Олена Oza• 29 июля 2023

Прийде кацап і будемо ми… по черзі у чурки. І це в кращому

випадку,якщо живі лишимось.А що буде з дітьми-навіть страшно уявити.Вони нас жаліти не будуть,вони знають як ми їх ненавидимо і знищували.Бо бачу тут’нададагаварівацца’все частіше мелькає,зачєм нам тот Донбасс да Крим зачєм.Ви що думаєте,кацап зупиниться?Надовго зупинило кацапа,коли Крим віддали і частину Донбасу?
Polz• 29 июля 2023
Ответ дляNathalie27
Вы предлагаете всем с колясками по минным полям бегать? Откуда в Вас столько ненависти?
Правильно, нехай западенці бігають по Донецьким мінним полях, поки донецькі в Буковелі відпочивають

Ksenia-e9d7• 29 июля 2023
Ответ дляPolz
И луганские ВПО бухают себе спокойно в кабаках. Один у меня ещё спросил ’когда освободят Рубежное?’ Когда ты возьмёшь в руки автомат и туда поедешь, а не будешь тут прятаться по кустам с бутылкой пива
Polz• 29 июля 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Я теж нещодавно з одним з Луганська сперечалась. Бідний не може свою землю захищати, бо він віруючий. А мій чоловік значить може за його дім воювати!
Ksenia-e9d7• 29 июля 2023
Ответ дляPolz
У нас тоже то Хари Кришна ходят, и их не берут. Притворился дурачком и ты свободен