Кусачая Я• 30 июля 2023

У колишнього третій дім

А я кінці зводу з кінцями.
Закордоном знімаю житло, впахую страшенно.
А він дитині ноут в школу купити відмовився, бо грошей нема. Висилає 5 тис грн в місяць, цього навіть на їжу не вистачає.
Найбільший страх, що після повернення дочка може піти до нього, бо він має три доми. А я лишусь ні з чим
автор Кусачая Я • 30 июля 2023
Ответ дляВсюди влазю
Ну якщо Ви впевнені щодо його доходу,оскаржуйте в суді аліменти і буде Вам щастя. Але Ви не хочете. Чому?)
Чорна зп через лівих людей з інших країн
Всюди влазю• 30 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
Тут іншого нема, хіба село в ’ж’
Яка країна? Вас вже неодноразово запитували,Ви ігноруєте питання?
автор Кусачая Я • 30 июля 2023
Ответ дляВсюди влазю
Це в якій країні ринкова ціна 30 штук в місяць за житло?
З комунальними, які високі тут
Гарнюнька• 30 июля 2023
Ответ дляВсюди влазю
Ви з дуба впали? Навіть просто Варшава
автор Кусачая Я • 30 июля 2023
Ответ дляГарнюнька
Чому ви через суд не добиваєтесь? Чи тема поговорити?
Чого? В нього чорна зп
Аноним_• 30 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
Він іт. В нього в місяць 10 тис у е плюс мінус
Це Ви загнули.
Таку зарплатню не так багато людей в Айті отримують, тим паче в Україні.
автор Кусачая Я • 30 июля 2023
Ответ дляГарнюнька
Він фоп на мінімалці
Первоклашка Я• 30 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
Тобто оренда житла 30 тис не рахується?
возможно он считает ,что вы все преувеличиваете и зарабатываете достаточно. Без истерик скиньте ему скрины с тратами. пробуйте донести логично ,что вам не хватает денег на нормальное содержание ребенка. Мужики те еще дети... обиженные вечно. и ревнивые. они обиду на бывшую переносят на детей
Борода• 30 июля 2023
Ответ дляСмайлик
чим же ви свою бубочку кормите, що 5 тис не хвата ?
Цікаво, що ж Ви їсте і в якому лахмітті, що Вам 5000 на себе хвата?
Гарнюнька• 30 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Я не оправдываю его. я лишь написала, что 5000 это уже неплохо. многие и этого не высылают ,к сожалению((( двум моим подругам с начала войны мужья и копейки не кинули на детей(((( причем мужья за границей(

муж автора козел ,что ребенку ноут не купил. не обеднел бы
Якщо комусь нічого не платять, то 5 тис автоматом стає нормою? Ні.
автор Кусачая Я • 30 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я

Мена злить, що він позиціонує сеье супер татом.
Якщо день не наберем його - зразу кіпіш
Оксана_12• 30 июля 2023
Ответ дляАноним_
Взуття безкоштовно - я писала. А уявити тепер студента без ноута - взагалі важко.
І це не щомісячна покупка. На це можна назбирати.

