Если парень не служил, нет был на военной кафедре. Могут ли призвать?
Natalisa7613• 28 июля 2023
Интересно,кто наставил дизлайков и рука лицо,вы хоть в теме или баба яга просто против?
Yuliya-af7f• 28 июля 2023
Хай буде дуже обережний. По закону не мають права, але, знаю багато випадків, коли в кабінеті воєнкома чинили тиск на отаких дітей, і ті підписували папери. Потім вже пізно буде щось робити. Хай не сміє нічого підписувати, спершу уважно не ознайомившись. Добряче ознайомте та навчіть своїх прав. Головне — не боятись боровів.