Чудо Ф_ф КеДаХ• 28 июля 2023

Робота на військовій частині

Доброго дня.
Живу в селі, роботи близько немає, але тут є військова частина і багато місцевих на ній працюють. Сусідка пропонує мені теж туди влаштуватися на роботу на склад, але вони там військовозобовязані, швидше за все потрібно підписувати контракт. Вона каже, що то нічого страшного, ти будеш на роботі, ніхто нікого не відправляє з частини, тим більше жінок, всі просто ходять як на роботу. Але це якось страшно, в країні війна, я буду фактично солдатом, мене можуть кудись відправити воювати чи ближче фронту?
Пишу каліграфічно• 28 июля 2023
Кому вы там нужна военная...
Будете гражданским кладовщиком
Сегодня сержусь• 28 июля 2023
Могут
Злива інформації• 28 июля 2023
Вы что шутите)))
Алина-1240• 28 июля 2023
Знакомая поваром работает,никуда не отправляют,на ночь домой
Тріль підпільний• 28 июля 2023
Я б не хотіла працювати поруч з військовим. бо вони є ворожою ціллю.
Блакитне небо• 28 июля 2023
Толку з вас, чи зі звичайної жінки на фронті.. так що не відправлять
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 28 июля 2023
Ответ дляБлакитне небо
Але можуть закони змінитися чи чоловіків бракувати буде
Злива інформації• 28 июля 2023
Робота там одна на передовой, по этому эту часть обходите десятой дорогой.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 28 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Алина-1240• 28 июля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Оформляла контракт
Крошка Енот• 28 июля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Вам деньги нужны?
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 28 июля 2023
Ответ дляКрошка Енот
Вам деньги нужны?
Так
Крошка Енот• 28 июля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так
Идите работать
космея• 28 июля 2023
Ответ дляБлакитне небо
Ну не зовсім на фронт, але в відрядження відправляють.
Коренная киевлянка• 28 июля 2023
Идите,если нужны деньги.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 28 июля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Идите,если нужны деньги.
Лякає, що ти собі не належить і звільнитися не зможеш за власним бажанням до кінця війни
Коренная киевлянка• 28 июля 2023
Ответ длякосмея
Это если симпатичная и молодая
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 28 июля 2023
Ответ длякосмея
Ви там працюєте, щось про це знаєте? А то мені кажуть що штатних не рухають
космея• 28 июля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я ні, чоловік військовий.
В них в частині не відправляють в відрядження, в інших відправляють.
Ще не забувайте, що будете в наряди ходити, нормативи здавати(це залежить від командира), якщо треба по тривозі на роботу бігти.
Простоваля• 28 июля 2023
Ответ дляБлакитне небо
Можуть в один день всю бригаду перекинути куди завгодно. Разом зі всіма, чоловіки, жінки, вся бригада
Барвіночка• 28 июля 2023
Не пішла б. Ви правильно пишете, ніколи не знаєш, як воно складеться далі. Тероборона в мирних містах також підписували контракти, і де вони тепер?
Ну і так, місце вашої роботи буде воєнною ціллю.
Дюйм оф о4ка• 28 июля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
У мене подруга звязківцем в військові частині, місто близько до лінії фрону, ніхто жінок нікуди не відправляє. Всі хто з нею служить, всі тут.
Простоваля• 28 июля 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
У всіх по-різному.
КошкинДом• 28 июля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
То сидіть у своєму селі. Кури є, город є, не помрете з голоду.
парИла я парИла• 28 июля 2023
Если вы готовы к кмб, профильным курсам, суточным дежурствам и высокой вероятности прилётов (это не считая других прелестей военной службы), то идите.
GaleTTa• 28 июля 2023
Недавно смотрела в нашу воинскую часть вакансии ЗП 30000 грн - завхоз и помощник бухгалтера. Ну это если вообще нет работы, то почему бы и нет. Не думаю что там таких сотрудников типа бухгалтера дёргают воевать, но прилететь может. В нашу пару недель назад прилетело, стоит частично разрушенное одно здание, но это было ночью
Сумка з негодою• 28 июля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Якщо таке станеться, то не буде вже залежати, підписаний контракт чи ні. Я медпрацівник, в такому разі і мене заберуть, і ще багатьох.
GaleTTa• 28 июля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Когда будет не хватать мужчин, то скорее всего начнутся переговоры. в ВР понимают прекрасно что наш мобилизационный ресурс конечный и женщины воевать точно не пойдут
Пані з калабані• 28 июля 2023
Ответ дляGaleTTa
я возле ТЭЦ живу, тоже прилетало, и, осень впереди.