ОйЙой• 29 июля 2023
Підліток 17 років за кордон без супроводу дорослих
Передивилася багато юристів, але відповіді геть різні. Чи може поїхати підліток за кордон без супроводу дорослих та чи вимагають на кордоні приписне з воєнкомату? Дякую всім Розмова саме про Польщу
Ашотакоя• 29 июля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Супровід, ну висадили хлопця з нашого автобуса, довго вирішували з полякуми на кордон і не впустили, посеред ночі з речами вийшов ,це ситуація яку я бачила на власні очі тому , автор питає я розказую як може бути.
Яким документом підтверджується цей супровід? Що там пишуть ?
#Пойду_кгадалке• 29 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Україна випустить.Проблеми можуть бути з іншими країнами,бо по їх законам діти не можуть бути без супроводу.
Саме про це я й писала
Роздратована шкіра• 04 августа 2023
Ответ дляАшотакоя
Я звідки знаю, кому треба нехай узнають