снежнакомка• 27 июля 2023
знайти житло - місія неможлива
сказали з дитиною вибратись із квартири 2 тижні тому. в нас ще 4 дні.
за цей час пройшла всі кола ...
коли весь день в оголошенні, одразу їдеш - і за 10 хв забирають.
коли не хочуть з дітьми, українців.
коли ріелтери не відповідають, коли готова платити на гривні 25-27 тис грн в місяць.
суспільство ніби не дає.
я завжди вважала, що коли людина чогось дійсно дуже хоче - вона це отримує.
вже і раніше неактивно шукала житло, бо тут власник специфічний - теж варіантів не було.
лише по 1 квартирі(раніше) дійшли до надсилання договору, а в договорі було зазначено, що я маю ремонтувати всі поломки, в т.ч. труби..
нерви просто здають. подобово ціни космос.
P.S. коментарі повертатись додому прошу не писати. в мене свої причини цього не робити, і це не тільки війна
за цей час пройшла всі кола ...
коли не хочуть з дітьми, українців.
суспільство ніби не дає.
Летюча помилка• 27 июля 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Відмову не треба аргументувати,ні і все
це зрозуміло, але ж неприємно як
Дайте вподобайок• 27 июля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
це зрозуміло, але ж неприємно як
Так,це неприємно,але всі хочуть підстрахуватися
Ро30BbIu_CJIoHuK• 27 июля 2023
Ответ дляСнежнакомка
ні, це я тільки 1 договір бачила.
взагалі до договору не доходила.
футболили з дитиною, українців. вимагали довідку про доходи (в Україні такого нема)
взагалі до договору не доходила.
Так вы и не в Украине. В той стране, где я требуют еще и двух гарантов и залог астраномический. Это не говорит о том, что арендодатели плохие. У них принято так
мегамоСГ• 27 июля 2023
Ответ дляПикарда
Европа думала что арабы будут работать на черновой работе, кое-как выкчат язык и всё будет не плохо, как в США в свое время эмигрировало много китайцев, латиносов, и со стран бывшего СССР. Где-то просчитались, но как показали события после 24.02 демографическую проблему они решили.
Нет, просто у нее удивление, что иностранцев все больше и больше, политика Польше привлечь людей с детьми, студентов,
мегамоСГ• 27 июля 2023
Ответ дляХвильоватиша
від Вашого висячогго пальчика нічого не поміняється в Польщі і у відпочинку поляків. Ваш пост тільки підтверджує, що Ви про поляків знаєте хіба на слух)))
Это вы себя уговаривает,
Снежнакомка
• 27 июля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
це зрозуміло, але ж неприємно як
мене одна спитала довідку про доходи офіційну з компанії.
кажу - вам не підійде, якщо покажу на телефоні залишок на рахунку.
- не підійде. тільки офіційна довідка, перекладена на польську....wtf
мегамоСГ• 27 июля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
капець, а куди ж діти дітей коли зараз майже всі з ними виїзджають
з тваринами беруть, а з дітьми ні..
До войны ещё не брали , как и с животными, искать,
Хвильоватиша• 27 июля 2023
Ответ длямегамоСГ
Это вы себя уговаривает,
. та дійсно, куди мені до Вас)))
Снежнакомка
• 27 июля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
і не просити документи на власність - це теж нормально?
бо для мене це просто ліс
Ро30BbIu_CJIoHuK• 27 июля 2023
Ответ дляСнежнакомка
Вы действительно не понимаете или придуриваетесь?
Летюча помилка• 27 июля 2023
Ответ длямегамоСГ
да уж, понятно почему все едут в германию и дальше
а если за свои то выбор еще больше
а до войны что их не устраивало интересно?
а если за свои то выбор еще больше
мегамоСГ• 27 июля 2023
Ответ дляХвильоватиша
. та дійсно, куди мені до Вас)))
Ваши глупости читать, особенно про семьи,
Ответ длямегамоСГ
Многие польки наверное вообще беременеть бояться с их агрессивной репродуктивной политикой. Уже были случаи когда заставляют носить до родов ребенка с патологией, рожать от насильников, экстренную контрацепцию сложно купить. Тут была тема что в Украине уже нет интернатов куда можно сдать больного ребенка. Наверное от Польши набрались. Какая-то диктатура, только женщина беременеет, её матка и тело становятся собственность государства.