Ну дивіться в Україні ми втрьох живемо на 60 тис грн. З них 20 старшому відправляємо.
Ми не бідуємо, є авто - теж витрати.
Меншій на гуртки тільки витрачаємо тисяч 7. Ходимо на концерти,в кіно, Ще й тата лікуємо вже декілька років. В нуль не виходимо перед зарплатою.
А дехто вважає, що на трьох 40 тис в Києві це ніщо.
Це залежить від багатьох факторів. Житло, пріоритети, допомога від інших тощо. Тому на 49 тисяч модна нормально жити і модна кінці з кінцями зводити це нормально.
Первоклашка Я• 30 июля 2023
Ответ дляГарнюнька
а норма это сколько? а если автор пентхаус снимет? лично для вас норма это сколько?
автор Кусачая Я • 30 июля 2023
Ответ дляВсюди влазю
Польща
автор Кусачая Я • 30 июля 2023
Ответ дляГарнюнька
Ви з дуба впали? Навіть просто Варшава
Варшава ще вище ціни...
Гарнюнька• 30 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
Чого? В нього чорна зп
І вам сказали що 10т у.е)))? Хто?
Не хочуть норм комп платити чорну зп.
Первоклашка Я• 30 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
Якщо день не наберем його - зразу кіпіш
тогда понятно. ну.. дочка уже не малышка, пусть учится с папочки доить деньги. Моя малая научилась. плюсом к алиментам папа ей высылает на карманные и игрушки
Оксана_12• 30 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
Він фоп на мінімалці
Ну і що? Всі його прибутки - офіційні.
Агент Пинкертона• 30 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Та вона якраз живе зі значно більшими бюджетами))) почитає та й піде далі. А ви так і будете думати, що десятка на дитину - це менакруто. І хто тут хто якби абсолютно очевидно.
Так а кто мешает автору обратиться к мужу , чтобы платил больше ? В крайнем случае , в суд ? Чем ей советчицы помогут ? И , заметьте , ее больше возмущает , что у бм аж 3 дома , куркуль такой , и что ей , бедняжке , приходится работать . А не то , что ребенок недоедает .
Аноним_• 30 июля 2023
Ответ дляВсюди влазю
Ось про це я й писала.
Моя кума так і зробила
Довела реально й дохід і отримує нормальні аліменти
Гарнюнька• 30 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Для мене на дитину не менше 500 євро. Так як на дорослого 1 тис приблизно.
автор Кусачая Я • 30 июля 2023
Ответ дляАноним_
Це Ви загнули.
Може трохи загнула )
Але другий дім він закінчив під Києвом і вже третій) десь у відпочинковий зоні
Гарнюнька• 30 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
Він фоп на мінімалці
Йому налом платять?)
Точная копия плова• 30 июля 2023
Ответ дляАноним_
Він і прагне до кращого, тому і вчиться, тому і поїхав ще в однин ВНЗ вступив. А не плаче, що в нього проблема зі здоров´ям і все життю кінець.

Нормально він живе - просто звик їсти просту їжу, без суші, крабів і т.п. А це багато грошей не тягне. Ще й гарно готує сам - що теж здешевшує життя.
По нічним клубам ходити не любить - був пару разів всього за компанію. Любить на велосипедах кататись - його дівчина теж. Це у Варшаві майже безкоштовно.
Можуть кави попити, в кіно сходити. В Краків їздили на день погуляти.

Є люди,які люблять клуби, ресторани, а є хто любить прогулянки. Різниця суттєва в ціннику.

Я просто відповіла на коментар, що 5 тис на дитину не вистачить навіть на харчування - привела приклад, що може вистачити не тільки на харчування.
Ви самі кажете, що цей бюджет не включає крупні покупки - речі, техніку. Ви це забезпечуєте сину окремо. А у автора колишній відмовився комп дитині купити, а сам явно не бідствує. Тема трохи про інше. Може як регулярні аліменти на харчування 5000 то і норм, але дитині не тільки їжа потрібна. І в ці додаткові витрати батько теж має вкладались.
автор Кусачая Я • 30 июля 2023
Ответ дляГарнюнька
Йому налом платять?)
Мабуть. І через інших переводять
Аноним_• 30 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
Тобто оренда житла 30 тис не рахується?
У Вас є певний дохід - Ваш + аліменти. Ви повинні з цього доходу виходити з тратами.
Якщо мало - варіанти є:
Заробляєте більше
Витрачаєте менше
Судитесь за більші аліменти і лише тоді витрачаєте більше
Первоклашка Я• 30 июля 2023
Ответ дляГарнюнька
класс. только за границей нет даже таких алиментов для европейцев
Доктор Хаос• 30 июля 2023
Мій 4-ри, то ви ще багата))
Гарнюнька• 30 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Ви впевнені?))) Скільки% аліменти як думаєте?
Первоклашка Я• 30 июля 2023
Ответ дляГарнюнька
минимальные алименты тут 150 евро на ребенка.