ОйЙой• 29 июля 2023
Підліток 17 років за кордон без супроводу дорослих
Передивилася багато юристів, але відповіді геть різні. Чи може поїхати підліток за кордон без супроводу дорослих та чи вимагають на кордоні приписне з воєнкомату? Дякую всім Розмова саме про Польщу
Файна дівка• 29 июля 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Чекайте
От не треба братися брехати про те, про що ви не маєте уявлення.
Глаза_в_3_карата• 29 июля 2023
Ответ дляМайена
Я цього не знала, я думала, що від 18 можна самостійно перетинати кордон
України з 16. А умови вʼїзду в іншу країну треба перевіряти.
Ашотакоя• 29 июля 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
А ви на своїй гармошці і далі 😂
Глаза_в_3_карата• 29 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
Топ всі зрозуміли вже, що лише ви за кордони вмієте їздити)
Глаза_в_3_карата• 29 июля 2023
Ответ дляАшотакоя
А ви на своїй гармошці і далі 😂
Звертались не до вас.
Файна дівка• 29 июля 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Хто ці ’всі’?
Ви тут одна про якесь ’доручення’ пишете
Ашотакоя• 29 июля 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Здрастє... А я? Ще я вмію 😂
Що ніхто не підкаже про ’доручення ’ і Гугл не допомагає?
А взагалі знаєте, що та бамажка взагалі не доручення називається?
Ашотакоя• 29 июля 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Звертались не до вас.
А я до вас.
Але то повідомлення не вас стосувалось
Глаза_в_3_карата• 29 июля 2023
Ответ дляАшотакоя
Ви не першу годину на всі мої повідомлення про правила перетину кордону і як це реально було - вперто пишете, що встьо брєхня. А тепер виявляється, що у вас досвід однієї поїздки і ви взагалі про автобуси нічого не пишете😂😂😂
Де я писала про брехню? Покажіть скрін. Що вам мариться про мене вже годину? В
Глаза_в_3_карата• 29 июля 2023
Ответ дляАшотакоя
А я до вас.
Але то повідомлення не вас стосувалось
Відчепіться)
Ашотакоя• 29 июля 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Відчепіться)
Не можу. У мене ще дуже багато до вас запитань.
Скоро знову їхати через кордон. А я нічого не знаю.
Глаза_в_3_карата• 29 июля 2023
Ответ дляАшотакоя
Слухайте уважно. Вступила я в лайно, ледь відчистила свої лабутени. Далі буде
Файна дівка• 29 июля 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Та коли вже буде?
Годину чекаємо інформацію про ’доручення’
Глаза_в_3_карата• 29 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
Та коли вже буде?
Наберіться терпіння
Ашотакоя• 29 июля 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Цікаво. Це біля потягів лайно? Чи як з хати вийшли?
Глаза_в_3_карата• 29 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
Та коли вже буде?
Ви з сусідкою розібралися вже?
Файна дівка• 29 июля 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ви з сусідкою розібралися вже?
Ні, ви ж мовчите
Глаза_в_3_карата• 29 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
Ні, ви ж мовчите
То в якому автобусі їхала сусідка?
Глаза_в_3_карата• 29 июля 2023
Ответ дляАшотакоя
О як зацікавилися 😂 вишукуєте, де краще прилипнути?)
Роздратована шкіра• 29 июля 2023
Ответ дляАшотакоя
Ви не розумієте? Особа від 16 років має право сама перетинати кордон. Хлопці до 18 років. Яка різниця хто ще їде в автобусі?
Я їздила з чужими дітьми. Жодного документу, що вони ’ зі мною’ у мене не було.
Ніякої різниці між мною і кимось іншим в автобусі ( зовсім не знайомим) по відношенню до цих дітей немає.
Як ви це уявляєте? Прикордонники запитують - а з ким ти їдеш? Я піднімаю руку і кажу - зі мною. Ну добре, їдьте. Так чи що?
Ні, на польському кордоні питають де батьки чи доручення
Ашотакоя• 29 июля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Правда?
Ну на запитання де батьки - можна відповісти дома. А ,яке ’ доручення’ треба?
Полякам? На дитину 17 років
Ашотакоя• 29 июля 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Та ні. Думаю, що все що було, ви зібрали своїми лабутенами.
Ви якась чарівна. То читайте, записуйте і слухайте - то чого зацікавилися. Ви б вже визначилися чи що.
Стрибну в гречку• 29 июля 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А чому можуть не впустити, якщо з хлопцем їде один із батьків? Чим керуються?
Если есть родители, другой представитель, то впустят
Стрибну в гречку• 29 июля 2023
Ответ дляАшотакоя
За останніх два місяці їздила тричі через польський кордон. Жодного разу не вимагали.
Если есть Дия по, то впустят или карта побыту
Ашотакоя• 29 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Та немає і не було. Всіх пропустили.
Роздратована шкіра• 29 июля 2023
Ответ дляАшотакоя
Правда?
Полякам? На дитину 17 років
Супровід, ну висадили хлопця з нашого автобуса, довго вирішували з полякуми на кордон і не впустили, посеред ночі з речами вийшов ,це ситуація яку я бачила на власні очі тому , автор питає я розказую як може бути.
Глаза_в_3_карата• 29 июля 2023
Ответ дляАшотакоя
Удалено администрацией...