Кусачая Я• 30 июля 2023
У колишнього третій дім
А я кінці зводу з кінцями.
Закордоном знімаю житло, впахую страшенно.
А він дитині ноут в школу купити відмовився, бо грошей нема. Висилає 5 тис грн в місяць, цього навіть на їжу не вистачає.
Найбільший страх, що після повернення дочка може піти до нього, бо він має три доми. А я лишусь ні з чим
Агент Пинкертона• 30 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
Він фоп на мінімалці
ФОП на минималке и зарабатывает 10 тысяч у.е. ? Это где ж такие минималки ?
Агент Пинкертона• 30 июля 2023
Ответ дляГарнюнька
Йому налом платять?)
Ага . Левые люди из других стран бандеролями высылают .
Аноним_• 30 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Це залежить від багатьох факторів. Житло, пріоритети, допомога від інших тощо. Тому на 49 тисяч модна нормально жити і модна кінці з кінцями зводити це нормально.
Ще ми допомагаємо батькам, нам не допомагає ніхто.
Ось збираємо на операцію 7 тис доларів. Тобто залишки - туди. Залишки є.
Гарнюнька• 30 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
минимальные алименты тут 150 евро на ребенка.
Де тут?) Мінімальні це ключове
Первоклашка Я• 30 июля 2023
Ответ дляГарнюнька
Де тут?) Мінімальні це ключове
в Словакии и Польше. да.. минимальные. я так понимаю ,что автор не хочет официально доказывать его доход.
Аноним_• 30 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Так а кто мешает автору обратиться к мужу , чтобы платил больше ? В крайнем случае , в суд ? Чем ей советчицы помогут ? И , заметьте , ее больше возмущает , что у бм аж 3 дома , куркуль такой , и что ей , бедняжке , приходится работать . А не то , что ребенок недоедает .
Воя я тоже это поняла
Бавовнятко• 30 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Не триндіть. Мені теж. ’вистачало’. З підробітками. Не живе він на ваші 7 тисяч. Це неможливо. Сюди входить одяг? Гаджети? Комунальні? Житло? Що входить в 7 тисяч? Все інше з неба падає? Хоч порахуйте нормально, скільки воно все реально обходиться і не позортесь.
Підтримую.
Живу в Києві у своїй квартирі. Їжа, проїзд, інколи кіно, кав´ярні зрідка, комуналки 1/2 і то менше як 8-10 к не виходить. Не жирую, одяг рідко зараз купую,бо працюю віддалено.
Аноним_• 30 июля 2023
Ответ дляТочная копия плова
Ви самі кажете, що цей бюджет не включає крупні покупки - речі, техніку. Ви це забезпечуєте сину окремо. А у автора колишній відмовився комп дитині купити, а сам явно не бідствує. Тема трохи про інше. Може як регулярні аліменти на харчування 5000 то і норм, але дитині не тільки їжа потрібна. І в ці додаткові витрати батько теж має вкладались.
Дитина там не маленька. Може сама з матом говорит, і може так себе поставити, що тато і комп купить, і інше. Якщо автор говорить, що дитину любить.
Щось там не те.
Аноним_• 30 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Вот у меня все не клеится.
На 3 группе оборот 7 млн в год. А тут в месяц 420 тыс.
Ещё и через левых людей - где-то нашел таких идиотов.
Стрибну в гречку• 30 июля 2023
Ответ дляАноним_
С ноутом он ехал туда. Когда ехал, уже учился в нашем ВУЗе на Айти, там без ноута никак).
Обувь у него шита под заказ, из-за проблем по ортопедии, там такое не купит (у нас шили бесплатно по инвалидности). Нога уже не растет, а шили как раз перед войной.
Там кроссовки только покупалал. Телефон у него куплен в январе перед войной, наушники тоже - зачем их каждый год менять?
Клавиатуру купил там с подсветкой.
На учебники не тратил ничего. Их у него почти нет - айти специальность, многое онлайн. В нашем вузе вообще нет учебников ни одного.
Клавиатуру купил там с подсветкой.
Ну так вы же на это все потратили деньги???
