Ms. Сама прямота• 29 июля 2023

Перевезти ліки через кордон

Мене попросили купити ліки в Україні. Дві подруги + мені теж дещо потрібно з медикаментів. Як провезти все це через митницю - і нашу, і польську?
Руда ліса• 29 июля 2023
Ви ж не оптовими партіями везтимете?
Мастер Класс• 29 июля 2023
Якщо у вас там не наркотичні чи психотропні речовини і якщо не валіза самих ліків - ніхто вам нічого не скаже
автор Ms. Сама прямота • 29 июля 2023
Ні, звичайно.
автор Ms. Сама прямота • 29 июля 2023
Ответ дляМастер Класс
Дякую!
navariya• 29 июля 2023
Можете і УкрПоштою.
vecya• 29 июля 2023
Свободно вы можете везти болеутоляющие, жаропонижающие, а те, которые рецептурные, смотрите правила страны, в котторую едите
Пацака-задирака• 29 июля 2023
Авторе, з Вашого дозволу задам питання у Вашій темі.
Хто знає, скажіть, будь ласка, чи не виникає проблем на кодоні при наявності аптечки? Везтиму студентку, планую з дому зібрати їй необхідні ліки (жарознижуючі, спреї в горло і ніс, сорбенти, антибіотики)
Я тертий жук• 29 июля 2023
Ответ дляМастер Класс
Та ладно. Я везла много диазепама. И никто ничего не говорил. Много границ проезжала.
Я тертий жук• 29 июля 2023
Ответ дляПацака-задирака
Нет конечно. )
Джем Шакіри• 29 июля 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Ні, звичайно.
Везите спокойно,
Чорт і Шо• 29 июля 2023
21 век, интернет, гугл, чта?… на форуме спрашивать… а потом, шо робить, допоможить🤦🏻‍♀️
Я натуралка• 29 июля 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Це Вам круто пощастило! Весь бензодіазепіновий ряд ,якщо не маєте підтверджуючих документів , може викликати багато питань .
Я тертий жук• 29 июля 2023
Ответ дляЯ натуралка
Никогда не выклыкало. Ни в самолёте нигде.
Я натуралка• 29 июля 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Я завжди беру підтвердження на папері для перевезення Діазепам,лоразепам,мідазолам. Знаю вже два випадки,коли були проблеми. Один з них відкрили кримінальну справу бо не було підтверджуючих документів , інший обійшлось фото виписок як підтвердження і все обійшлось
Я тертий жук• 29 июля 2023
Ответ дляЯ натуралка
Конечно у меня рецепт от врача. Я же не на продажу. Аптечка у меня такая, все при мне.
Я натуралка• 29 июля 2023
Ответ дляЯ тертий жук
А, ну то норм) у мене теж така аптечка
Слобожаночка• 29 июля 2023
Я провозила для себя.При мне были выписки из карты больничной и рецепты. Но никто ничего не проверял. Количество не товарное было, хотя везла с запасом на 2,5 месяца.