Косметолог радить спробувати косметику Medik 8, але вона дорогувата. Хто реально користувався косметикою цього бренду, поділіться, будь ласка, своїми відгуками
TuttyFrutty• 28 июля 2023
Я користуюсь майже рік, дуже задоволена. Маю в 39 років чутливу шкіру схильну до акне, засоби допомогають тримати її в задоввльному стані. Користюсь гелем для вмивання, тоніком, скрабом, ретінолом (крім літніх місяців), нічним кремом з віт А, кремом з пробіотиками та крем під очі (він єдиний мені не подобається). Зимой спробувала сироватку з віт С, вона мені теж не підійшла. Взагалі косметика дуже гарна і , хоч і коштує не дешево, але витрачається економно, для використання потрібно наносити небагато продукту. Потрібно підібрати те, що вам підійде. Я замовляю на сайті cosibella, там можна взяти міні розмір і спробувати.
Ответ дляTuttyFrutty
Дякую за відгук😊
malinovaya• 28 июля 2023
кожа комби, акне в ремиссии. без восторга.
у меня балансирующий крем с активатором гликолевым - пока был активатор - было ок, без активатора крем не очень.
сыворотка кларити пептидс - тоже не очень, на мне не дала никакого положительного результата и даже, кажется, подзабила поры, что очень удивительно, ведь сыворотка как раз направлена на чистоту кожи.
умывалка с кислотами - хорошая, повторяю ее.
сыворотка с гиалуронкой - скорее норм, но честно, не сильно отличается от более бюджетных сывороток с гиалуронкой.
Ответ дляmalinovaya
А які бюджетні вам більше подобаються?
malinovaya• 28 июля 2023
Ответ дляVVV-e5a9
А які бюджетні вам більше подобаються?
geek&gordeous например