Капитошечка• 27 июля 2023

А розкажіть про волю

Хочемо підключити пенсіонеру телебачення.
Там обовʼязково на пів року чи рік ?
Прикуси Язика• 27 июля 2023
Краще тарелку поставте, и без абонплати, але там каналов меньше.

автор Капитошечка • 27 июля 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Тарілка є канали заблоковані
Прикуси Язика• 27 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Тарілка є канали заблоковані
Там требуется прошить тюнер, обратитесь к человеку который розбераеться, и за некоторую плату вам все настроят.
Вот Она Я• 27 июля 2023
не знаю чи обов´язково, але там хY*Vо.
компанія взагалі НЕклієнтоорієнтована.
я була їх абонентом декілька років, постійно підвищувався тариф, я телефонувала і казала давайте дешевший, бо я піду, але вони відмовляли. і я пішла. тільки пішла, вони мені зателефонували і запропонували в !10 раз нижчий тариф. але я не стала повертатися, не особливо велика різниця була з новим оператором. і правильно вчинила.
цією зимою вони продемонстрували дно, днище. на роботі був волівський інтернет. почали вимикати світло -4/+2. у нас не співпадали графіки з живленням їх устаткування. коли у нас була електрика, у них не працювало обладнання, а коли в нас не було електрики, то нічого в будівлі не працювало.
оплату вони зняли за місяць і з підприємства оплата йде більше, ніж з фіз.особи. наш зав.по забезпеченню їм телефонував типу треба вирішувати щось з наданням послуг. вони нас культурно ’послали’. сказали, що всі претензії до обленерго, до рашистів, а за оплату дякуємо, платіть ще.
ми відмовилися від їх послуг і перейшли до іншого оператора без таких проблем, який зміг налагодити так, щоб його обладнання працювало постійно.

потім вони телефонували з пропозиціями мені (домашніми), я не захотіла змінювати, бо мій провайдер надавав послуги увесь час, як була електрика в квартирі, а гратися з ними в попробуй співпади бажання не було.
з ремонтом вони також не поспішають, якщо десь стається якась аварія. що наші по роботі скаржились, що знайомі.
Мая твая не панимать• 27 июля 2023
Там отстой по всем параметрам, особенно по сервису. Постоянный подъем тарифов, нужно делать вид что отключаешься чтобы снижали цену до адекватной.
В общем это тот еще Геморой.
Я_и_моя_собака• 27 июля 2023
Это Вы про провайдет Воля?
Мы пользовались их ’услугами’ с 2009 по 2019. И это п.ц. Это ужас просто. Это постоянные перебои, это хрен дозвонишься, а если дозвонишься, у них обычно проблем никаких, а это все у меня, ну хотите, вышлем мастера. Ждите с 8 утра до 8 вечера, и никак точнее. Приходит мастер, говорит, по трассе кусок кабеля сп.здили. Я заявку оставил на ремонт, но и Вы позвоните напомните. Звоню напоминаю - ’А с нашей стороны проблем нет. Если у Вас интернет не работает, можем прислать мастера’. И это ж не разово, это постоянно так было.
Ушли от них на Триолан (Харьков). За 4 года пару раз ночью на полчасика интернет пропадал - какие-то работы у них велись, о чем предупреждали заранее. Вообще без нареканий. После Воли я удивилась, что так бывает.
Я_и_моя_собака• 27 июля 2023
А, да, у них еще прикол был. Выбираешь связаться с тех отделом, берет трубку девочка и еб.т мозги на тему перезагрузки роутера или чем-то подобным. Когда доходит, что проблема не в этом, - ’Сейчас я Вас соединю с тех отделом’. А ты ж, блин, хто???
Я_и_моя_собака• 27 июля 2023
Когда Воля еще была Притексом, было время, когда люди от них поотключались, но без заявлений о расторжении договора. И они потом куче людей поприсылали судебные иски с требованием вернуть долги за несколько месяцев.
Сильно гнилая контора. Странно, что еще не загнулась.
И да, выше девушка писала о том, что оплату сняли даже за то время, когда услуга не предоставлялась.
Да, точно, вспоминаю - так и было. Хрен докажешь, что услуга отсуствовала. Платежки формировали исправно и по полной.
автор Капитошечка • 27 июля 2023
Ответ дляПрикуси Язика
А сколько это мало ?
10 каналов ?

Прикуси Язика• 27 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
А сколько это мало ?
10 каналов ?
35 украино и русскоязычных
english book• 27 июля 2023
Пенсіонерам зазвичай вистачає Т2.
Це взагалі безкоштовно. Потрібно лише обладнання купити. Тюнер та антену активну.
Воля в мене працює без проблем, все добре з технічної сторони, але ті ціни, що ви бачите на сайті, то неправда. То акційні ціни для нових абонентів.Через півроку ціна підніметься, а через рік стане як у звичайних абонентів. На даний момент, це від 340грн