МастерЮля• 30 июля 2023
Сайт знайомств для жінок з провінції - замкнуте коло?
Дівчата, всім гарного ранку
Діти мої майже виросли і я реально відчула готовність до серйозних стосунків з чоловіком.
І тут така справа
От що робити жінкам з провінції? Які досить привабливі, забезпечені, освідченні та доволі цікаві вцілому.
Ось пишу я в анкеті дані - місто своє і автоматом в пошуку я ж випадаю лише тим, хто шукає конкретно цей регіон?
Ніколи не хотіла образити нікого - але моя вікова категорія чоловіків з мого регіону на 99% фото на фоні килимів/ з рибиною в руках/ біля чужого авто/ з досить недоглянутим виглядом
Ну і який вихід?
І тут така справа
Ну і який вихід?
Пупуговка• 30 июля 2023
Ответ дляМастерЮля
Yes, cap
Вы такая пафосная. Понятно, почему у вас ничего не получается)
Млинці зі смайликом• 30 июля 2023
Ответ дляМастерЮля
Просто я як роздумую - звичайно, є цікаві люди скрізь
Але ім теоретично важко перекинутися з обмеженнями в пошуку
Раптом десь у Чернівцях сидить принц імен уявляє, як йому може пощастити з такою як я
И дальше что? Вы готовы переехать или как?
КликОЛЬКА• 30 июля 2023
Ответ дляМастерЮля
Я просто як думаю
Ставлю Київ ( що відносно так і є) - зацікавлюється хтось, пропонує випити кави.
І упс- а я не в Києві
Брехня виходить
І упс- а я не в Києві
Брехня виходить
Не смішіть
Лубни це не відносно так і є.
Ірпінь, Буча - ще ок, можна назвати відносно, бо 15 хвилин на авто і вже Київ.
Але ж Лубни то навіть не Київська область.
Лубни це не відносно так і є.
КучМала• 30 июля 2023
Ответ дляМастерЮля
Покажи фігуру. Може й замутим
Заюшка_хозяюшка• 30 июля 2023
Лубни дуже зручно розташовані. Можна сміливо ставити як Київ, так Харків і навіть Суми. Всі ці міста майже однаково поруч.
Коло потенційних кандидатів попити кави грандіозне. ))))
Кондуктор троллейбуса• 30 июля 2023
Ответ дляПупуговка
Ваши желания не соответствуют вашим возможностям. В этом ваша основная проблема.
Пока вы их не приведете в одну плоскость - ничего не выйдет
Вы специалист по выявлению проблем? Судя по вашим комментам вам бы свои проблемы выявить и перевести в одну плоскость. А так брызгать ядом под анонимом весьма симптоматично......
сою не люблю• 30 июля 2023
Давно так не сміялася.На фоні авто і з рибиною,я теж завжди сміюся з таких фото.А є ще фото в авто,що б подивилися,бачиш де я сиджу.Бажаю, автор,вам успіху.
сою не люблю• 30 июля 2023
Ответ дляТочная копия плова
Може Рівне поставьте? Че ж Рівненська область? 40-50км чоловік проїхати може. Мій так до мене їздив
Ще веселіше
Пупуговка• 30 июля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я маркетолог. Я прекрасное знаю почему какой-то товар не продается)
А що таке?• 30 июля 2023
Ответ дляМастерЮля
Нн повірите, знайомий з Чернівців зустрічався з жінкою з Вінниці, розказував, гортав профілі, зачепила, навіть не зауважив, де вона. Сподобалася, він приїхав на побачення, навіть на декілька днів у Вінницю, ну і потім вона до нього переїхала.
МастерЮля
• 30 июля 2023
Ответ дляnevergerl
Досконала англійська може бути тільки в англічан
А ви посмійтесь ще дужче, коли я пишу статті англ мовою для сайтів британських😎
Є такий цікавий сайт money saving expert
- ну доволі мого матеріалу
МастерЮля
• 30 июля 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Та що обов’язково переїжджати?
Я люблю подорожувати - разом би було цікавіше
Заміжжя точно не потрібно
МастерЮля
• 30 июля 2023
Ответ длясою не люблю
Дякую❤️
А ще ж пішли літні фото - мої однолітки в купальних трусиках- міні, поверх яких пузце висить.
Ну невже шорти важко купити?
А ось фото з рибиною - тут дійсно загадка. І питання - для чого)))
Ну невже шорти важко купити?
МастерЮля
• 30 июля 2023
Ответ дляА що таке?
Я сама чоловіка колишнього зустріла в потязі. Прожили 13 років, залишилися друзями. Ось зараз діти ціле літо з ним.
А мені тут така думка в голову прийшла
Кондуктор троллейбуса• 30 июля 2023
Ответ дляПупуговка
Ну если для вас люди товар, то такой вы себе маркетолог... Если что я тоже маркетолог и много лет проработала руководителем департамента маркетинга, рекламы и PR. Судя по вашим постам и хилым попытками саморекламы, вы маркетолог нарасхват. Международные компании бьются за вас. Вы себя лучше продайте.... Хотя конечно вы сейчас напишите, что звезда маркетинга, любимая жена олигарха и мыть 5 детей, дама без комплексов и с ангельской внешностью в 40+ лет. кандидаты в мужья по сей день дуэли устраивают .
Кондуктор троллейбуса• 30 июля 2023
Ответ дляnevergerl
Раскрою секрет, многие англичан говорят и пишут очень безграмотно. Так что та себе шутка..у моего мужа совершенный английский без акцента. Долгие годы общения и работы в англоязычных аорпорациях берут свое.
Пупуговка• 30 июля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
У вас истерика
Кондуктор троллейбуса• 30 июля 2023
Ответ дляПупуговка
У вас истерика
Достойный ответ
сразу видно маркетолог, точно не психолог.
Млинці зі смайликом• 30 июля 2023
Ответ дляМастерЮля
Та що обов’язково переїжджати?
Заміжжя точно не потрібно
🤔не очень понимаю ,ищите мужчину для компании пару раз в году в путешествие?
Простецкая• 30 июля 2023
Ответ дляМастерЮля
Дякую❤️
Ну невже шорти важко купити?
Все просто - фаллический символ)
МастерЮля
• 31 июля 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Як карта ляже)
Звичайно, в ідеалі - це достойна людина на довгий час для спільного проживання.
А також можлива просто дружба
МастерЮля
• 31 июля 2023
Ответ дляПростецкая
Все просто - фаллический символ)
А, логічно)
І, дійсно, з карасиками мало хто робить фото
Все щуки та соми )
Простецкая• 31 июля 2023
Ответ дляМастерЮля
А, логічно)
Все щуки та соми )
Та кому потрібні ті карасики😂