Олена Oza• 29 июля 2023

Прийде кацап і будемо ми… по черзі у чурки. І це в кращому

випадку,якщо живі лишимось.А що буде з дітьми-навіть страшно уявити.Вони нас жаліти не будуть,вони знають як ми їх ненавидимо і знищували.Бо бачу тут’нададагаварівацца’все частіше мелькає,зачєм нам тот Донбасс да Крим зачєм.Ви що думаєте,кацап зупиниться?Надовго зупинило кацапа,коли Крим віддали і частину Донбасу?
Protruziya• 29 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Я була написала,як чурки згвалтували дитину нашу.То матрьошки мені всю лічку засрали-єта нєправда ти дурааа вам писец скорааа ..ждітє.
Ну вот, вы только матрешек пиз...ть можете и то, только онлайн. Чего тогда от других ждёте?

alina 94• 29 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Удалено администрацией...
Та ви що?З чого мені судити по собі?Я не створюю теми,в які потім набігає натовп ватніц і починає виписувать щось на кшалт того,вам нада ви і воюйтє.Створюєте картинку?Чи думаєте ,що всі дурні тут?
LudaSHS• 29 июля 2023
Ладно девчата
А темы нету то про 2 линию обороны
Что наши вышли.
alenka3108• 29 июля 2023
Переяславська рада, насправді, стала актом міжнародного визнання української держави. І після неї іноземні господарі почали визнавати українську державність, та і самого Богдана Хмельницького, як володаря. Для цього і потрібен був протекторат московського царства. Бо вони були противниками речі посполитої. Якось так.
alenka3108• 29 июля 2023
Ну і ще українській світ знищувався, ополячувався. А козацтво стояло на грані загибелі. Бо у Яреми Вишневецького був універсал на острів Хортиця і обидва береги Дніпра.
LudaSHS• 29 июля 2023
Ответ дляalenka3108
Те часи 1648-54 это часи першої української держави. Гетьманщина
lammama• 29 июля 2023
Ответ дляalenka3108
Краще б ополячувався,ніж окацапитись.

LudaSHS• 29 июля 2023
Ответ дляalenka3108
Козакам дають царську гарантію про збереження державних прав Гетьманщини, яку згодом неодноразово порушать, і врешті-решт широка автономія українських земель та Запоріжжя звелася протягом 120 років нанівець.
У нас постійні граблі чи не так?
Татьяна-57fb• 29 июля 2023
зачем пишите такие темы вы на заработках ? регистрация всего месяц
LudaSHS• 29 июля 2023
Ответ дляlammama
Краще б ополячувався,ніж окацапитись.
А ніхто не знав , що краще, десяток років нормально
Потім жопа.

’Ой Богдане, Богданочку. Якби була знала, у колисці б задушила, під серцем приспала», – Шевченко
ViktoryjaG• 29 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
Ладно девчата
А темы нету то про 2 линию обороны
Что наши вышли.
А где вы смотрите? А то нет сил уже это читать всю неделю такое.
alenka3108• 29 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
У нас постійні граблі чи не так?
Так. Так і є. Але на той час він вчинив саме так, бо це було саме в ту секунду вигідно для збирання етнічних українських земель і їх визнання.
alenka3108• 29 июля 2023
Ответ дляlammama
Краще б ополячувався,ніж окацапитись.
Дуже погано ви історію вивчали, мабуть, часів Хмельницького. Бо не дуже знаєте, як ляхи себе в той час поводили. Ну і, переможців не судять. А Хмельницький на той час був саме ним, в певному сенсі.
mama63• 29 июля 2023
Ответ дляalenka3108
Ви пошукайте новіші дослідження про Ярему. Не був він таким звіром, як його в радянській історіографії описують.
LudaSHS• 29 июля 2023
Ответ дляViktoryjaG
Да везде
lammama• 29 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
Потім жопа.

Помню ,как в школе нам втюхивали,что русские лучше поляков,поляки издевались над украинцами и русские пришли и освободили нас.
LudaSHS• 29 июля 2023
Ответ дляlammama
Ничего не меняется
Асвабадители хрено@ы
alenka3108• 29 июля 2023
Ответ дляlammama
І ті і ті знущались. Але Хмельницький вибрав менше зло
alenka3108• 29 июля 2023
Ответ дляmama63
Я знаю)

ViktoryjaG• 29 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
Да везде
Ну это описание процесса, а результат на карте не очень((
lammama• 29 июля 2023
Ответ дляalenka3108
Сразу клеймо ставить ,да?Суто украинская натура.Я говорю с позиции сегодняшнего дня.И история была тогда коммунистическая.Они видно ,какой народ поляки,а какой кацапы.
Наталья557• 29 июля 2023
Ответ дляТатьяна-57fb
Этими темами нам хотят внушить что мы обязаны жизнь отдать за Крым и Донбасс. Но почему это касается только простых людей? Почему бы ’сынкам’ всех красноречивых политиков не взять оружие и показать свою любовь к Украине из Бахмута?
alenka3108• 29 июля 2023
Ответ дляlammama
Чому клеймо? Ні. На той час і ті і ті знущались. Але українські землі були під ляхами саме в той момент, тому й Хмельницький обрав, на його думку, менше зло.
lammama• 29 июля 2023
Ответ дляalenka3108
А кто разгромил Запорожскую сечь и уничножил Батурин?
YAINNA• 29 июля 2023
Я вам отвечу так.Если у человека хоть что то есть в его голове,то он должен понимать,что есть амбиции хуйла,желание не упасть мордой,но есть и амбиции у нашей стороны,отвоевать все до 91 года.И речь в цене,которую готовы заплатить обе стороны.Если на мясо идут тысячи орков,это их личная боль,мне пох.Если Зеленский хочет то же сделать с нашими лучшими мужчинами, что б войти в историю победителем,я не согласна.
mama63• 29 июля 2023
’Ой, Богдане, Богданочку,
Славний ти козаче,
Через тебе, Богданочку,
Вся Україна плаче.’
Цей вірш мені бабуся тихенько розповідала і попереджувала, щоб нікому не говорила.
lammama• 29 июля 2023
Ответ дляalenka3108
У меня по истории была оценка 5.А история писалась коммунистами.И все не так однозначно,люди не меняются.Кацапы не могли быть лучше поляков.
LudaSHS• 29 июля 2023
Ответ дляViktoryjaG
Карта позже, я на нее не смотрю.
Вышли в нескольких местах
Вчера и снн снимал что на юге вышли к зубам дракона, линии суровикина . Это прикиньте прошли минные
alenka3108• 29 июля 2023
Ответ дляmama63
’Ой, Богдане, Богданочку,
Славний ти козаче,
Через тебе, Богданочку,
Вся Україна плаче.’
Удалено администрацией...
Татьяна-57fb• 29 июля 2023
Ответ дляНаталья557
я не против сынков политиков и вообще почему донецкие беженцы тут прячутся? они должны первые за свой край стоять, а не в тыл прибегать и бизнесы открывать