Дівчата хто може поділитися як робити ламінування брів вдома? Дякую
MaргаРитка• 28 июля 2023
Купляєте все до ламінування,для ламінування,та після ламінування.
І по інструкції робите.
MaргаРитка• 28 июля 2023
Ответ дляchornoruk
Дякую, теоретично я це розумію, але б хотіла щоб написали, може фірму, де ціна=якість=відгуки
А, зараз порекомендую.
В сашетках на один-два рази:
Можна взяти окіс, українська проф.
Можна око, також.З не дорогих,але брови в гарному стані будуть.Вартість 300 грн приблизно всіх трьох етапів, без підготовки якщо (очищення та захист шкіри)
Можна скульптор,далашес,це проф закордонний.
В сашетках на один-два рази:
Можна взяти окіс, українська проф.