Хвильоватиша• 27 июля 2023
Ответ длямегамоСГ
та куди мені до ваших ’розумностей’)))) особливо про польські сім’ї і іх відпочинок))))
Снежнакомка
• 27 июля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
ні, я не розумію.
не платиш - виїжджаєш.
кауцію здирають.
в чому проблема?
мене як маму з дитиною вигнати - я одразу піду. буду боятись в чужій країні чужих мужиків
не платиш - виїжджаєш.
кауцію здирають.
в чому проблема?
мегамоСГ• 27 июля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
а если за свои то выбор еще больше
Нельзя выселить с детьми, даже если не платят, когда я искала , то сразу говорила что украинцы с детьми , правда взрослые дети 13 лет, и с котами и собакой, много было уже снято, квартиры как пирожки улетали, потом отказ, что украинцы, потом, что без собаки готовы сдать, отказали что нет визы, но это я все в телефонном режиме узнавала,
мегамоСГ• 27 июля 2023
Ответ дляХвильоватиша
Тогда б не писали глупости про рождаемость в Польше,
мегамоСГ• 27 июля 2023
Сначало вам надо определиться с городом, потому что кататься по стране не дело,
Снежнакомка
• 27 июля 2023
Ответ длямегамоСГ
шукала біля себе.
якщо їхати дальше - то вибирала великі міста: Краків, Жешув..
їхати де взагалі нікого не знаю - і в малесеньке місто - не дуже хочеться
Снежнакомка
• 27 июля 2023
Ответ длямегамоСГ
от появилось сьогодні 2 квартири.
одна поговорила зі мною вранці, сказала, що зайнята і передзвонить. передзвонювала я - не бере трубку. попросила поляка подзвонити - квартира вільна, трубку взяла.
інша квартира вбитий ремонт, без меблів - їм діти не підходять.
і отак щодня регулярно все відсіюється
Снежнакомка
• 27 июля 2023
Ответ длямегамоСГ
в суботу я їхала 50 км дивитись 3 квартири.
дві з них просто відморозились. було все домовлено - не взяли трубку.
третя квартира була така ужасна вонь, що в ній нереально було знаходитись.
я вже думаю, що краще новобуд на глибокій окраїні ніж такий треш.
ще дивилась дім в неділю, по знайомству. там меблі, яким мабуть років 200, купа статуеток, книжокЮ страшенно захаращено - і я не маю права меблі замінити
Тро Нью-Йорку• 27 июля 2023
Ответ дляСнежнакомка
то вам так нужно. сильно носом крутите.
Снежнакомка
• 27 июля 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
то вам так нужно. сильно носом крутите.
ну так, 30 тис грн за зовсім вбите житло, в якому смеедить - тоді значить я кручу носом
Летюча помилка• 27 июля 2023
Ответ длямегамоСГ
кошмар конечно
Тро Нью-Йорку• 27 июля 2023
Ответ дляСнежнакомка
то воняет, то мебель не такая...
Ро30BbIu_CJIoHuK• 27 июля 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
то воняет, то мебель не такая...
И потом удивляются, что не хотят сдавать. Ага
Снежнакомка
• 27 июля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ви там не були...
Ро30BbIu_CJIoHuK• 27 июля 2023
Ответ дляСнежнакомка
Ви там не були...
Слушайте, я то же искала жилье. Мне то же показывали сараи. Но, как говориться, кто ищет, тот найдет
Помогалочка• 27 июля 2023
Ответ дляХвильоватиша
ну для чого Ви видумуєте про ’стартує від 3’? Я особисто минулого року в кінці березня зняла в Реді за 1300 2к. +чинж 320/487+електрика/газ/інтернет разом виходило 1800-2000. І то, після опалювального сезону зробили перерахунок і повернулось 720 зл
Минулого року в березні???
Ви б ще 1980 згадали.
Тут вже ситуація навіть з листопаду неактуальна.
Ви б ще 1980 згадали.
мегамоСГ• 27 июля 2023
Ответ дляСнежнакомка
шукала біля себе.
Тогда снимать посуточно и искать, так мои знакомые и делали, так и я,