Или нет?
А где мама ребенка (автор темы) должна взять на это деньги??? Вот нет у ребенка ноутбука. Теперь по возрасту нужен. Нужно из этих 5 (10 на двоих) тысяч еще откладывать на ноутбук?
И на все остальное?
Легко говорить «7 тысяч на все хватает» - когда основные траты закрыты родителями ДО этого.
Если у вашего взрослого ребенка уже нога не растет - это не значит что другим детям не нужны новые ботинки.
Мой, 13 летний ребенок подошел позавчера и говорит - «нужны новые ролики. Эти давят». А «эти» - это ролики 45 размера. Папины :)) то есть нужно идти - искать ролики 46 размера. Или на это деньги мне не нужны будут?
Или нет?
И на все остальное?
Агент Пинкертона• 30 июля 2023
Ответ дляАноним_
Вот у меня все не клеится.
Еще и налом и с заграницей работает . А нал ему из -за границы бандеролями , наверное , шлют .
Бавовнятко• 30 июля 2023
Ответ дляГолубая фишка
Пані,корону поправте.Ви про мінімальну зарплату в Україні щось чули?А пенсію?
Шось чула, і знаю що прожити на пенсію і мінімалку - значить не подохнути.
Пишіть що хочте, але я на стороні автора. Батько має пам´ятати що у нього дитина, і вона не має житт гірше нього, тільки тому що він розлучився з її матір´ю. Правильно робить, автор, що нагадує йому про те що він батько, а не вільний півень, яеим бути легше. Там зробив дитину, тут зробив дитину і т.д, а жінки хай віддуваються
Библиотекарь• 30 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Нормально прокормить. 3 страны Европы сменила в прошлом году, цены как у нас на продукты.
Видно ви в тафель бігали
Бавовнятко• 30 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
Він фоп на мінімалці
Оце вже не гоніть. ФОПи по контракту працюють і отримують свої тис$ сповна
Библиотекарь• 30 июля 2023
Ответ дляВсюди влазю
І мама ще 120 євро і разом 240 євро на дитину на харчування. Мало? Я б сказала,що тут не тільки на харчування достатньо
А мама за оренду ще більше віддає. У вас з математикою проблема.
Точная копия плова• 30 июля 2023
Дуже дивує ставлення жінок, які хочуть переконати автора, що в неї все супер і нема чого жалітися. А потім дивуємось, чому чоловіки після розлучення забувають про обов´язки щодо дітей. А тому і забувають, що їм не нагадують і нічого не вимагають. Одна справа, у батька дохід низький, то тут вже як є. Але коли батько заробляє нормально, то він має знати, що має забезпечити дитині одяг, освіту, відпочинок. А не на все про все 5000 в місяць.
Мотористка• 30 июля 2023
Ответ дляБавовнятко
Боже🤒 Які тупі тітки!!!
На 5 к навіть 10-річну дитину прокормити то можна. Але ж дитині треба ще одяг, гаджети, курси, репетитори, якісь екскурсії і музеї для розвитку.
Звісно мати теж має вкладатись, але чому тоді не рахується її час і труд на кухні, ходіння по лікарям, батьківським зборам і т.д.
Тимбільше якщо батько купив 3 за рахунком дім, то дивно якщо його дитина буде числитись біженцем, дити в лагері чи бомж-квартирі і обмежуватись у всьому.
Пппцц, вибачте!
Тобто чоловік після розлучення може тратити на лівих баб, а дитина хай годується, вдягається і вчиться на 10к, що чуть більше мінімалки....
Це при трму що поки дитина жила в повній сім´ї - скоріше за все звикла до життя в достатку....
І це пишуть жінки
Мда уж
Пппцц, вибачте!
І це пишуть жінки
Мда уж
Тупо писать такое не зная сколько автор и на что тратит. За ребенка не написала вообще, только страхи что уйдет к папе.
Может там мама все проматывает, и в браке было тоже самое, потому и развелись, а папа сам смог себе нормально жить))
Ситуации бывают очень разные.
