АгатаХристя• 28 июля 2023

Кто принимает сингуляр годами? расскажите назначают его на долгое время?

Богдана-df90• 28 июля 2023
Мій син приймав близько року.
Допоміг
автор АгатаХристя • 28 июля 2023
Ответ дляБогдана-df90
Мій син приймав близько року.
Допоміг
А что у вас было ?
Богдана-df90• 28 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
А что у вас было ?
В 1 му класі поставили діагноз- астма
автор АгатаХристя • 28 июля 2023
Ответ дляБогдана-df90
В 1 му класі поставили діагноз- астма
И нам поставили астму ((сейчас как ваш сын ?на балкончике или перерос ?
Богдана-df90• 28 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Не було балончику. Переріс
Конфиденциальность• 28 июля 2023
Четыре курса по три месяца с месячным перерывом. То ли помогло, то ли переросли, но приступы стали в три раза меньше.
автор АгатаХристя • 28 июля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
У вас приступы астматические были ?
Триндю-бриндю• 29 июля 2023
Син приймав сингуляр з 4 рочків біля 2 років, астму не стримував. З 1 класу перейшли на облік до пульмонолога, а постійний прийом сингуляра відмінили. Якщо був приступ - лікувалися по схемі, монтелукаст (аналог, різниці не побачили) йшов курсом 28 днів.
Зараз 11 років, вентолін завжди поруч, пульмікорт турбухалер і антигістамінне завжди в аптечці. Вентоліном користуємося за потреби (іноді кілька разів на тиждень, іноді 1-1,5 місяці без нього). Пульмікорт тільки за призначенням лікаря, там 200 доз, ще ні разу не використали весь до кінця терміну придатності. Жити стало набагато легше.