Милота• 29 июля 2023
Яке ім´я вам більше подобається?
Результат:
вже голосів:
154 (67.84%)
Александр
41 (18.06%)
Стефан
32 (14.1%)
Результат
Милота
• 29 июля 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А Вы только в именах не приемлете сокращения? Или во всем так? Ну, там нога, а не ножка, рука, а не ручка в отношении ребенка и т.д.
И с мужем у Вас только полными именами общение, без всяких ласкательных?
В іменах , просто не подобається звучання
Чу Ча• 29 июля 2023
Ответ дляНе їм після шостої
а в садике на дверке шкафчика у Александра будет не грибочек или ёжик, а сразу идентификационный код налогоплательщика.
Не ежик, а 🦔 ёж!
100pudov• 29 июля 2023
Та ну, для меня громко именуемый матерью Владимир, в его солидные 9 месяцев был исключительно Вовкой-морковкой :-) Потом, когда стал не таким рыженьким, был торжественно переименован в Вусю. Вполне себе замечательный мужчина растёт. Хотя, может, это заряженность на успех так работает :-)
Милота
• 29 июля 2023
Ответ дляЧу Ча
Другие будут называть. Называете или нет, это их имена. Странно, что они этого не понимают.
Ні, всі називають так як дитина представляється, взагалі ніколи з цим проблем на було, старша дочка вже майже доросла. Це лише у покоління срср такі заморочки із скороченнями
КинДза• 29 июля 2023
Ответ дляМилота
Нічого , просто імена
Ужас как сухо. В таком случае я за Стефана. Нежнее звучит, приятнее.
Милота
• 29 июля 2023
Ответ дляЧу Ча
Особенно в садике и школе.
Ніде , справді нема з цим проблем, стереотипи у вас в голові
З родзинкою• 29 июля 2023
Ответ дляМилота
Ніколи не називаю дітей скороченими іменами , вони і не розуміють такого
буває.... в маму, мабуть, пішли))) то у Вас таке по родині передається?
З родзинкою• 29 июля 2023
Ответ для100pudov
О, я слышала о таком. А вам так просто нравится или есть какое-то обоснование этому?
понти в селі - велика штука))))
100pudov• 29 июля 2023
Ну, не знаю. У нас доченька Дария. Как только я ее не называю. И Дашенька, и Даруся, и Даренька, и Даруська, и Даречка, и Дашуська, и Дарийка. Сложно даже перечислить. Вроде пока полет нормальный, малышке в этом году 19 лет будет :-)
100pudov• 29 июля 2023
Ответ дляЗ родзинкою
понти в селі - велика штука))))
Мать без понтов - беспонтовая мать? :-)
Милота
• 29 июля 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Адекватні люди називають дітей так, як хочуть, щоб їх кликали, а не придумують свої свої варіанти імен
З родзинкою• 29 июля 2023
Ответ дляГолубая фишка
Дояристая мама с хацопетовки.Там только полным именем
у нас одна така вічно на майданчику до дітей чіплялась з криками, що її дочку звати Мирослава, а не Мирося)))
Дверной_Проем• 29 июля 2023
Ответ дляМилота
Интересно, как этот синдром называется?
Милота
• 29 июля 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Та не переймається ви так , дітей будуть називати саме так як вони скажуть, живемо не в Україні, тут нема неадекватних бабок, які не можуть ім´я вимовити
З родзинкою• 29 июля 2023
Ответ дляДверной_Проем
Муж, Александр на меня наригал
🤣🤣🤣
А шо, це ж Вам не якийсь там Сашко))))
З родзинкою• 29 июля 2023
Ответ для100pudov
Ех, зараз і Вас автор запише в ’Це лише у покоління срср такі заморочки із скороченнями’
Дверной_Проем• 29 июля 2023
Ответ дляМилота
А чего там за бугром опросник не делаете? Так сказать, среди адекватных?
З родзинкою• 29 июля 2023
Ответ дляМилота
адекватні люди знають, що практично всі імена мають різні форми, в тому числі і зменшено-ласкаві
Милота
• 29 июля 2023
Ответ дляДверной_Проем
Интересно, как этот синдром называется?
Адекватність, вихованість , не чули? Вам людина представитися одним іменем, а ви будете свої варіанти придумувати?
Не їм після шостої• 29 июля 2023
Ответ дляЗ родзинкою
у нас на площадке тоже такая была. всё нянькала свою ЕКАТЕРИНУ.
Екатерина, отойди от качели!
Екатерина, не трогай песок!
Екатерина, осторожно!
Екатерина, отойди от качели!
Екатерина, не трогай песок!
Екатерина, осторожно!
Милота
• 29 июля 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Нема правил зменшення імен , це всього лише звичка, дитину або називають так або ні
Дверной_Проем• 29 июля 2023
Ответ дляМилота
А аы 1,5 года заграницей или дольше?
З родзинкою• 29 июля 2023
Ответ дляДверной_Проем
Интересно, как этот синдром называется?
’нема гірше - з дзяда пана’ називається такий синдром. Причому, чим з глибшого задрищенська висунув бодай ніс такий ’пан’, тим більше з нього пре карикатурних понтів
Не їм після шостої• 29 июля 2023
Ответ дляМилота
ну так и шуруйте на тамошние форумы. чего тут у неадекватных баб спрашивать?
100pudov• 29 июля 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Не, ну я, конечно, барышня уже с изрядным пробегом, но как-то обидно даже.
Дверной_Проем• 29 июля 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Мову може не вивчила ще...😄
Милота
• 29 июля 2023
Ответ дляДверной_Проем
Мову може не вивчила ще...😄
Українська натура у всій красі
З родзинкою• 29 июля 2023
Ответ дляМилота
уті бозя моя, давно живете не в Україні, після 22.02.2022 переїхали на ’пмж’ по-українськи?