Мы в Одессе на съемном жилье втроем жили на 15к, и отлично, из кружков актерский и танцы)) так шо не надо рассказывать как трудно выжить на 5))
И да после развода бывший муж может тратить деньги на все что угодно, и в его кошелек заглядывать нечего.
Странно что некоторые женщины этого не понимают.
Ситуации бывают очень разные.
Гадаю_По_шнуркам• 30 июля 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Так если авто переехала, потому что она так решила то он должен ей всю зп?
Автор решила? Или война в стране? Или у нас страна справилась бы, если бы остались все те, кто выехал? Вы думайте немного перед тем, как писать
Агент Пинкертона• 30 июля 2023
Ответ дляТочная копия плова
Так почему автор не напоминает мужу и не добивается ?
Точная копия плова• 30 июля 2023
Ответ дляМотористка
Ситуации бывают очень разные.
В гаманець заглядає колишня не на себе, а на дитину. За 5000 гривень в Польщі- це тільки харчі для дитини. Все. А всі інші витрати хто має забезпечити?
Мотористка• 30 июля 2023
Ответ дляТочная копия плова
Есть еще и мама, или она не при чем? Не справляется, реально можно отдать на воспитание отцу.
То все отмазки, алименты он платит, и даже выше среднего, так что лезть в чужой доход нечего. Хочет больше, пусть объяснит словами, обоснует, а не просто он зарабатывает, значит можно качать, потому что у меня ребенок.
Мааарковная• 30 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Тролль? 5000 грн. ребенку на еду не хватает? Или вы считаете, что вас он тоже кормить все еще должен?
А кто вас заставляет снимать за границей жилье? Это же только ваш выбор. Едьте в страну, где дают бесплатно.
Не все жрут макароны и картоху с села !
Агент Пинкертона• 30 июля 2023
Ответ дляМааарковная
Не все жрут макароны и картоху с села !
Некоторые еще и омаров трескают . Икру ложками .
Мааарковная• 30 июля 2023
Ответ дляГарнюнька
120 євро? Ви це серйозно?(((
Они серьезно.. мы приехали в Испанию поселили нас в хостел , стали давать сырую рыбу не прожаренную с дужком , я подошла эту порцию отдала организации принимающей попросила их скушать это и тут наша беженка берет эту порцию съедает мгновенно и кричит « як все їй подобається «.. 🤦♀️
Мааарковная• 30 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Та да это наверное уже за 10 тыс грн в месяц .. То я вам их в месяц дам кормите меня омарами и икрой , там еще много вам останется.
Точная копия плова• 30 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Чому ви вважаєте, що не добивається? Ви про це де прочитали? Вона навіть написала сюди, що сказала, що треба комп і він відмовив. І всі почали писати, що хай радіє 5000 грн.
Дуже мало жінок підтримали, що треба далі вести роботу по збільшенню аліментів, або домовлятись про покриття великих затрат .
І чому жінка постійно має просити? Це має бути обов´язком батька , а не постійним приниженням жінки.
Хтось дав автору пораду - складати чеки, оголошувати витрати на гуртки, одяг і тд?
Всі почали казати, щоб не заглядала в його гаманець((((
Бавовнятко• 30 июля 2023
Ответ дляМотористка
Ситуации бывают очень разные.
Дивно заглядати в його гаманець, якщо йдеться про потреби ех-жінки, а не дитини. При високому доході чоловіка, дитина повинна мати все що їй треба, і не крихти зі столу. Батько може купувати речі необхідні дитині, оплачувати частину кружків, а колишній давати гроші на їду для дитини
Агент Пинкертона• 30 июля 2023
Ответ дляТочная копия плова
А где вы прочитали , что добивается ? Она даже нигде не написала , что ребенок недоедает и ходит в лохмотьях . Ее больше всего возмущает , что ее бывший муж третий дом купил , сволочь такая .
Точная копия плова• 30 июля 2023
Ответ дляМотористка
Мама забезпечує проживання дитини за кордоном. На ній оренда і весь бит. Собі одній вона явно щось дешевше могла знайти. Чому це не враховуєте? Її вклад більший ніж 5000 грн.